Jump to content


Fotografije

Teorija zavere, zaprasivanje, pauci...


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
71 odgovora na ovu temu

#21 gaja

gaja
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 posts

Postavljeno 24 November 2011 - 09:46 PM

Hehe ajd da raspravljamo o velikoj zaveri, vanzemaljcima, chemtrailovima, cipovanju, prisluskivanju i sl paranoid tripovima u svakoj temi, pa onda kukumavcimo na cinike kojima se te budalastine gade :)


Мислим да је куд и камо плодоносније доћи до закључка да ли је нешто истина или не :) Ето ја рецимо покушавам да са "верницима" који пропагирају хемијске трагове као апсолутну истину поведем неку нормалну дискусију на тему - како је то технички изводљиво без да икакве информације процуре у јавност - и бивам нападнут у секташком стилу :) :)
  • 0

#22 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 24 November 2011 - 09:57 PM

Postavljena slika
Jbg nasli ljudi korpus delikates :) Sad sto su to balasti za testiranje aviona nema veze, sva ona merna tehnika iz verovatnije precizno racuna dozu otrova :D

Sekta upucenih zna sve tajne sveta, kakve gace nosi zli vatikanski konspirator papa, kada se koji rotsild nakasljao, sve monstruozne planove za smanjenje populacije, sa varijantama i podvarijantama.Tek ponekad im se omakne da ne znaju ni sopstveni nos da orbisu, ali avaj niko nije savrsen, ne moz' se sve zna :D
  • 0
Postavljena slika

#23 gaja

gaja
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 posts

Postavljeno 24 November 2011 - 10:37 PM

Таквих слика које су "необорив доказ", као и тест авиона који се рецимо користе за проверу настанка леда на крилима тј. да ли системи за одмрзавање крила функционишу - Интернет је препун. Али је исто тако чињенично стање да има дана кад се иза авиона формирају нормални кондензацијски трагови који нестану после неколико минута, док има дана када небо буде ишарано - при истим временским условима - што по мени баш и није нормално...
  • 0

#24 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 24 November 2011 - 10:40 PM

Таквих слика које су "необорив доказ", као и тест авиона који се рецимо користе за проверу настанка леда на крилима тј. да ли системи за одмрзавање крила функционишу - Интернет је препун. Али је исто тако чињенично стање да има дана кад се иза авиона формирају нормални кондензацијски трагови који нестану после неколико минута, док има дана када небо буде ишарано - при истим временским условима - што по мени баш и није нормално...


:shock:


Nadam se da nosiš kao i ja kapu napravljenu od aluminijumske folije!
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#25 gaja

gaja
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 posts

Postavljeno 24 November 2011 - 10:54 PM

Nadam se da nosiš kao i ja kapu napravljenu od aluminijumske folije!


Па и не баш :) :) :) не волим нешто алуминијум :)
  • 0

#26 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 24 November 2011 - 11:21 PM

Али је исто тако чињенично стање да има дана кад се иза авиона формирају нормални кондензацијски трагови који нестану после неколико минута, док има дана када небо буде ишарано - при истим временским условима - што по мени баш и није нормално...

Pa tu postoji niz pitanja, ako su vremenski uslovi (priblizno) identicni pitanje jeste na kojoj visini lete ti avioni, kakvi su to avioni, da li su nuzno putnicki/teretni, ako nisu kakvi jesu i koje/kakvo gorivo koriste.To je posebno zanimljivo za zemlje poput usa i rusije koje bog zna kakve sve komercijalne/vojne/istrazivacke projekte imaju ...
  • 0
Postavljena slika

#27 gaja

gaja
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 posts

Postavljeno 25 November 2011 - 03:09 PM

Postavljena slika
  • 0

#28 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 25 November 2011 - 04:29 PM

Za ovu desno bi mogli da dopisu i koja ide na tretmane botoxom, plasticnu hirurgiju i sl .. Daleko od toga da je ono iznad dobro i lepo, ali ova desno u 51voj godini mi nekako slabo pije vodu bez vec navedenih tretmana i postupaka. Zanimljivo je kakvim se sve zavlacenjima, prevarama i manipulacijama koriste obe strane u diskusiji :)
  • 0
Postavljena slika

#29 bur

bur
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 511 posts
  • LocationNovi Sad-Zrenjanin

Postavljeno 25 November 2011 - 08:29 PM

I ono što padne na tlo (ne izbegavajući pomenute biljke, (vezano i prihvatljivo u odnosu na temu)) može da se analizira. To nekakvim hemičarima ili sličnim zemljonošcima kazuje nešto i pored rupa u znanju o avio-tehnici.
Ono što kod Ivone Živković može da se pročita kod nekog izaziva jezu. Može beskrajno da se priča o tome koji noj je u pravu. To je ionako dozvoljeno nojevima. Pravu jezu bi trebalo da izazove ono što nojevima nije dostupno.
Da se vratimo unazad. Sam stvaraš proteine u svom telu. Spolja unosiš samo "cigle za tu građevinu".
Matrica po kojoj to radiš je RNK. Baš ta matrica nije neranjiva. U kritici GEMO hrane, mobilnih, mikrotalasnih itd. prednjače Ruski naučnici (zaverenički gledano, možda zato što nisu vlasnici Monsanta, Nokije itd., ali, da li). Najverovatnije bi bilo naivno posmatrati iste kao bebe. Na drugim poljima možda ćute i rade. Pa i običan, poreklom prirodan produkt, heroin, izaziva promene na RNK. Ta ista, vazalna kiselina je sasvim sigurno podložna promeni kad prethodno intervenišeš na DNK, mnogo zaštićenijoj, a eto vidimo ne nedodirljivoj matrici. Ako prihvatimo teze ili hipoteze da i neživa materija pamti onda ispada da sve ima veze. Mogu ja da popijem ponovo sarkastičnog Nobela. Pa da jednom čitam hvalospeve o homeopatiji, sve iz iste kuhinje. Kad se rodiš da si u pravu od Sorbone do Tibeta i to preko Homolja, sve ti je ništa.
Kažu kod nas u Banatu: Mlogo zna, najbolje sve.
Pozz
  • 0
. . . kašika drvena jedna. Jedna.

#30 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 25 November 2011 - 09:05 PM

Ono što kod Ivone Živković može da se pročita kod nekog izaziva jezu.

Da vidis kako tek hickok izaziva jezu, lele :) Mada meni to njeno radi bolje od ricinusa, kad procitam neka baljezganja koja su u potpunoj suprotnosti sa najprostijim fizickim konceptima, onda jbg, u*eres se od smeha prirodno :)

U kritici GEMO hrane, mobilnih, mikrotalasnih itd. prednjače Ruski naučnici (zaverenički gledano, možda zato što nisu vlasnici Monsanta, Nokije itd., ali, da li).

Da zive u zdravoj, skoro netaknutoj zemlji, komuniciraju dimnim i svetlosnim signalima, energiju dobijaju iz obnovljivih izvora , pa iz hobija drze pridike ostalim, moralno posrnulim zlikovcima & zaverenicima :) To sto nemaju nista poput nokie, intela, oracle-a, i sl. nije nista pohvalno za njih, jer proizvode pomenutih kompanija itekako koriste, a nisu u stanju da ih naprave sami ...
  • 0
Postavljena slika

#31 bur

bur
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 511 posts
  • LocationNovi Sad-Zrenjanin

Postavljeno 25 November 2011 - 09:29 PM

Onda je to dobro, odeš na sajt, obaviš i nemaš problema sa šorcem.
Pronaći ću i ja već nešto korisno u tom smislu.
Pozz
  • 0
. . . kašika drvena jedna. Jedna.

#32 jelchica

jelchica
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1030 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 06 December 2011 - 09:04 AM

http://www.srbijafit... ... &Itemid=97
  • 0
Today is always here.
Tomorrow, never.

#33 igigl

igigl
  • Members
  • PipPip
  • 46 posts
  • LocationBeograd/Cerak

Postavljeno 08 December 2011 - 10:56 PM

Posto nije otvorena posebna tema, a direktno se nadovezuje na pricu o kemtrejlovima... budite vrlo obazrivi kada na prolece/leto vidite da nailazite na "paucinu", niodkuda. Isitna je da se paucina moze prenositi vetrom ali ne u postojecoj gustini i tokom vise meseci. Razlikuje se od paucine po tome sto nije toliko prozirna, mnogo je "belja", dosta deblja i izuzetno lepljiva. Ima tendenciju da se uplete i po dvadesetak niti i onda se jasno vidi o cemu je rec. Licno sam video ljude koji su se "igrali" sa ovime... Ne dozvolite da dodje u kontakt sa kozom! Da ne bih dalje mracio, do koga je doprlo lako ce naci o cemu se radi a odgovoricu i na pp, ako je potrebno.

*obratite paznju na broj vrabaca i sitnijih zivotinja, mozete pitati i nekog lovca ako niste primetili nista cudno.
Sve ovo sam napisao zato sto su mi svi forumasi dragi a zbog prirode hobija-sporta provodimo daleko vise vremena na otvorenom od prosecnog coveka pa smo zbog toga izlozeniji novonastalom problemu.
  • 0
ragazzo della strada

#34 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 08 December 2011 - 11:33 PM

Daj bre DOKLE VIŠE??... n2:bc
Stvarno više nema smisla da trujete forum ovakvim besmislenim i bolestnim postovima!!!
Zadrži tu "informaciju" za sebe ili idi prijatelju na forum gde je takvim temama mesto.
Pričama o koje kakvim teorijama zavere i mambo-džambo s.anjima nije mesto u temi "Vegetarijanstvo i sport" a još manje na forumu koji se bavi bicklističkim temama.

Da vaša priča ima osnova tj. argumenata i dokaza koji potkrepljuju takvu priču, ne bi mi bilo ni malo teško da odvojim vremena da je pročitam i sagledam sa neutralne tačke gledišta! Ovako mogu samo da vas zamolim da budete ljubazni pa sledeći put iznesite neki konkretan naučno odobren dokaz ili da jednom za svagda PRESTANETE SA TAKVIM GLUPOSTIMA!
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#35 igigl

igigl
  • Members
  • PipPip
  • 46 posts
  • LocationBeograd/Cerak

Postavljeno 09 December 2011 - 12:41 AM

Prijateljima se ne obraca tim podozrivim tonom, nemam dioptriju i savrseno jasno vidim svako slovo, isto kao i tok razgovora u temi. Ne vidim da sam bilo koga uvredio ali posto mi je internet penis velicine flipsija nemam nameru da odgovorim na tvoju neargumentovanu i pre svega nepristojnu reakciju.
Zelim ti beskrajnu srecu i nadam se da ces pronaci pravi uzrok svog gneva.
  • 0
ragazzo della strada

#36 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 09 December 2011 - 01:06 AM

Izgleda da sam bio mnogo sretan covek.Za 33+ godine zivota ni jedan jedini put nisam naleteo na tu paucinu :) Na ovu spider made jesam :D

BTW chem trail conspiracy je trip star ~15 godina.Prosto mi je neverovatno kako se ljudi sa tla koje je superpogodno za verovanje u sta god, a da je zavera, tek u poslednjih par godina primaju na ovo ...

Kad se samo setim 99te i pustih ulica po BG-u zbog straha nasih sugradjana da ih pomracenje sunca ne ozraci n2:hahaha
  • 0
Postavljena slika

#37 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 09 December 2011 - 01:35 AM

Ne vidim da sam bilo koga uvredio...

Hmmm... svakako nisi direktno... ali indirektno... :roll:
I dalje ne vidim kakve sve to veze ima sa temom"Vegetarijanstvo i sport"... opet pišeš bez argumenta.

ali posto mi je internet penis velicine flipsija

Stvarno mi je žao zbog toga, ali ipak "TO" svakako nije problem koji interesuje ljude na forumu...potraži lekara,šamana,iscelitelja ili šta ti već treba ... možda neko pomagalo... :mrgreen:

Zelim ti beskrajnu srecu i nadam se da ces pronaci pravi uzrok svog gneva.

Hvala na lepim željama!
I ja tebi želim isto, pa čak i više!
Najviše od svega ti želim da nađeš ono što si izgubio... n2:loony

Izvini ali mislim da si stvarno preterao... ovo nije ni tema ni mesto za takve priče. [-X
Istina je tamo negde... :mrgreen:
Mislite o tome...ali van foruma n:sign0006
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#38 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8872 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 09 December 2011 - 06:08 AM

Izgleda da sam bio mnogo sretan covek.Za 33+ godine zivota ni jedan jedini put nisam naleteo na tu paucinu :) Na ovu spider made jesam :D


Evo, pre par nedelja na Fruškoj sam naišao na tako nešto. Kaže drugar da su to kemtrejls. Rekoh "kem.. kako?!" Onda mi objasni celu ovu priču. Od tada nosim najlonsku vrećicu da ponesem to na analizu kada sledeći put naiđem. Naučni pristup je bolji od glasina i nagađanja.

Meni lično priča zvuči malo onako... zaverenički, ali sa druge strane mnoge stvari koje tako zvuče ipak nisu lažne i neverovatno je kakve se sve svinjarije rade ljudima zbog para, moći ili prosto gluposti. Ne bi me više ništa iznenadilo.

P.S. Hiljadu mu šargarepa, ubismo devojci temo sa offom.
  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#39 jelchica

jelchica
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1030 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 09 December 2011 - 08:17 AM

Haj'te, modovi, počupajte postove i prebacite u teme Chemtrails i GMO koje ćete napraviti.
Ipak forum ima i odeljak Smalltalk za nebiciklističke teme, a na diskusiju o pokrenutim temama se ima pravo. Nisu mnogo ni daleko od teme "zdrav život" koja nas, između ostalih, ovde spaja.
  • 0
Today is always here.
Tomorrow, never.

#40 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 09 December 2011 - 09:09 AM

Evo, pre par nedelja na Fruškoj sam naišao na tako nešto. Kaže drugar da su to kemtrejls. Rekoh "kem.. kako?!" Onda mi objasni celu ovu priču. Od tada nosim najlonsku vrećicu da ponesem to na analizu kada sledeći put naiđem. Naučni pristup je bolji od glasina i nagađanja.

Znas kako, sto bi se reklo cim naidjes na to ponovo slobodno nosi na analizu.Ako se pokaze da je stetno/otrovno, sledeci korak je da ga povezes sa avionom tj dokazes da je to ispalo tj baceno sa nekog aviona.

Ja sam vremenom postao prilicno alergican na teorije zavere.Cast izuzecima, ali po pravilu ih (uzivo) slusam od ljudi koji su jedva naucili da vezu pertle, i koji mnogo elementarnije stvari od world wide zavera nisu u stanju da objasne, skapiraju ...

P.S. Hiljadu mu šargarepa, ubismo devojci temo sa offom.

Na zalost...

Haj'te, modovi, počupajte postove i prebacite u teme Chemtrails i GMO koje ćete napraviti.
Ipak forum ima i odeljak Smalltalk za nebiciklističke teme, a na diskusiju o pokrenutim temama se ima pravo. Nisu mnogo ni daleko od teme "zdrav život" koja nas, između ostalih, ovde spaja.

Tema vapi za moderisanjem, jedino sto je Recycle Bin bolje mesto za njen dalji zivot :)

OnT

http://www.e-novine....rauju-Srbe.html
http://www.e-novine....ntenziteta.html

n2:hahaha
  • 0
Postavljena slika




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika