Jump to content


Fotografije

Strucni savet:)


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
104 odgovora na ovu temu

#101 warlord

warlord
  • Members
  • PipPip
  • 44 posts

Postavljeno 04 June 2012 - 10:23 PM

paaaaa vec sam bio ...i pogledao xxl ram..kao sasiven za mene..ali zaboravih da vidim za vbrake:( imaju mehanicki disk a opet sam cuo da hoce da se krivi taj shimano mehanicki i da nije pouzdan uopste...da li postoji opcija eventualno da se naruci ram iz fabrike i da se napomene da se ubaci opcija za vbrake..jer neko to radio ili je cuo...posto bi me extra hidraulika verovatno jako puno iznela a vbrake koci fenomenalno...hvala na odgovorima :)
  • 0

#102 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 04 June 2012 - 10:46 PM

Ne krive se kočnice već rotori, to može da ti se desi i na najskupljim hidrauličnim kočnicama. Dakle opet si dezinformisan. :( Moj savet ti je da neslušaš više tog ili te "stručnjake" i nisu im nešto kvalitetni saveti! Sasuo si prijatelju po forumu gomilu dezinformacija! :mrgreen:

Bio je jedan ram Scott Scale 40 2009 u XXL varijanti sa V-brake-om u Planetu na N.Bg-u. Čini mi se da je još uvek na njihovom sajtu pozovi ih pa ih pitaj. Cena je bila oko 24.000,00.
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#103 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 04 June 2012 - 10:50 PM

Posted Image
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#104 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8872 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 06 June 2012 - 09:35 AM

Obojicu vas treba u ćošak, da se umijete i o'ladite. Ni od čega napraviste svađu.

Šta beše pitanje, bicikl, ram? Reče 198? Imaš 21" ram? Probaj sa dužom lulom, podesi dobro visinu sica i odstojanje sica (napred-nazad). Vozi bajs mesec dana. Onda, ako ne pasuje, traži veći ram. Taj od 21" bi trebalo da je OK. Ja volim na planinskom broj veći ram, ali nemam dva metra, pa se to lako nađe.

Ako hoćeš strani ram, nema problema, uzmi strani. Ja bih kod alu ramova gledao neki na koji daju 5 godina garancije, ili barem 3. Kao neku garanciju kvaliteta čisto. U svakom slučaju obrati pažnju na varove.

Evo par pristojnih varova:

Posted Image
  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#105 sveta344

sveta344
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1673 posts

Postavljeno 06 June 2012 - 10:11 AM

Da rezimiramo:
Covek hoce veliki ram,po mogucstvu brendiran,sa pinovima za v-brake.Obrisao sam neke postove(moze mi se :mrgreen: ),i nadam se da ce tema nadalje biti lisena bespotrebnog prepucavanja.
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika