Jump to content

Fotografije
* * * * - 3 glasovi

Trgovina medju kolegama (interni oglasi)

• Molimo uloguj se da bi odgovorio
1253 odgovora na ovu temu

#21 sveta344

sveta344
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1673 posts

Postavljeno 04 March 2012 - 03:46 PM

U ovoj radnji imaju i tzv CRV srafove,oni nemaju "glavu" vec im je mesto za imbus ili torx direktno u telu.http://www.alibaba.c...n_CSK_Bolt.html
Ovaj krajnji desno.
  • 0

#22 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2436 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 04 March 2012 - 04:32 PM

Da i to su zanimljivi, trebalo bi i takve da uzmem za neke moguće-buduće projekte ali oni rade na malo drugačijem principu, doduše ja sam kriv nisam naglasio na koju vrsta lock-ona mislim a tek sad se setih da ima i tih sa dva crv šrafa!!!
Hajde ako imaš neki info od te radnje pošalji mi na pp. Hvala...
  • 0

profilepic.gif

#23 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 04 March 2012 - 04:45 PM

Navoj je bitniji od veličine glave i ostalog...
M4, M3?
  • 0

#24 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • 2436 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 04 March 2012 - 05:40 PM

U ovom slučaju nije bitan toliko pošto će šelnu praviti majstor (od aluminijuma) tako da može da napravi bilo koji STANDARDAN navoj zato prvo tražim šrafove jer ne mogu da specificiram navoj a onda da ustanovim da se šrafovi sa tim navojem prodaju samo u Moldaviji :mrgreen:
P.S. čisto da naglasim da apsolutno pojma nemam što se standarda navoja tiče, znam da se označavaju sa M(broj) i to je sve...
  • 0

profilepic.gif

#25 sveta344

sveta344
  • Members
  • 1673 posts

Postavljeno 04 March 2012 - 06:00 PM

Koliko vidim iz crteza to bi trenalo da bude m3,koja deseta gore-dole.
  • 0

#26 mihajloalasp

mihajloalasp
  • Members
  • 835 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 05 March 2012 - 05:37 PM

Prodajem Truvativ XR šticnu. Dimenzije 27.2 x 350 mm. Nije kraćena. Odlično stanje. Cena povoljna :mrgreen: Šaljem slike na mail.
  • 0
.

#27 Vorda

Vorda
  • Members
  • 4567 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 05 March 2012 - 09:12 PM

Poklanjam prednju disc kocnicu hayes HFX.Kocnica je neugledna ali je potpuno ispravna,ali bi plocice trebalo zamenuti.Promenjeno je ulje i radi kao sat.Poklanjam ovo sa slike.

E a da je xt potukli bi se za nju :mrgreen: .kazem kocnica radi kao nova.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#28 zare

zare
  • Members
  • 3525 posts
  • LocationKG

Postavljeno 17 March 2012 - 05:41 PM

Menjam belo sediste Fizik Aliante (karbon, kium) u odlicnom stanju za isto takvo ali crne boje. Mrzi me da slikam i kacim slike ali ako ima zainteresovanih moracu i to da uradim ;).
  • -1
.

#29 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • 2044 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 23 April 2012 - 07:03 PM

Ove patike su u Max sportu 1190 dinara (javile kolege sa fribajkinga, hvala :D ), a vidim da se već preprodaju i na berzi. U Novom Sadu ih ima u prodavnici kod Dunavskog parka. Pa požurite, džabe su...
http://www.max-sport... ... 10&id=3165
  • 0
Homesick for a place you've never been...

#30 omega

omega
  • Members
  • 1273 posts

Postavljeno 23 April 2012 - 07:10 PM

Davao sam oglas ali ne vredi...potrebni su mi shimano sifteri 3x7 u dobrom stanju i izgledu koliko je moguce model manje bitan, mogu i stariji ako su ocuvani...sredio sam svoj stari bajs za po gradu, a nemam potrebe da ga apgrejdujem( :D ) u vise od sedmofaza...naravno placam realnu cenu...pozdrav
  • 0

#31 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 23 April 2012 - 07:14 PM

Davao sam oglas ali ne vredi...

Budi strpljiv i prati oglase. Ne mozes od ovakvog sistema prodaje ocekivati da sve nadjes za juce ...
  • 0
Postavljena slika

#32 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • 2436 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 23 April 2012 - 07:16 PM

Ove patike su u Max sportu 1190 dinara (javile kolege sa fribajkinga, hvala :D ), a vidim da se već preprodaju i na berzi. U Novom Sadu ih ima u prodavnici kod Dunavskog parka. Pa požurite, džabe su...

Fala za dojavu, idem odma sutra u Inđiju da vidim jel imaju br 42 =D>
#-o pa imaju prodavnicu i kod mene.
  • 0

profilepic.gif

#33 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 23 April 2012 - 07:44 PM

Roba koju bih dao jeftinije:

Sajla sa šifrom Trelock SK310 - 2000 dinara
http://www.cikloberz...ow.php?id=67539

Pogon Shimano M760 dvofaz - 40€
http://www.cikloberz...ow.php?id=66675

Fox F100X TerraLogic - 130€
http://www.cikloberz...ow.php?id=62220

imam i neku pumpu Saxonia-Germany T510
nisam još okaćio na oglase, ima 2 rupe za ventil i preklopnik - isto kao SKS
nemam pojma da li je teleskopska, pretpostavljam da jeste - nisam je otvarao da vidim. Fotkaću je ako nekoga interesuje.
prodao bih je za 6€
  • 0

#34 IgorN

IgorN
  • Members
  • 4522 posts

Postavljeno 23 April 2012 - 07:55 PM

Fala za dojavu, idem odma sutra u Inđiju da vidim jel imaju br 42 =D>
#-o pa imaju prodavnicu i kod mene.

Su ovo patike za biciklizam
(road, trekking, mtb ili slicno)
ili za indoorcycling/spinning?
  • 0

#35 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • 2436 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 23 April 2012 - 08:15 PM

Aaaaaaaa!!! nemam pojma :mrgreen: :mrgreen:
al mi one rupe na đonu izgledaju jako kompatibilno sa pločicama koje sam kupio uz pedale
a pošto im je radnja blizu (4-5km) mogu da svratim da pogledam, al za 1200 ni kinezi
nemaju patika :mrgreen: rekao bi da je za laki mtb :lol:
  • 0

profilepic.gif

#36 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • 2044 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 23 April 2012 - 08:17 PM

Pa prvi kvalitet im je što su solidne patike za jednu crvenu :D . Po đonu bih rekao da nikako nisu za off-road, ali deluju dosta čvrsto. Na netu sam našao da su "Diadora Pulse SPD Spinning/Cycling Shoes", a meni će koristiti za road, bez kopčanja. Po gradu, drumu i na trenažeru biće savršene. I, Igore, imaju 44 :D
  • 0

#37 IgorN

IgorN
  • Members
  • 4522 posts

Postavljeno 23 April 2012 - 09:10 PM

Pa prvi kvalitet im je što su solidne patike za jednu crvenu :D . Po đonu bih rekao da nikako nisu za off-road, ali deluju dosta čvrsto. Na netu sam našao da su "Diadora Pulse SPD Spinning/Cycling Shoes", a meni će koristiti za road, bez kopčanja. Po gradu, drumu i na trenažeru biće savršene. I, Igore, imaju 44 :D

kontam za sve te kvalitete
i Diadora je zaista OK brend
al mi djon na prvi pogled delovao onako...indoorski.
Pa cisto da proverimo, da posle ne bude "nismo znali".
Znaci, laganica, za po kuci i komsiluku :)
  • 0

#38 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • 2044 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 23 April 2012 - 09:39 PM

Znaci, laganica, za po kuci i komsiluku :)

A vidiš, ovaj kolega tvrdi da su i za MTB...
http://www.cikloberz...ow.php?id=68143
  • 0

#39 Gox68

Gox68
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 254 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 24 April 2012 - 12:34 PM

Bio danas pre podne, u prodavnici kod Dunavskog parka. Brojevi 40, 41 pa onda 44. Između nema. Probao 44, pa s obzirom da italijani lažu za po jedan broj a ja nosim 43, meni dobre. Kao moje, naravno kupio.
Prvi utisak: lepo izrađena patika, boje neutralne(nosivo uz bilo koje boje dresa), tri čička lepo drže nogu. Sve u svemu: za te pare(1190 din) best bay. =D>
Realno izgledaju kao puno skuplja patika (što one verovatno i jesu, otkud po ovoj ceni: ne znam i ne pitam). Eh da, đon nije za neki ozbiljniji off road( izgleda kao in door patika), ali za ovako svaki dan odlične. :D
Hvala Srđanu i ekipi sa fribajkinga za dojavu !
  • 0

#40 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • 2436 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 24 April 2012 - 01:55 PM

Ja sam maloptre takođe svratio u Inđiju (zvao ove moje i nemaju!) i uzeo br. 42.

Kao što Gox68 kaže, patike su neutralnog izgleda, nema nekih šljaštećih boja isl, tako da pristaju uz ono što ja nosim inače, ne volim nešto posebno čičak sistem ali je ovde sasvim lepo izveden, karike kroz koje prolazi čičak traka (tu gde se zateže) su metalne tako da neće da pukne :)
Patike su me iznenadile čvrštoćom, jeste da su ovo moje prve klip patike ali pošto se pominjala opcija "Indoor" pomislio sam da će možda biti mekše međutin nije tako, kad probate da savijete đon ugibanje je jako malo možda 5mm, ako bi nalego na njih kao slon možda bi uspeo i da ih savijem jedno 10 mm uglavnom iznenađenje što se tiče čvrstine.
Obuća koju ja nosim je obično broja 42 tako da sam i ove patike tražio u toj varijanti, imao sam obuvene nazuvice (to su one skraćene tanke letnje čarape za one koji ne znaju :mrgreen: ) i 42 mi je knap, lepo stegne nogu sa svih strana, nema drmusanja isl. Na prednjem delu je ona mrežasta tkanina tako da ima i ventilacije.
Ukupan utisak o kvalitetu izrade i nije neki, mestimično ima lepka da viri ili da je zamazano malo ali ništa to nije strašno a ako uzmemo u obzir cenu od pomenutih ~1.200 din mogu samo da kažem da je patika savršena =D>
Ne znam koliko to nekome znači ali čisto da napomenem, kada se montira kopča (kako se već zove onaj metalni deo što se uklipava u pedale) na patike pošto je onaj deo gde kopča ide udubljen, kopča jedva da viri par milimetara, možda 1-2mm ne više, stavio sam tu kopču na jednu patiku (druga bez nje) i probao da hodam, primeti se da je nešto montirano ali jeeeeedva, znači da ne znam da ima nešto stavljeno, pitanje je da li bi pogodio sam, na mekanoj podlozi, travi, ili grbavoj podlozi ne bi sigurno, jedino kad sam probao na mermernom podu onda se malo primetilo i malo je klopkalo (udarala kopča) o pod ali opet kažem, morao sam da se potrudim i zgazim malo jače što je po meni veliki plus za patiku...
Takođe sam probao da se uklipam s onom montiranom desnom patikom ali mi nije pošlo za rukem, tj. nogom :mrgreen: doduše ja nikad ranije nisam imao ovakve patike pa se verovatno radi o mom neznanju/neiskustvu kako to treba pravilno odraditi a možda je i opruga na pedali malo jače stegnuta!!!
Sve u svemu ja sam extra zadovoljan kupovinom, hvala svim kolegama koji su dojavili n:anim_32

Stavio sam par slika u galeriju pa koga interesuje nek klikne na ovu sliku dole 8)
http://www.cikloberz...p?img=15591&t=n
  • 0

profilepic.gif

0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika