Jump to content


Fotografije

Krema za guzicu


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
30 odgovora na ovu temu

#1 duvla

duvla
  • Members
  • PipPipPip
  • 73 posts

Postavljeno 25 December 2011 - 02:52 AM

Ne znam gde da stavim temu, a ako je duplikat slobodno me tucite.

Koristi li neko u Srba one fancy ASSOS ili slicne kreme za mazanje medjunozja?
Konkretno, nabavio sam dva para Nalini gaca sa koznim (chamois) uloskom koji bi trebalo mazati.
Vazelin ce da posluzi svrsi, al ce zasrati ostatak sorca, mnogo je masan.
Zanima me sta bi kod nas mogla da bude priblizna (a jeftina) zamena...
  • 0

#2 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 25 December 2011 - 10:01 AM

Bebi ulje becutan.
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#3 combat88

combat88
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 224 posts

Postavljeno 25 December 2011 - 10:12 AM

kao što reče brko probaj bekutan. on ti je praškast, a i lepo ćeš mirisati kod devojčice. :P
  • 0

MCWkdP0.gif


#4 stefan

stefan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 711 posts
  • LocationSvilajnac

Postavljeno 25 December 2011 - 11:33 AM

Koristim ja assos . Po meni zamena najbolja je pavloviceva mast
  • 0

#5 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 25 December 2011 - 11:49 AM

" Krema za guzicu " ?! Postavljena slika ...super je naziv teme...nego, elem, i ja se često 'ojedem živ, pitao sam Qguara pa mi je rekao za bebi puder mada ne znam kako najpravilnije da nanesem ako je sve suvo, i sa čim, mislim da nije neko najbolje rešenje, u stvari ja sad više pričam o preventivi ili svi isto pričamo, kad vi nanosite te kreme, pre ili posle ?! :P :D

Ili onda može prvo nešto pre da ne bi uopšte bilo posle ili i pre i posle..., ne znam šta više pričam, šta da mislim ?! Postavljena slika
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#6 duvla

duvla
  • Members
  • PipPipPip
  • 73 posts

Postavljeno 25 December 2011 - 03:15 PM

Kolko sam video napolju na forumima izgleda da puder nije zgodan.
Bar ne pre voznje jer ti se u kombinaciji sa znojem napravi prilicno s**nje u gacama :D
Znaci i ASSOS je toliko masan, kao Pavloviceva?
Ja sam bio ubedzen da je manje uljan a vise hidrantan, tipa Nivea kreme, al ako koristis onda znas.
Podneo bih ja da dam lovu za ASSOS, al nesto nisam siguran da bi mi se svideo taj mentol koji ona ima.
Doduse, ko zna :oops:
  • 0

#7 duvla

duvla
  • Members
  • PipPipPip
  • 73 posts

Postavljeno 25 December 2011 - 03:21 PM

" Krema za guzicu " ?! Postavljena slika ...super je naziv teme...nego, elem, i ja se često 'ojedem živ, pitao sam Qguara pa mi je rekao za bebi puder mada ne znam kako najpravilnije da nanesem ako je sve suvo, i sa čim, mislim da nije neko najbolje rešenje, u stvari ja sad više pričam o preventivi ili svi isto pričamo, kad vi nanosite te kreme, pre ili posle ?! :P :D

Ili onda može prvo nešto pre da ne bi uopšte bilo posle ili i pre i posle..., ne znam šta više pričam, šta da mislim ?! Postavljena slika


Ako se vec ojedas, onda bi zaista mogao da razmislis o kremi pre, jer to izgleda da pomaze.
Ljudi koji koriste kupovne chamois kreme se kunu u njih.
Te fancy su kanda dobre jer imaju u sebi i nesto sto ti smanjuje trenje i deo koji je antibakterijski pa sprecava dermatitis.
Meni je najbolja fora nesto sto se zove "Bag Balm" (http://bagbalm.com/) a sluzi veterinarima da olaksaju muke kravama prilikom muze :roll:
Mnogo biciklista je sa zadovoljstvom koristi, jedino ne znam da li postoji kod nas neki pandan za to :mrgreen:
  • 1

#8 duvla

duvla
  • Members
  • PipPipPip
  • 73 posts

Postavljeno 25 December 2011 - 03:37 PM

neko je hvalio i ovo

http://www.flogocid....e_flogocid.html
  • 0

#9 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 25 December 2011 - 03:44 PM

Preporucujem Pavlovicevu mast.
  • 0

#10 IONE

IONE
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 979 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 25 December 2011 - 05:48 PM

Dok sam radio u gerontoloskom centru flogocid smo davali ljudima koji su zbog atrofiranja misica imali rane po telu,odlicna krema.
Pavloviceva dobra kao i uvek,meni je ok i Nivea soft(belo pakovanje) a po genitalijama pre voznje bebi puder.
  • 0
<p>Biciklisticki Youtube Kanal Kopirajte link(copy/paste)
https://youtube.com/@ionebike

#11 petrovicivan

petrovicivan
  • Members
  • PipPipPip
  • 123 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 08 January 2012 - 03:12 PM

neko je hvalio i ovo

http://www.flogocid....e_flogocid.html


ja koristio na moru kad sam se malo ojeo, ali ne pred vožnju već samo posle - da zaleči
  • 0

#12 milan58

milan58
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 471 posts

Postavljeno 29 August 2012 - 10:13 AM

Preporucujem Baby skin 300gr 200din, isto sto i Pavloviceva mast po hemijskom sastavu, i maze se celo telo, potom izmasira sa elektro masazerom.
  • 0

#13 Viper19

Viper19
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 21 January 2013 - 09:20 PM

Preporučujem da ne koristiš neke 'kreme i maze' na biljnoj ili bilo kojoj drugoj bazi - možeš doći u još gore probleme nego što ih imaš..


Bit će dovoljno da prije svake vožnje budeš čist i naneseš malo najobičnijeg baby-pudera, da bi smanjio trenje na koži pri vožnji bicikla :)

Sretno :)
  • 0

#14 dachaa

dachaa
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 534 posts

Postavljeno 21 January 2013 - 10:37 PM

Samo napomena, puder moze nekome doneti jos vise problema ako mu je koza suva. U tom slzcaju neka bebi masnija krema kao Pavlogal moze fino posluziti.
  • 0
'Pain is temporary... quitting lasts forever'

#15 Severac

Severac
  • Members
  • Pip
  • 24 posts

Postavljeno 24 January 2013 - 12:24 AM

Neznam da li ih ima kod nas ali ako možeš da nađeš, probaj ovo. Wiggle možda isporučuje i u Srbiju.

http://www.wiggle.co...-chamois-cream/
  • 0

#16 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 01 February 2013 - 07:38 PM

€16.48 sa isporukom.
  • 0

#17 RadaC

RadaC
  • Members
  • Pip
  • 27 posts
  • LocationHerceg-Novi

Postavljeno 01 February 2013 - 08:54 PM

Најбоље је истуширати се пре вожње и на угрожена места намазати танак слој Павловићеве те предупредити непријатности. Добро је уместо гелова за туширање, који доста иритирају кожу, користити обичан сапун. Један изузетно добар, мало скупљи је руски сапун Баки Агафи. Након вожње поново се истуширати и ако је кожа реаговала упалом и осипом намазати дебљи слој Павловићеве, а преко сипати беби пудер који ће крему задржати на кожи и обезбедити њено деловање. И беби пудер може да изазове црвенило зато прво треба проверити који одговара. Знам да некима упалу санира и Пантенол крема. n2:smiley_bike n:beg
  • 0

#18 daremunze

daremunze
  • Members
  • PipPip
  • 41 posts

Postavljeno 21 January 2014 - 10:20 PM

Ime ove teme je najveci hit na forumu. :D
  • 0

#19 Villain

Villain
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 455 posts
  • LocationSvuda tuda negde...

Postavljeno 03 July 2014 - 05:03 PM

Pošto su mi debele butine često imam taj problem. Sve živo sam probao. A najbrže od svih i najbolje mi se pokazala penaten krema...fantastična je.

Kada mi se rodilo dete dobili smo u bgd-u neke testere, tj uglavnom mala pakovanja tih krema. Pavlovićeva, Penaten i još jedna. Ova treća je bila neverovatna, čak šta više mislim da je prozvodi irska ili tako nešto, što mi je bilo čudno, ali sam zaboravio naziv. Tražio sam je po apotekama niko je tada nije imao pa mi je izvetrela iz mozga.


  • 0

#20 Kecalkoatl

Kecalkoatl
  • Members
  • Pip
  • 20 posts

Postavljeno 22 July 2014 - 09:41 PM

Za ojede je odlična i neven krema. Može da se pravi u kućnoj varijanti,a ima i da se kupi.


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika