Jump to content


Fotografije

Teorija zavere, zaprasivanje, pauci...


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
71 odgovora na ovu temu

#41 nblexel

nblexel
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1137 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 09 December 2011 - 09:35 AM

OnT

http://www.e-novine.... ... -Srbe.html
http://www.e-novine.... ... iteta.html


Ovo je stvarno strašno, da takve budale tipa Nikola Aleksić nisu u ludnicama!!!
Čovek video čudan avion, ili paučinu, pa sad odma kreće da lupeta kako to USA i EU i truli Zapad hoće da nas sve otruje i da nam ispere mozak i sl. a međuvremenu upravo on pere mozak ljudima.

...i ovaj Petar Luković je car! :mrgreen:

igigl, ajte molim vas, recite šta će mi se desiti ako me dodirne ta "paučina"? možda da mi se umrsi u kosu, ili da mi se nalepi na facu pa ću morati da je skidam (pizdeći na pauka i njegov način selidbe)?
  • 0
Haro X6

Definition of freeride: Ride and feel free! [Richie Schley]

#42 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 09 December 2011 - 10:41 AM

Ovo je stvarno strašno, da takve budale tipa Nikola Aleksić nisu u ludnicama!!!
Čovek video čudan avion, ili paučinu, pa sad odma kreće da lupeta kako to USA i EU i truli Zapad hoće da nas sve otruje i da nam ispere mozak i sl. a međuvremenu upravo on pere mozak ljudima.

Ajd sto je covek video svetlost i provalio the zaveru, nego sto javno poziva na obaranje aviona ...

Zamisli "lepotu" situacije u kojoj psiho poput njega dobije executive ovlascenja, pa rokne strani putnicki avion.Posle smo obrali sve sto se moze :D
  • 0
Postavljena slika

#43 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8883 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 09 December 2011 - 11:39 AM


Zamisli "lepotu" situacije u kojoj psiho poput njega dobije executive ovlascenja, pa rokne strani putnicki avion.Posle smo obrali sve sto se moze :D


Klasičan argumentum ad hominem. Opasna zamka. Nisam upoznat sa ("svetlim"?) likom & delom Nikole A, ali čak i ako je čovek lud, ne znači da je sve što kaže neistina. Takve neverovatne svinjarije se rade da me ništa više ne iznenađuje, ali zaista. Mada mi lično priča i dalje deluje previše u "abducted by aliens" fazonu.
  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#44 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 09 December 2011 - 11:51 AM

Hoću da pročitam kakva su iskustva ljudi kad je u pitanju vegeterijanski način ishrane a ne da čitam o koje kakvim vatikan-nato-usa-eu-domaći-strani-izdajnici glupostima koje se ne temelje na nekakvim naučnim dokazima.

Spustite se na zemlju i mani te se chemtrail-Dan Brown-11.sept priča, bavite se malo prizemnijim temama kao što su recimo aero zagađenja u Boru,Pančevu,Bg-u,Ns-u...krenimo prvo iz našeg dvorišta pa ćemo posle lako da pričamo kako nas stranjski bombarderi truju kako bi smanjili populaciju na planeti i sl. :mrgreen:

Dakle u Recycle Bin sa teorijama zavere n2:2cfzfbc ... mislim da je krajnje vreme da modovi očiste ovu interesantnu temu od mambo-džambo-rekla-kazala gluposti.
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#45 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 09 December 2011 - 12:03 PM

Klasičan argumentum ad hominem. Opasna zamka. Nisam upoznat sa ("svetlim"?) likom & delom Nikole A, ali čak i ako je čovek lud, ne znači da je sve što kaže neistina. Takve neverovatne svinjarije se rade da me ništa više ne iznenađuje, ali zaista. Mada mi lično priča i dalje deluje previše u "abducted by aliens" fazonu.

Pa sad tesko, ponajvise zbog nase bliske istorije, niza slicnih manipulacija koje su dovele do niza nepotrebnih smrti. Slucaj u kome neka nn budaletina zajase na poziciju i zbog njenog ludila neko pogine, nama nije stran.

Nije problem izneti tvrdnju, ali za nju treba postojati dokaz, ono crno na belo i proverljivo.Ovo sve je rekla kazala, u nekom najboljem slucaju bazirano na nizu posrednih "dokaza" i prici kako je neko tamo to dokazao, a gde je taj dokaz to niko ne zna ...
  • 0
Postavljena slika

#46 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 09 December 2011 - 12:26 PM

=D> bilo je vreme...
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#47 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 09 December 2011 - 12:35 PM

=D> bilo je vreme...



Bogami jeste!
Aj sad lepo nastavite temu da ima sta da se cita u zimskim mesecima!
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#48 igigl

igigl
  • Members
  • PipPip
  • 46 posts
  • LocationBeograd/Cerak

Postavljeno 09 December 2011 - 01:16 PM

Hvala administratoru/moderatoru na splitovanju teme.

igigl, ajte molim vas, recite šta će mi se desiti ako me dodirne ta "paučina"? možda da mi se umrsi u kosu, ili da mi se nalepi na facu pa ću morati da je skidam (pizdeći na pauka i njegov način selidbe)?

Meni svakako nije prijatan osecaj ni kad je paucina u pitanju, tu se slazemo. :lol:
Evo na ova dva klipa se vidi proces formiranja niti, od aviona do zemlje a posle se ista promatra pod mikroskopom. -->



Ja cu nastaviti da je izbegavam zbog vrlo izvesne veze sa morgelanovom bolescu o kojoj ne bih pisao ovde zbog toga sto je sasvim suprotna zdravlju. Na prolece cu se potruditi da nadjem jednu takvu grudvu pa cu sve da dokumentujem SLR-om, imam i mikroskop.
E sad odgovor na pitanje zasto je doslo do svega ovoga i kuda ide je vrlo kompleksan i nije mesto za nagadjanja, cinjenice su postavljene, ima i drugih primera, ne propovedam nikakvu veru, ne sejem bezrazlozan strah i jedini interes mi je da sto vise ljudi cuje za ovo, kako ce odreagovati je vec van mog domasaja. :wink:
  • 0
ragazzo della strada

#49 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 09 December 2011 - 02:41 PM


Zanimljivo je, al ima sitnu falinku, zahteva veru onoga kome se pokazuje da je "paucina" u bliskoj vezi sa slikanim avionima.Nigde ne postoji kontinualni prikaz pada chem oblaka na zemlju.

Ako i uvedes pretpostavku da trailovi nisu plod rada motora, vec nesto drugo, a kako na snimcima nikako ne mozes videti sta to drugo jeste, jer avioni imaju koridore na ~10km visine, onda sa podjednakom verovatnocom istine mozes izneti i ovakav splet dogadjaja

1:
Postavljena slika

2:
Postavljena slika
  • 0
Postavljena slika

#50 igigl

igigl
  • Members
  • PipPip
  • 46 posts
  • LocationBeograd/Cerak

Postavljeno 09 December 2011 - 04:28 PM

Slazem se sa tvojim misljenjem, ja licno verujem da je "odozgo" zato sto je pojava koja se desava nad clanicama STO (bez Rusije), manifestuje se tokom svih godisnjih doba i na svim predelima. Pokusacu da nadjem "dokaz" da dolazi iz spomenutih mlaznica (pored aluminijuma, stroncijuma, barijuma...) ali uzrok na kraju nije ni toliko bitan kao posledice, a to je da na zemlji postoji prisustvo stetnih vestackih i nepoznatih jedinjenja.
Zimi su isto prisutne ove niti ali se zbog vece vlaznosti "rastope" jos u vazduhu pa na tlo dolaze u obliku koji nije pogodan za analizu, tacnije ne mogu se direktno povezati sa izvorom. Leti kad padnu na tlo razlazu se i nestaju u roku od 2-3 dana, upije ih zemlja, voda, zivi organizmi.
Opet, kad smo kod naucnog pristupa, zvanicno se ne zna uzrok Morgelanove bolesti, isto kao sto se vise razlicitih oboljenja stavlja pod isti naziv. Malo je spuki da sad postavljam slike obolelih ljudi kojima u kozi RASTU i RAZVIJAJU se VESTACKA vlakna, plave, zelene i crvene boje i formiraju novo i nepoznato tkivo. Potrudicu se da nadjem pouzdane izvore kojim bi se nedvosmisleno potvrdila veza izmedju niti i ovog tkiva, neke vec sad imam ali ne i od institucija sa jakim kredibilitetom.

A vezano za kemtrejlove, nisam ni ja verovao potpuno dok nisam jedan dan bio dokon i gledao u nebo od zore pa do poslepodneva, jasno se videlo formiranje "oblaka", a pre par meseci sam natrcao na ubrzani snimak celog procesa koji je trajao tokom celog dana, mislim da bi posle gledanja svakome bilo jasno da nema govora o prostoj kondenzaciji ili izduvnim gasovima.

Drago mi je da ima ljudi koji su zastali makar na minut da razmisle na temu ovog zla. Cenim svaki komentar koji je konstruktivan i pozitivan, ma koje orijentacije bio.
  • 0
ragazzo della strada

#51 gaja

gaja
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 posts

Postavljeno 09 December 2011 - 05:07 PM

Чврстих доказа за постојање авиона који искључиво запрашују тј. остављају хемијске трагове иза себе нема. Цела прича је иначе одлично послужила људима који продају "оргонит" и којекакве глупости онима који су се успаничили. По мени - нама који живимо у Београду куд и камо већу опасност по здравље представља Рафинерија нафте у Панчеву, или Азотара, јер ваздух у Панчеву заиста и буквално смрди кад ова постројења почну да испуштају отрове - тако да алуминијум који би се распршио изнад наших глава - куд и камо је мање опасан од рецимо продуката сагоревања мотора са унутрашњим сагоревањем које свакодневно удишемо. Да не помињем и термо-електране у Обреновцу које испуштају тоне и тоне чађи у ваздух које ни најбољи филтери не могу филтрирати (а које су успут и радиоактивне јер угаљ у себи увек садржи одређену дозу радио-активних елемената). Међутим - да се нешто на небу дешава, тј. да има дана када заиста има ненормално прелета и када се трагови на небу задржавају сатима и претварају у облаке - заиста има, као што има и дана када иза авиона остају кондензацијски трагови који се брзо распрше...
  • 0

#52 sveta344

sveta344
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1673 posts

Postavljeno 09 December 2011 - 08:36 PM

Ja smatram da mimo svoje volje,učestvujemo u raznim eksperimentima,ne samo vezanim za genetiku već je spisak podugačak.
Na našu sreću,a na nesreću jadnih Afrikanaca,Vijetnamaca,Indonežana pa i Arapa,oni su i dalje najčešće pokusni kunići za sve bedastoće koji ljudski um može da zamisli.
Najbolji način da se istina sakrije,jeste da se proglasi "Teorijom zavere",to jest da plasira nekom dokazanom "borcu" protiv svetskih zavera,koji to kasnije iznese u javnost,ali zbog svog statusa "borca protiv zavere" čitaj:Budale,ta istina nailazi na podsmeh i ironiju.
Pa zar stvarno neko misli da se na primer "Afričko proleće" desilo kao težnja naroda za slobodom? Ja ne mislim tako.
  • 0

#53 igigl

igigl
  • Members
  • PipPip
  • 46 posts
  • LocationBeograd/Cerak

Postavljeno 09 December 2011 - 08:39 PM

@Gaja
Ima aviona koji samo zaprasuju, takvi izbacuju "paucinu" i ostala jedinjenja dok civilni najcesce izbacuju "samo" toksicne supstace. Razlog je taj sto je promenjen sastav goriva a u neke su dodatno ugradjene i namenske mlaznice koji prosecnom putniku ne skrecu puno paznje.
Slazem se za tvoje primere ali se to na zalost nece promeniti jos neko vreme, moze se posmatrati i iz drugog ugla, zaprasivanje je tu da se ne bi vise koristilo sadasnje gorivo, barem ne u ovoj meri. :lol:
Aluminijum deluje kao najsmesnije jedinjenje, pa ja sam se nagutao istog prilikom poliranja jedno 3-4 seta felni, bilo je tu i glava motora i ostalih detalja ali tada nisam znao da je kancerogen i pogotovo me je iznenadilo kad sam saznao da je izuzetno toksican, kiseli zemlju i to dosta uspesno. Bariju i Stroncijum nisu zanimljivi zato sto su u u maloj meri radioaktivni? :roll: Postavljena slika
-->
/EDIT/
Na narednom klipu se vidi i trenutak kada avion prestaje sa zaprasivanjem pa posle izvesnog vremena nastavlja. :wink:
... _embedded#!
Postavljena slika
A ima i raznih budzevina, za flote zemalja "u razvoju" -->
Postavljena slika
  • 0
ragazzo della strada

#54 nblexel

nblexel
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1137 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 09 December 2011 - 10:06 PM

A šta i ako je sve ovo istina? - Jedno veliko NIŠTA, veliko NIŠTA se neće promeniti, ali nekoliko ljudi će se osećati najpametnijima na svetu, jer eto, oni znaju najopasnije tajne USA, Vatikana i ostalih zloća, koji su oni čuvali svim svojim moćima. Svi te vi na neki način Balkanski špijuni. :mrgreen:

Ljudi, mislim da bi trebalo da se bavimo nekim mnogo "prizemljenijim" problemima, jer ih imamo na pretek, a ne da lupetamo i krivimo USA i EU i sve i svašta za šta smo zapravo mi krivi.
  • 0
Haro X6

Definition of freeride: Ride and feel free! [Richie Schley]

#55 gaja

gaja
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 posts

Postavljeno 10 December 2011 - 10:22 AM

A šta i ako je sve ovo istina? - Jedno veliko NIŠTA, veliko NIŠTA se neće promeniti, ali nekoliko ljudi će se osećati najpametnijima na svetu, jer eto, oni znaju najopasnije tajne USA, Vatikana i ostalih zloća, koji su oni čuvali svim svojim moćima. Svi te vi na neki način Balkanski špijuni. :mrgreen:

Ljudi, mislim da bi trebalo da se bavimo nekim mnogo "prizemljenijim" problemima, jer ih imamo na pretek, a ne da lupetamo i krivimo USA i EU i sve i svašta za šta smo zapravo mi krivi.


Их, ма како не можеш - можеш "оргонитским топовима" да растераш облаке :mrgreen:
Шалу на страну - ове слике које круже на нету - посебно слика "унутар авиона који запрашује" су обична глупост. Но за људе који немају везе с аеро-космотехником оне су "необорив доказ". Да се нешто дешава, тј. да нешто није у реду са траговима који остају иза авиона - човек може и голим оком да се увери ако посматра небо у току лепих сунчаних дана. Знајући да на овом свету постоје прилично моћни људи који сматрају да на Земљи не треба да живи више од милијарду људи - можемо сумњати у њихове "добре намере"... А успут, мислим и да је проценат људи који у устима имају амалгамске тј. пломбе са живом прилиличан - па се против тога нико не буни.. Жива је "мало" већи отров него алуминијум...
  • 0

#56 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 10 December 2011 - 10:51 AM

А успут, мислим и да је проценат људи који у устима имају амалгамске тј. пломбе са живом прилиличан - па се против тога нико не буни.. Жива је "мало" већи отров него алуминијум...

Jeste ziva zeznuta, ali u tim plombama ne postoji dokaz da ima ikakvo stetno dejstvo.U krajnjoj liniji, ako je do nekog licnog iskustva, sve moje babe i dede su imale takve plombe po nekoliko decenija, pa i vise, i ni jedan nije ziveo manje od 80 godina, cak jedna baba samo 92 :D
  • 0
Postavljena slika

#57 sveta344

sveta344
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1673 posts

Postavljeno 10 December 2011 - 12:43 PM

"Neznanje je blagoslov"-Neko se neće složiti,ali površnost je najbolji recept za miran i lep život,ko ne veruje neka pogleda zadovoljna lica publike u Grand paradi recimo,to su lica srećnih ljudi.
Naravno neko ne želi takav život po takvoj ceni.
  • 0

#58 nblexel

nblexel
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1137 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 10 December 2011 - 02:08 PM

ko ne veruje neka pogleda zadovoljna lica publike u Grand paradi recimo,to su lica srećnih ljudi.

Dobro, ne treba preterivati, to je već druga ekstrema! :mrgreen:
  • 0
Haro X6

Definition of freeride: Ride and feel free! [Richie Schley]

#59 gaja

gaja
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 posts

Postavljeno 10 December 2011 - 03:38 PM


А успут, мислим и да је проценат људи који у устима имају амалгамске тј. пломбе са живом прилиличан - па се против тога нико не буни.. Жива је "мало" већи отров него алуминијум...

Jeste ziva zeznuta, ali u tim plombama ne postoji dokaz da ima ikakvo stetno dejstvo.U krajnjoj liniji, ako je do nekog licnog iskustva, sve moje babe i dede su imale takve plombe po nekoliko decenija, pa i vise, i ni jedan nije ziveo manje od 80 godina, cak jedna baba samo 92 :D


Па имаш често поруке да дуван убија, да је штетан итд. па кад су неку бабу у Грчкој која је прешла 110 година живота питали у чему је тајна (при томе пурња ко локомотива) бакута је лепо одговорила - нисам се никад ни око чега секирала нити сам живот схватала озбиљно. У сваком случају - надај се да си гене повукао на бабе и деде. А што се живиних пломби тиче, ево снимка од 11 минута, кога мрзи да гледа цео део око 4 минута је најзанимљивији кад су убацили благо радиоаквитну живу у пломбе - попунили зубе прво код овце онда код мајмуна:



Наравно, најсрећнији су они који немају ни један пломбиран зуб - а знам пар особа које могу тиме да се похвале...
  • 0

#60 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 10 December 2011 - 03:59 PM

Negativne posledice amalgama bi bilo nemoguce sakriti.Isto tako negativne posledice duvana je nemoguce sakriti, koliko god nikotinski narkomani to nipodostavali.Iole bolja privatna ordinacija ima i po nekoliko hiljada pacijenata u kartoteci, od kojih je najmanje nekoliko stotina (uslovno receno) redovno.Ako nekoliko baba/deda u rodu i nisu bog zna kakav statisticki uzorak, ovo vec jeste.Ako mozes kontrolisati neke zubare, ne mozes sve.Bas sam prosle godine i pitao ovo moju zubarku, na sta mi je pricala o nekim klinickim studijama i njenom iskustvu u prilog toga da prica o trovanju ne stoji ...
  • 0
Postavljena slika




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika