Jump to content

Fotografije
* * * * - 3 glasovi

Trgovina medju kolegama (interni oglasi)

• Molimo uloguj se da bi odgovorio
1268 odgovora na ovu temu

#1221 sajkotik

sajkotik
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 596 posts
  • LocationSokobajna

Postavljeno 29 January 2019 - 07:19 PM

Ok, hvala drugari.  n2:thumbsup  Ću prominem onda formulu ...

Zamolio me komša čiji je bajs da ga metnem u oglase. Koliko može realno da očekuje, 20 eura ? :) On se nadao da namakne dovoljno za neki skroman treking/siti, al' izgleda ništa od toga ... moraće da dreši kesu ...

• 0

#1222 sajkotik

sajkotik
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 596 posts
  • LocationSokobajna

Postavljeno 06 February 2019 - 07:48 AM

Stavih sinoć ktma na oglas za 30e đuture, i ode u roku od odma ... nikada nisam prodao nešto tako brzo. Nadam se da se nisam zahebo, zbog komše. Meni ni iz džepa, ni u džep ...

• 0

#1223 Bax

Bax
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 757 posts

Postavljeno 06 February 2019 - 09:28 PM

Ja kupim komplet bicik u boljem stanju za 30-40 evra. E sad odvijeno je moglo vise da se izvuce ali bi sd nacekao. 20ak evra pogon, menjaci 20ak evra, lula i volan i stocna 20ak, kocnice 10ak, viljiska 15ak.
  • 0

#1224 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 535 posts

Postavljeno 07 February 2019 - 06:01 AM

Pa bolje i tako da je malo sacekao, nego sto ga je dao za napr. 3kg pancete ili ni za jednu swalbe maraton plus spoljnu gumu. Ispočetka je pitao da li da trazi 100 e, ispalo je da ne vredi vise od 15e,i na kraju ode za 30 e, neko likuje a neko place, u svakom slučaju treba sam covek da proceni vrednost robe, a to traziti savet, to je malo nesigurno.
  • 0

#1225 sajkotik

sajkotik
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 596 posts
  • LocationSokobajna

Postavljeno 07 February 2019 - 07:41 AM

Sad je dockan, ktm je juče otišao kod majstor - Vladana u Staru Pazovu. A to da l' će on da likuje, ne bih znao, ali sigurno ga nije uzeo da bi bio na gubitku. To je valjda i normalno, jer što bi se neko *ebavao sa tim ako nema ništa od toga ?

Svestan sam da je verovatno moglo više da se dobije da sam ga rasturio i prodao u delove, ali što reče Bax, koliko bi vremena do tad prošlo ? I sa koliko bi smarača morao da se dopisujem, ubeđujem i cenkam ?

Možda je moja greška bila što sam poslušao savete koje sam ovde dobio, al' kad nešto ne znam, ja pitam jbg. Kako drugačije ? I šta je uopšte sigurno ? Ako je još neko imao nešto pametno da kaže, trebao je to da uradi onda kad sam postavio pitanje, sad je malo dockan ... ;)

• 0

#1226 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2615 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 07 February 2019 - 11:45 AM

Sad je dockan, ktm je juče otišao kod majstor - Vladana u Staru Pazovu. A to da l' će on da likuje, ne bih znao, ali sigurno ga nije uzeo da bi bio na gubitku. To je valjda i normalno, jer što bi se neko *ebavao sa tim ako nema ništa od toga ?

Svestan sam da je verovatno moglo više da se dobije da sam ga rasturio i prodao u delove, ali što reče Bax, koliko bi vremena do tad prošlo ? I sa koliko bi smarača morao da se dopisujem, ubeđujem i cenkam ?

Možda je moja greška bila što sam poslušao savete koje sam ovde dobio, al' kad nešto ne znam, ja pitam jbg. Kako drugačije ? I šta je uopšte sigurno ? Ako je još neko imao nešto pametno da kaže, trebao je to da uradi onda kad sam postavio pitanje, sad je malo dockan ... ;)

Nista ti nisi pogresio!
To nije bio bicikl, to su bili delovi sumnjivog kvaliteta i ispravnosti zakaceni na polomljen ram.
Imas takvih na buvljacima ispravnih za 40-50e sa ispravnim ramovima pa uvek mozes da se poigras i kupis par komada rasturis i prodas u delove pa da vidis kako se "lako" zarađuju novci.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
  • 5

#1227 Bax

Bax
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 757 posts

Postavljeno 07 February 2019 - 12:56 PM

Pa kupio ga je Vladan jer se on sa time bavi, tj komada to prodaje, i sta vec.

Kod njega ce neko i doci da tako nesto kupuje, da si stavio 60 evra ne bi ga prodao.

I to nema drugu musteriju sem Vladana, ali za 30e.

Da si hteo da komadas, onda imas dodatni rad za koji bi zaradio i dodatni novac, sad koliko i kada, to se ne zna...

• 4

#1228 vidak

vidak
  • Members
  • 2615 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 07 February 2019 - 04:20 PM

Pa kupio ga je Vladan jer se on sa time bavi, tj komada to prodaje, i sta vec.
Kod njega ce neko i doci da tako nesto kupuje, da si stavio 60 evra ne bi ga prodao.
I to nema drugu musteriju sem Vladana, ali za 30e.

Da si hteo da komadas, onda imas dodatni rad za koji bi zaradio i dodatni novac, sad koliko i kada, to se ne zna...

+1
Sve objasnjeno!

• 1

#1229 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1278 posts

Postavljeno 10 February 2019 - 04:01 PM

20190210_145826.jpg
20190210_150010.jpg
20190210_150101.jpg
20190210_145915.jpg
Да ли је неко заинтересован? Чувао за себе, као средићу га, али то код мене не ради нико, а да ниси у неком кругу мајстора. Да неком шаљем, то ми нешто компликовано било. Углавном, стоји ми безвезе. Величина 56, оригинално са дроп баром.
  • 0

#1230 FalloutBoy

FalloutBoy
  • Members
  • 7553 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 10 February 2019 - 05:40 PM

Koliko novaca?

• 0

"Sve što se radi na brzinu, mora posle da se radi ponovo - sa strpljenjem."

BikeGremlin.com

#1231 omega

omega
  • Members
  • 1278 posts

Postavljeno 10 February 2019 - 09:52 PM

Koliko novaca?

Радо бих се договорио ако ти мислиш да можеш да искористиш. Да га не стављам у огласе, јер верујем да може лепо да се среди. Имам и његову лулу и чељуст за задњу кочницу
  • 0

#1232 Bax

Bax
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 757 posts

Postavljeno 10 February 2019 - 10:03 PM

Lep ram to je turer? Za koju veliciju tockova?
  • 0

#1233 omega

omega
  • Members
  • 1278 posts

Postavljeno 10 February 2019 - 10:05 PM

Lep ram to je turer? Za koju veliciju tockova?

26. Има на нету слике тог старијег модела. 90 и неко. Турер, да
  • 0

#1234 FalloutBoy

FalloutBoy
  • Members
  • 7553 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 11 February 2019 - 03:57 AM

Sviđa mi se ram. Sviđa mi se i što je čelik (koliko vidim). Ne znam za šta će mi, samo znam da mi se dopada. :)

Ako nekom treba odmah sada, neću da se trpam - što se mene tiče, samo neka se pakuje i vozi. Ja bih ga vremenom pakovao, kako dolaze delovi koje normalni ljudi bacaju... :)

Da ne zaboravim najvažnije - trenutno sam u dosta nezgodnoj finansijskoj situaciji, trebalo bi da isplivam početkom marta. Više stvari se poklopilo kako ne treba i čekam da se "odmotaju" - Srbija.  :)

• 0

BikeGremlin.com

#1235 omega

omega
  • Members
  • 1278 posts

Postavljeno 11 February 2019 - 08:19 AM

Sviđa mi se ram. Sviđa mi se i što je čelik (koliko vidim). Ne znam za šta će mi, samo znam da mi se dopada. :)

Ako nekom treba odmah sada, neću da se trpam - što se mene tiče, samo neka se pakuje i vozi. Ja bih ga vremenom pakovao, kako dolaze delovi koje normalni ljudi bacaju... :)

Da ne zaboravim najvažnije - trenutno sam u dosta nezgodnoj finansijskoj situaciji, trebalo bi da isplivam početkom marta. Više stvari se poklopilo kako ne treba i čekam da se "odmotaju" - Srbija.  :)

Ако се нико не јави за кеш у наредних пар дана: Можда бисмо могли да направимо неку замену типа руке уместо пара имам кону на коју треба да ставим шамараљке и други погон, корман, евентуално бужире, док ја то сам постигнем, проћи ће ми сезона, па ћу је и даље возити са бар енд шифтерима, а мало ме нервирају. 

• 0

#1236 vidak

vidak
  • Members
  • 2615 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 11 February 2019 - 04:21 PM

Ако се нико не јави за кеш у наредних пар дана: Можда бисмо могли да направимо неку замену типа руке уместо пара имам кону на коју треба да ставим шамараљке и други погон, корман, евентуално бужире, док ја то сам постигнем, проћи ће ми сезона, па ћу је и даље возити са бар енд шифтерима, а мало ме нервирају.

Ne diraj bre tu konu, cim nesto pipnes pokvaris!!!
Da je trebalo da ima samaraljke oni bi to vec stavili u fabrici!

• 0

#1237 omega

omega
  • Members
  • 1278 posts

Postavljeno 11 February 2019 - 04:54 PM

Ne diraj bre tu konu, cim nesto pipnes pokvaris!!!
Da je trebalo da ima samaraljke oni bi to vec stavili u fabrici!

:D нек иде живот. Зато и не бих да ја дирам. Свеједно сам је преуредио у десетку, само ме нервира бар енд :)
  • 0

#1238 omega

omega
  • Members
  • 1278 posts

Postavljeno 14 February 2019 - 05:39 PM

attachicon.gif20190210_145826.jpg
attachicon.gif20190210_150010.jpg
attachicon.gif20190210_150101.jpg
attachicon.gif20190210_145915.jpg
Да ли је неко заинтересован? Чувао за себе, као средићу га, али то код мене не ради нико, а да ниси у неком кругу мајстора. Да неком шаљем, то ми нешто компликовано било. Углавном, стоји ми безвезе. Величина 56, оригинално са дроп баром.

Добио новог власника
  • 0

#1239 j-bone

j-bone
  • Members
  • PipPip
  • 47 posts

Postavljeno 20 February 2019 - 12:43 PM

Pozdrav. Imam rotor XT sm-rt76, ali je na 6 srafa. Ako neko ima rotor na centar lock sličnog kvaliteta i ako je raspoložen za zamenu neka pusti poruku :)
  • 0

#1240 FalloutBoy

FalloutBoy
  • Members
  • 7553 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 02 April 2019 - 08:40 PM

Zna li ko gde kod nas (po mogućnosti u NS) nabaviti creva za (Shimano) hidraulične kočnice, na metar da se može uzeti kotur?

Ako ne, sad mi treba crevo (sa krajevima) za zadnju kočnicu (Shimano Deore XT).

• 0

BikeGremlin.com

0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika