Jump to content


Fotografije

Le Tour 2011


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
75 odgovora na ovu temu

#61 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 23 July 2011 - 03:42 PM

bravo =D>
  • 0

#62 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4266 posts

Postavljeno 23 July 2011 - 04:12 PM

Svaka mu cast, zasluzio je da pobedi. Sestre Slek kao i uvek, nikako... Contador i posebno Vokler odlicni.
  • 0
.

#63 zeljkov

zeljkov
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1246 posts
  • LocationBanja Luka

Postavljeno 23 July 2011 - 08:26 PM

Nema šta, Evansu kapa dole... =D> Svaka čast.
  • 0

2010: 3582.6 km 2011: 7022.0 km 2012: 6487.9 km 2013: 7271.3 km 2014: 6xxx km
http://zeljkov.wordpress.com


#64 iki_xx

iki_xx
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 176 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 23 July 2011 - 09:06 PM

Drago mi je zbog Evansa.
Takodje Vokler i Contador su bili odlicni. Pravi borci.
  • 0

#65 karpkg

karpkg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1810 posts

Postavljeno 23 July 2011 - 09:15 PM

Za mene je i Hoogerland jedan od najupečatljivijih likova ovog tura i svakako neko kome se treba čestitati.
  • 0
"Nesposobni su jedino sposobni da onesposobe sposobne"

#66 sveta344

sveta344
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1673 posts

Postavljeno 23 July 2011 - 09:54 PM

Za mene je i Hoogerland jedan od najupečatljivijih likova ovog tura i svakako neko kome se treba čestitati.

Totalno si u pravu,bilo bi nepravedno ne odati mu priznanje!Dečko je u fronclama i sav pokidan pedalao kao lud,i još je na kraju rekao da nije ljut na onu budalu u Škodi,i da se sranja dešavaju.Dečko je sportista do koske,i svaka mu čast!!! =D> =D> =D>
  • 0

#67 karpkg

karpkg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1810 posts

Postavljeno 23 July 2011 - 10:27 PM

Kad je onako filetiran smogao snage da ustane i da ide do kraja, trebalo bi nešto da mu se i u kovertu stavi, a ne da ga samo tapšu po ramenu! Bar je trebalo da nosi crveni broj do kraja trke.
  • 0
"Nesposobni su jedino sposobni da onesposobe sposobne"

#68 santjago

santjago
  • Members
  • PipPip
  • 61 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 24 July 2011 - 08:18 AM

Kad je onako filetiran smogao snage da ustane i da ide do kraja, trebalo bi nešto da mu se i u kovertu stavi, a ne da ga samo tapšu po ramenu! Bar je trebalo da nosi crveni broj do kraja trke.

I meni se tako čini. Odgledao sam 4-5 etapa, između ostalih i tu gde se katapultirao u bodljikavu žicu. Odvezao je do kraja zbog ne samo zbog majice, valjda su mu dali i bonus za veliko srce...
Najviše sam se smejao kad su uletali čoveku u dvorište, uz sjane komentare na eurosportu. I kad sam video klip kako Pistolero lupa šamarčinu onom mentolu gledaocu :mrgreen: . Svaka im čast, posebno Evansu, Hugerlandu i Vokleru, superuzbudljivo je bilo. Do sad sam slabo gledao biciklizam ali sam se sad primio 8)
  • 0

#69 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 24 July 2011 - 04:16 PM

I kad sam video klip kako Pistolero lupa šamarčinu onom mentolu gledaocu :mrgreen: .

Ajd baci link, ne mogu da nađem...
  • 0
Homesick for a place you've never been...

#70 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5444 posts

Postavljeno 24 July 2011 - 04:32 PM


[youtube_embed5][/youtube_embed5]
  • 0

#71 iki_xx

iki_xx
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 176 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 24 July 2011 - 08:04 PM

Postavljena slika
  • 0

#72 MarkoD

MarkoD
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 226 posts
  • LocationBGD

Postavljeno 24 July 2011 - 08:16 PM

Pored Evansa,koji je u vise etapa pokazao da ima onu stvar kao i srce u junaka,junaci su Kontador i Eurocar momci.Na Slekove sam imao pik od prosle godine,sada su mi pokazali zbog cega.Kako god ,ne vidim ko bi sledece godine mogao da stane na put najboljem na planeti.Postavljena slika
  • 0

#73 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 24 July 2011 - 10:32 PM

Hvala! :D
  • 0
Homesick for a place you've never been...

#74 karpkg

karpkg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1810 posts

Postavljeno 24 July 2011 - 10:53 PM

Stvarno nema smisla da se toleriše ovako ponašanje gledalaca, tj. nekih nazovi gledalaca, a pre egzibicionista koji vrebaju priliku da ih snimi kamera i da ih ceo svet vidi. Samo da se pojavi još onaj klasični što razgrće mantil. Simpatične su kreacije koje skreću pažnju, ali ne utiču na vozače, a unositi se u lice takmičarima onda kada im je objektivno najteže ili ih dodirivati i ometati na bilo koji način, totalni je idiotluk!
  • 0
"Nesposobni su jedino sposobni da onesposobe sposobne"

#75 sveta344

sveta344
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1673 posts

Postavljeno 25 July 2011 - 12:01 AM

Stvarno nema smisla da se toleriše ovako ponašanje gledalaca, tj. nekih nazovi gledalaca, a pre egzibicionista koji vrebaju priliku da ih snimi kamera i da ih ceo svet vidi. Samo da se pojavi još onaj klasični što razgrće mantil. Simpatične su kreacije koje skreću pažnju, ali ne utiču na vozače, a unositi se u lice takmičarima onda kada im je objektivno najteže ili ih dodirivati i ometati na bilo koji način, totalni je idiotluk!

A ova curka je poseban slucajMassive-Tour-de-France-Crash.gif
I sta covek da uradi ovakvom retardu??
  • 0

#76 karpkg

karpkg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1810 posts

Postavljeno 25 July 2011 - 12:57 PM

Nije ona kriva u tom smislu, osim što nije imala iskustva sa gledanjem bici trka, pa je i sama nagrabusila. Gledala je grupu, a zakačio je periferni deo.
A da zna da bude gadno, zna. Mene i sina u Beranovcu umalo Žolt nije pokosio kad je pravio skok sa sklanjanjem u stranu do ivice staze, prošao mi je na desetak cm. A stajao sam van staze, čak i gledao napred.
  • 0
"Nesposobni su jedino sposobni da onesposobe sposobne"




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika