Jump to content


Photo

Razmena offtopic


  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#21 sveta344

sveta344
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1673 posts

Posted 31 December 2011 - 12:34 AM

Koliko je bezveznih tema otvarano,ne vidim razlog zašto bi ova(po mom mišljenju dobra) tema,predstavljala problem.
U principu ima više razloga za temu,nego protiv.
Prizrače za tebe ćemo otvoriti temu,na primer:"Miris celofana",ili "Kvalitet papira na kojem se štampaju fiskalni računi ovih dana"... :D
  • 0

#22 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Posted 31 December 2011 - 12:54 AM

Da da, to je jako bitna stvar, bez toga mirno ne spavam.

Zadnjih nekoliko kupovina odlicno ocuvanih polovnih sto delova sto masina koje sam svojim ocima video, kao i lica zadovoljnih (novih) vlasnika, meni ne prodju ni grub filter, a kamoli da udju u zonu zakeranja.Ono ajd mozda sam kriv sto sam zapatio hronicni OCD :D kada je tehnika u pitanju, pa sve isterujem ka bliskoj epsilon okolini teorijskih limita :D ali onakva g. kakva ljudi zadovoljno voze, u ruke bez wc papira uzeo ne bih. I to ne mislim na klasu delova, nego na stanje i nacin na koji ta g. rade.

Nista slicno mi se nije desilo sa novim, cak i kada je papir fisklanog bio malo losijeg kvaliteta.

O zadovoljstu kada znam da ne moram da slusam nn Trottera, kao i divnu mogucnost da kupim kad i gde mi se cefne, da pre kupovine to cudo drzim u rukama i opusteno vratim ako mi se ne svidja, bez da mi kazu "a", kao i ta zla garancija mi prilicno prijaju. Jbg neko voli da placa vremenom i zivcima, neko novcem, pa sad ko sta voli :)
  • 0
Postavljena slika

#23 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Posted 31 December 2011 - 01:04 AM

Koliko je bezveznih tema otvarano,ne vidim razlog zašto bi ova(po mom mišljenju dobra) tema,predstavljala problem.
U principu ima više razloga za temu,nego protiv.
Prizrače za tebe ćemo otvoriti temu,na primer:"Miris celofana",ili "Kvalitet papira na kojem se štampaju fiskalni računi ovih dana"... :D



He he veliki +1


@pri3rak
mislim da ce ipak mnogi biti jos korektniji nego sto jesu jer ipak prodaju kolegi sa foruma.

Plasticno objasnjenje bi bilo...Npr Svetine samaraljke LX i zadnji LX menjac za 20 evra bi bile moje umesto sto su nestale u roku od odma.Mozda bih nekad preko te teme uspeo da iskopam i kupim arch rival paralelograme...

A smatram da bi i drugi imali velike koristi od toga.....

Sto se tice mirisa celofana volim i ja no trpim....
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#24 sveta344

sveta344
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1673 posts

Posted 31 December 2011 - 01:34 AM

Da da, to je jako bitna stvar, bez toga mirno ne spavam.

Jbg neko voli da placa vremenom i zivcima, neko novcem, pa sad ko sta voli :)

Jbg neko nema novac,a ima vreme i zivce.Vidim da si generalno veliki legalista(bar se tako predstavljas),pa pretpostavljam da ti je posao kojim se bavis,mozda ugrozen plagijatima,crnom berzom i slicno,te otud mozda tvoje ogorcenje "Trotter-ima"?
  • 0

#25 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Posted 31 December 2011 - 06:15 AM

Pa sad, nemam ni ja neki bajan novac, defeinitivno ne vozim ni premijum a bogme ni klasu ispod njega, a potpuno sam zadovoljan onim sto imam.

Meni Trotteri ne smetaju interesno, ne bavim se nikakvim vidom content creationa i za inteletualnu svojinu me poslovno zabole, tj. nije to u pitanju.Ono sto mi smeta je sto je sve postalo izvrnuto, sve je preslo u neko sivilo, svi se nesto dovijaju, svi bi da voze ferrari, a plate ficu, i nekako ta sizofrena atmosfera truje.Mislim da je mnogo bolja varijanta da roba ima realne i vece cene, ne bi se lako odlucivao na kupovinu neceg sto posle ne mozes da odrzavas i sto ti realno i ne treba.Sam bog zna koliko setaca foxa po asfaltu ima u bg-u, a u cemu je smisao toga sem klasicne nigga rich manifestacije ...

@pri3rak
mislim da ce ipak mnogi biti jos korektniji nego sto jesu jer ipak prodaju kolegi sa foruma.

Plasticno objasnjenje bi bilo...Npr Svetine samaraljke LX i zadnji LX menjac za 20 evra bi bile moje umesto sto su nestale u roku od odma.Mozda bih nekad preko te teme uspeo da iskopam i kupim arch rival paralelograme...


Ko je korektan on je to uvek, jer je to nacin na koji posluje.A sto se tice mogucnosti nabavke, pa Sveta spletom okolnosti zivi od prodaje delova, njemu samom je u interesu da sto brze prodaje, a ne da se razvlaci i cini drugima uslugu na svoju stetu :)
  • 0
Postavljena slika

#26 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5443 posts

Posted 31 December 2011 - 09:38 AM


@pri3rak
mislim da ce ipak mnogi biti jos korektniji nego sto jesu jer ipak prodaju kolegi sa foruma.
Plasticno objasnjenje bi bilo...Npr Svetine samaraljke LX i zadnji LX menjac za 20 evra bi bile moje umesto sto su nestale u roku od odma.Mozda bih nekad preko te teme uspeo da iskopam i kupim arch rival paralelograme...

Ko je korektan on je to uvek, jer je to nacin na koji posluje.A sto se tice mogucnosti nabavke, pa Sveta spletom okolnosti zivi od prodaje delova, njemu samom je u interesu da sto brze prodaje, a ne da se razvlaci i cini drugima uslugu na svoju stetu :)

Slazem se sa brkom83 jer mislim da nece svi odmah da krenu u tu temu,
vec malo kasnije kada se procuje da unutar berze postoji "prava berza"
gde od jeftinog ima "jeftinije", od pouzdanog prodavca/kupca ima "pouzdaniji"...
A koji je Svetin interes, najbolje da pustis njemu da objasni
jer cini mi se da je moja poslednja kupovina od njega u suprotnosti
sa onim sto si ovde izrekao u njegovo ime.
Ono sto mi je ovde zanimljivo je da ovde polemiku vode
zainteresovane strane jednim zajednickim DA
protiv jednog NE koje dolazi od, tako bar tvrdi,
nezainteresovane strane.
@pri3rak:
Da li bi tebe na bilo kakav nacin ugrozava otvaranje te teme?
  • 0

#27 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Posted 31 December 2011 - 10:01 AM

@pri3rak:
Da li bi tebe na bilo kakav nacin ugrozava otvaranje te teme?

Ne ne urozava me.

Cemu forum sluzi? Za diskusiju ili ima i nesto skriveno? :)

P.S zaboravio si da ima i barem jos jedan protiv, a trguje na berzi :)
  • 0
Postavljena slika

#28 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Posted 01 January 2012 - 03:04 PM

Nema razloga da se tema ne otvori. U Bike cafe forumu, jedna tema za sve interne oglase.
  • 0

#29 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Posted 01 January 2012 - 05:19 PM

Nema razloga da se tema ne otvori. U Bike cafe forumu, jedna tema za sve interne oglase.



Hvala lepo Ciklo i srecna vam svima nova godina!
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#30 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4264 posts

Posted 01 January 2012 - 06:11 PM

Sve sto se nije drzalo originalne teme je prebaceno u ovu temu, kako je i receno.
Originalna tema ostaje ne svom mestu:
viewtopic.php?f=3&t=4011&start=165
  • 0
.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users