Jump to content


Fotografije
- - - - -

Jedno (glupo) pitanje !


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
720 odgovora na ovu temu

#21 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 28 November 2011 - 09:02 PM

EVO IMAM JOS JEDNO GLUPO PITANJE,Treba sutra nekom liku da zamenim patronu cetvrtku na bajsu.Pogon je neki shimano kome po specifikaciji ide osovina od 113mm.Ali trenutno u gradu nema nigde da se kupi 113mm vec najbliza je 115mm.Zanima me dali su tih 2mm rasporedjeni tako da je sa obe strane po 1mm ili sa te strane gde su sajbne je vise 2mm.Nemam patronu pa ne mogu da izmerim.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#22 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 29 November 2011 - 01:15 AM

EVO IMAM JOS JEDNO GLUPO PITANJE,Treba sutra nekom liku da zamenim patronu cetvrtku na bajsu.Pogon je neki shimano kome po specifikaciji ide osovina od 113mm.Ali trenutno u gradu nema nigde da se kupi 113mm vec najbliza je 115mm.Zanima me dali su tih 2mm rasporedjeni tako da je sa obe strane po 1mm ili sa te strane gde su sajbne je vise 2mm.Nemam patronu pa ne mogu da izmerim.


Izmeriću sutra ako ti niko ne odgovori do tada...
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#23 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 29 November 2011 - 06:35 AM

Ta max. dva milimetra svakako ne bi trebala da prave veći problem od blagog štelovanja sajle?
  • 0

#24 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 29 November 2011 - 06:43 AM

@ bant,ako ti nije problem izmeri.@mix,neznam koliko ce da utice na liniju lanca.A ako ne nadje 113 uzece tu,jbg kad nema drugo.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#25 Sajko

Sajko
  • Members
  • PipPip
  • 31 posts

Postavljeno 29 November 2011 - 08:38 AM

Ja sam stavio 2mm siru patronu na skota i vise nisam mogao da saltam na veliku sajbnu. Ni ja ni serviser kod koga sam posle zavrsio. Oni koji su mi namontirali ocigledno nisu ni probali, tako da sam sa njima zavrsio.
Zavrsilo se kupovinom nove patrone i dopunjavanjem sadrzaja "one" fioke.
Probacu da se setim da vidim koja je to skinuta 113 ili 115mm, pa se javljam.
Slobodno mi pisite na [email protected], da me podsetite.
  • 0

#26 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 29 November 2011 - 08:49 AM

Bant nemoj da meris,doneo covek patronu na kojoj lepo pise 112mm a na deklaraciji koja je uredno zalepljena preko original dimenzije, nasi uvoznici napisali 115 i kao takvu je prodavali.Svasta ima u ovoj nasoj maloj...Namontirana i linija lanca ok,popustio neznatno sajlu prednjeg menjaca i to je to.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#27 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 18 January 2012 - 07:15 PM

Je l' ima neko neke ispavne funkcionalne branike za 28'', da mi pokloni, može i (samo) zadnji ?! ;) :D Hvala, častim pivo(m) ! :mrgreen:
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#28 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 18 January 2012 - 07:30 PM

Geri javim ti sutra u kakvom su stanju ali su metalni to znam.JEDINON NEZNAM DALI IMAM SVE DELOVE.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#29 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 18 January 2012 - 07:42 PM

Geri javim ti sutra u kakvom su stanju ali su metalni to znam.JEDINON NEZNAM DALI IMAM SVE DELOVE.


E kralj si, hvala ti, spasićeš me, ma ni ne trebaju mi svi delovi, naći ću šaraf :D, šta me briga što su metalni, ne mogu da vozim bez branika kad je mokro, sav se isflekam pa to sve na meni što bude moram da perem sam (aaaaaaaa jadan ja) :D na ruke a prašak se troši, sve skupo, krizaaaaaaaaaaaa, još od '91 ! :D :mrgreen: Nadam se da neće trajati još (duže od) 15 godina, ako posle 15 godina bude isto a ja ostanem živ i zdrav, selim se u Bosnu, čuo sam da je tamo manja nezaposlenost ! :mrgreen:
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#30 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 25 January 2012 - 12:27 AM

Od Vorde ništa, a ni branika, ne drži vord ! :D Šalim se, imam novo pitanje, imam ove neke obične okidače ručice menjača ali mi je pukla sajla pa mi sad fale neki delići između ručice i bužira što ga drže, je l' ima neko neku rashodovanu ručicu menjača, levo orijentisanu za prednji menjač mada mislim da to nema veze, da mi pokloni, da ili proda ako nije skupo ?! :D Ili da me neko uputi negde gde to ima ali ako može bez " mislim ", nego konkretno, hvala ! ;) :D :P :mrgreen:
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#31 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 25 January 2012 - 12:34 AM

AUUU ja sam zaboravio da javim.Druze imam samo jedan i to prednji.Ako ti treba saljem ti.Zadnji se skroz izguzvai u gomili gvozdja.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#32 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 25 January 2012 - 12:50 AM

AUUU ja sam zaboravio da javim.Druze imam samo jedan i to prednji.Ako ti treba saljem ti.Zadnji se skroz izguzvai u gomili gvozdja.


Ma dobro, zadnji mi je važniji, prednji da mi skoro ni ne treba, hvala ti u svakom slučaju ! :D
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#33 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 25 January 2012 - 12:53 AM

Od Vorde ništa, a ni branika, ne drži vord ! :D Šalim se, imam novo pitanje, imam ove neke obične okidače ručice menjača ali mi je pukla sajla pa mi sad fale neki delići između ručice i bužira što ga drže, je l' ima neko neku rashodovanu ručicu menjača, levo orijentisanu za prednji menjač mada mislim da to nema veze, da mi pokloni, da ili proda ako nije skupo ?! :D Ili da me neko uputi negde gde to ima ali ako može bez " mislim ", nego konkretno, hvala ! ;) :D :P :mrgreen:


Moram samog sebe da citiram ! ;) :D

Ovde se vidi koje su ručice, ova je za zadnji menjač ! ;) :D

Postavljena slika
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#34 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 25 January 2012 - 01:01 AM

Možda ovo pomaže:
http://www.kupindo.c... ... EVA-RUCICA
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#35 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 25 January 2012 - 02:24 AM

Možda ovo pomaže:
http://www.kupindo.c... ... EVA-RUCICA


Svaka čast, hvala, videću kol'ko košta nova pa ako nije jeftinija onda ću ovu ili neku drugu istu da kupim, ako baš moram, pošto je kriza ! :D
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#36 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 05 February 2012 - 01:05 PM

Koje bre ulje da koristim, gde da kupim, je l' ima negde neko za 100 dinara max., je l' ima neko da mi da malo, ko me zna, ko živi blizu, skoro sav " zejtin " sam potrošio, moram da pržim jaja na oči ! :mrgreen: Sve se ponovo osušilo od snega, možda mogu neki brilijantin za kosu da koristim, za lanac ! :mrgreen: Znači, ne treba mi neko sintetičko, dvotaktno, nego neko mašinsko...nisam upućen, budite ljubazni, hvala ! :D
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#37 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 05 February 2012 - 01:19 PM

ulje za lance testera + uljani razred 1:1 + 15 sklekova jer je to već 100x rečeno.
  • 0

#38 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14612 posts

Postavljeno 05 February 2012 - 03:53 PM

To ti je zbog "soli" kojom posipaju puteve Geri, mozes da sipas koji god hoces "zejtin" so ce uvek da ga pokupi, stari trik kojim se kuvari koriste. Jedino ne znam ako hoces da eksperimentises sa mascu, mada bih ja to pre namazao na hleb, znas ono leba masti i secera :D
  • 0

#39 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 05 February 2012 - 08:07 PM

Hvala vam, sa' ću da uradim 30 sklekova, namerno, :mrgreen: , da bih i sledeći put mogao još nešto (glupo) da pitam ! :mrgreen: E a gde ima da se kupi to ulje ?! :D NAdam se da se ne važi sad svih 30 sklekova, ma nije problem da uradim ni 45 ako su brzinski ! :D
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#40 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 05 February 2012 - 08:18 PM

Nešto sam se setio, znaš ove u pečenjarama, što odeš pa naručiš ono 1/2 kilo belo u slaninici, 1/2 ćevapa, pljeski... pa dok oni završe sa svim tim mesom ostane dosta masti, siguran sam da im to ne treba (čitaj: džaba je)... podgreješ i dobiješ ulje a još ti i bajs miriše na ćevape n2:hahaha

P.S. još jedna prednost, tih pečenjara/fastfud-ara ima u svakom gradu pa ako ti se istroši uvek možeš da zamoliš da ti sipnu kašiku-dve dok ti držiš bajs i vrtiš pedale n2:1097[1]
  • 0

profilepic.gif





0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika