Jump to content


Fotografije

Teorija zavere, zaprasivanje, pauci...


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
71 odgovora na ovu temu

#61 bur

bur
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 511 posts
  • LocationNovi Sad-Zrenjanin

Postavljeno 13 December 2011 - 07:46 PM

Nisam bio prisutan neko vreme i iznenadio sam se kad sam video svoje pisanje na ovom mestu. Do toga je došlo tako što je moderator "zare" to premestio ovde.

"zare"
ja sam pisao u temi VEGETARIJANSTVO I BICIKLIZAM. Već sam doveo u vezu svoje pisanje sa temom preko faktora neophodnih za rast i razvoj biljaka. Iste valjda koriste vegetarijanci za ishranu. Kad sednu da voze bajs onda je tema kompletna. Ako sam između i imao neki kraći tekst nevezan za to, obavezno je bio ODGOVOR! na nečiju agrsivnu opasku. Nisi mi se obratio na pp i nisam te ovlastio da sa mojim tekstovima radiš šta ti je volja. Nemoj da MISLIŠ UMESTO MENE, NALAZIM DA JE TO AROGANTNO I NEVASPITANO.

"CIKLO"
da li grešim kad mislim da moderatori treba da prate neku temu? Zar nije dobar način za to da čitaju?
Da li grešim kad mislim da ti imaš veze sa odabirom moderatora? Ne sumnjam da vodiš računa o tome da su moderatori obavezno pismeni (znam jednog, pa na osnovu toga promišljam da je to kriterijum).
Ako je tako, jedino što još ostaje je da nismo svi isti. Pa je pošteno da se kaže: mi se tog i tog bojimo, nemoj da ga nerviraš ili on to ne voli da čuje ili šta god slično. Kako god, meni takvo obaveštenje nije dato ni javno ni preko pp. Naprotiv, bez izvinjenja i obrazloženja neko uzima sebi za pravo da se ophodi prema meni kao prema infantu i samo još sam da poverujem u to da sam promašio temu, eto divote.

Pozz
  • 0
. . . kašika drvena jedna. Jedna.

#62 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 13 December 2011 - 08:00 PM

Zbog cega se nisi upustio u raspravu o higsovom bozonu jer je i on mozda u nekakvoj vezi za hranom pa i vegetarijanstvom?

Sto se ostalog tice, da li ti je neko prepravljao post? Ako nije i ako je sve sto je uradjeno premestanje u odgovarajucu temu, onda su 100% u pravu.Teorijama paranoje, pardon zavere nije mesto na smislenim temama ...
  • 0
Postavljena slika

#63 nblexel

nblexel
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1137 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 13 December 2011 - 08:22 PM

Ja mislim da je moderator čak bio i dosta korektan, jer nije jednostavno izbrisao ovu gomilu priča "rekla kazala" nego je lepo premestio na mesto gde se može nastaviti ova priča "rekla kazala".

ja sam pisao u temi VEGETARIJANSTVO I BICIKLIZAM. Već sam doveo u vezu svoje pisanje sa temom preko faktora neophodnih za rast i razvoj biljaka.

Sa razumnim činjenicama, jel? :lol:

n:sign0014

Koliko se sećam, a podsetio sam se, čovek je pisao o njegovom mišljenju o totalnom izbacivanju hrane životinjskog porekla iz ishrane, a ti bur si citirajući to krenuo da pišeš o kojekakvim teorijama zavera.

n2:loony
  • 0
Haro X6

Definition of freeride: Ride and feel free! [Richie Schley]

#64 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 13 December 2011 - 08:48 PM

"zare"
ja sam pisao u temi VEGETARIJANSTVO I BICIKLIZAM. Već sam doveo u vezu svoje pisanje sa temom preko faktora neophodnih za rast i razvoj biljaka. Iste valjda koriste vegetarijanci za ishranu. Kad sednu da voze bajs onda je tema kompletna. Ako sam između i imao neki kraći tekst nevezan za to, obavezno je bio ODGOVOR! na nečiju agrsivnu opasku. Nisi mi se obratio na pp i nisam te ovlastio da sa mojim tekstovima radiš šta ti je volja. Nemoj da MISLIŠ UMESTO MENE, NALAZIM DA JE TO AROGANTNO I NEVASPITANO.


Ako je potrebno nekoliko strana pisanja da bi se nesto dovelo u vezu sa temom onda to necu da komentarisem. Koliko to pisanje ima veze sa vegetarijanstvom i sportom opet je svima jasno.

Ciklu mozete da zahvalite sto sve ovo nije obrisano jer je on za to da se ono sto je vec napisano a nije uvredljivo cuva ali premesti tamo gde mu je mesto. I ja se licno uglavnom slazem sa tim. Kome se svidja lepo, kome se ne ne svidja opet lepo.
Tema nije mnogo ranije moderisana jer su verovatno svi cekali da se vrati u kolosek ali i zbog haoticnih opcija moderisanja (ali to vec nije vas problem) i gresaka koje mogu da se jave.

Da je temu odavno trebalo urediti vidi se i iz komentara clanova u obe teme.

O tome sta je "AROGANTNO I NEVASPITANO" neka sude drugi.
  • 0
.

#65 bur

bur
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 511 posts
  • LocationNovi Sad-Zrenjanin

Postavljeno 13 December 2011 - 09:07 PM


"zare"
ja sam pisao u temi VEGETARIJANSTVO I BICIKLIZAM. Već sam doveo u vezu svoje pisanje sa temom preko faktora neophodnih za rast i razvoj biljaka. Iste valjda koriste vegetarijanci za ishranu. Kad sednu da voze bajs onda je tema kompletna. Ako sam između i imao neki kraći tekst nevezan za to, obavezno je bio ODGOVOR! na nečiju agrsivnu opasku. Nisi mi se obratio na pp i nisam te ovlastio da sa mojim tekstovima radiš šta ti je volja. Nemoj da MISLIŠ UMESTO MENE, NALAZIM DA JE TO AROGANTNO I NEVASPITANO.


Ako je potrebno nekoliko strana pisanja da bi se nesto dovelo u vezu sa temom onda to necu da komentarisem. Koliko to pisanje ima veze sa vegetarijanstvom i sportom opet je svima jasno.

Ciklu mozete da zahvalite sto sve ovo nije obrisano jer je on za to da se ono sto je vec napisano a nije uvredljivo cuva ali premesti tamo gde mu je mesto. I ja se licno uglavnom slazem sa tim. Kome se svidja lepo, kome se ne ne svidja opet lepo.
Tema nije mnogo ranije moderisana jer su verovatno svi cekali da se vrati u kolosek ali i zbog haoticnih opcija moderisanja (ali to vec nije vas problem) i gresaka koje mogu da se jave.

Da je temu odavno trebalo urediti vidi se i iz komentara clanova u obe teme.

O tome sta je "AROGANTNO I NEVASPITANO" neka sude drugi.


Ovo što vidim, moguće je da treba da se okonča sa: Razumem druže komesare.
Sa pozicije tolike sile moguće je da nema potrebe za čitanjem, dovoljan je opšti utisak. Još ako je potkrepljen drečanjem sa uporištem u opštim mestima i stereotipima, utoliko je sud partije ispravniji. Elem, ako nađeš i nešto više od magle, nešto što opovrgava poslednje napisano, biće to momenat za povratak u pristojno.
Ovako, RAZUMEM KOMESARE
Pozz
  • 0
. . . kašika drvena jedna. Jedna.

#66 bur

bur
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 511 posts
  • LocationNovi Sad-Zrenjanin

Postavljeno 13 December 2011 - 09:09 PM

Ups!
Zaboravio da zahvalim Ciklu što nije izbrisano.
Pozz
  • 0
. . . kašika drvena jedna. Jedna.

#67 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 13 December 2011 - 09:24 PM

Posto vidim da ti bolje znas od nas samih sta mi radimo i mislimo, mislim da nema svrhe dalje da polemisemo.
Lepo se zali Ciklu pa ako on smatra da sve ovo treba da bude u temi "Vegetarijanstvo i sport" onda ce biti.
  • 0
.

#68 bur

bur
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 511 posts
  • LocationNovi Sad-Zrenjanin

Postavljeno 13 December 2011 - 10:19 PM

Posto vidim da ti bolje znas od nas samih sta mi radimo i mislimo, mislim da nema svrhe dalje da polemisemo.
Lepo se zali Ciklu pa ako on smatra da sve ovo treba da bude u temi "Vegetarijanstvo i sport" onda ce biti.


Upravo je obrnuto, neko je počeo da misli umesto mene.
Na primer, da malo spustimo loptu i na momenat da ostavimo površnost po strani, ja ću podsetiti. Pratio sam ćutke temu neko vreme. Tek na Gajinu opasku da ako se uzme u obzir GE-MO hrana, vegetarijanstvo nije bezuslovno superiorno u pogledu zdravlja, dodao sam da ima i drugih aktivnosti u istom-sličnom smeru. Nešto sam i naveo. Toliko podsećanja radi, sve ostalo, ko se potom, kako, kojim tonom i kojom argumentacijom nadovezivao na temu piše, neobrisano.
Kad neko žigoše kravu, čini to iz razloga što je krava njegova i što mu se može. To ne bi trebalo da ima veze sa vucima koji okolo zavijaju. Mi čak, budi ubeđen, nemamo ni kravu. Mi samo imamo može ti se.
Nisam ja u prilici da dobijam loše ocene pa da se žalim Ciklu. Ono što može da bude deo vašeg stava je da se poštuje moj izbor: šta me zanima, šta ću čitati, na šta ću se eventualno nadovezati. Vama može da se ne svidi kako sam se nadovezao i da mi sa razlogom nešto osporite. Ali u kontekstu. Nije dovoljno da izbrojiš tri strane. Sve van te civilizovane forme je arogantno.
Nikolu sam već pitao kako preciznije da tumačim ponašanje na forumu. Obzirom da nisam posetio, niti sam član Monsanto-Cikloberze, s pravom očekujem da se moji postovi vrate na mesto gde sam ih ostavio. Ne vređajući nikoga. Ne izlazeći van okvira teme. Ne kršeći uobičajena pravila. Tajna pravila očekujem na pp, ako se složim sa njima neću ih kršiti, ako se ne složim doviđenja. Ako mi niste oduzeli mojih 60km danas, ne možete mi oduzeti pravo ni na sopstvo. Možete da se ne "družite" samnom, ali čak ni to nije razlog da ja odavde odem. Postoje ljudi sa kojima se slažem i nalazimo se ovde, kao na ćošku. Ajde de, može da dodje na taj ćošak neko ko će hteti da proda ciglu, dobro, dešava se to na ćoškovima. Samo sila nije argument, uvek je samo sila.
Pozz
  • 0
. . . kašika drvena jedna. Jedna.

#69 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 13 December 2011 - 11:01 PM

n2:hahaha

bure ti si zivi dokaz da chemtrailovi postoje :D
  • 0
Postavljena slika

#70 bur

bur
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 511 posts
  • LocationNovi Sad-Zrenjanin

Postavljeno 13 December 2011 - 11:19 PM

n2:hahaha

bure ti si zivi dokaz da chemtrailovi postoje :D


Ovo mi se svidelo.
Da pušiš, piješ i ćutiš, sjajno bi se provodili. Imaš smisla za humor, samo ti se razvodnjava u količini.
Pozz
  • 0
. . . kašika drvena jedna. Jedna.

#71 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 14 December 2011 - 12:03 AM

Mili Bure. Mada u mom odijelu (inače) ima mjesta za sve životinjice drage :D , kad uskočim u ulogu moderatora, lateralno mišljenje mora ponekad da uzmakne. Čišćenje teme od priča druge vrste tražili su ljudi koji su se zainteresovali za vezu biciklizma i vegetarijanstva i Zare je to uradio. Nije ništa obrisao, samo preselio, jer očigledno postoji i grupa ljudi koja voli da i o tim drugim vrstama priča. Definitivno nije mogao da odmerava da li će baš svaka asocijacija ili misao ostati sačuvana i razumljiva u novom kontekstu. Moderatori jesu ljudi koji ponekad moraju da budu rigidni, ali je to obično (ako im nije karakterna osobina :D ) samo u službi efikasnosti. Makar i komesarske.

i samo još sam da poverujem u to da sam promašio temu, eto divote.

Ti temu pogodiš uvek. Ali, pošto je gađaš lateralno, potkačiš i hiljadu drugih, pa je potrebna stvarno puna koncentracija da bi se sagledalo tvoje viđenje teminog srca :D . E, pored još nekoliko razloga, i zato si mi mio :D ...
  • 0
Homesick for a place you've never been...

#72 bur

bur
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 511 posts
  • LocationNovi Sad-Zrenjanin

Postavljeno 14 December 2011 - 12:49 AM

[quote="srdjoni"

Neka to sve Srđane, sve sam gore objasnio, treba samo čitati. Zato sam tebe i "naveo" kao nekog za koga znam da je pismen. Drugo, nije važno sve što se desilo, nema strasti, ni sujete, samo pristojnost. Kad bi mu neko popišao bajs, rekao bi mu bar video sam te, nije ti fora. Ovo sa glavom je i važnije, trajaćemo. Nije bajs da ga opereš. Kad ne kapira, ne kapira. Ovaj momak, prizrak je druga fela, tebi nije tajna da bi nama bilo zanimljivo, ali sa njim sam se malo dopisivao dok mi nije dosadilo. Moderator je već deo. Ako hoćeš da budeš deo onda reci čitaću. Ili, nemam vremena, nek obavi ovo neko drugi. Ne, popiša, ode, a ti se žali Ciklu.
Zaboravi, vidimo se.
Pozz
  • 0
. . . kašika drvena jedna. Jedna.




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika