Jump to content


Fotografije

Da li moze ova vila za pocetak?


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
7 odgovora na ovu temu

#1 srki021

srki021
  • Members
  • Pip
  • 14 posts
  • LocationNovi sad

Postavljeno 16 March 2011 - 10:23 PM

Najvise mi odgovara zbog cene iako sumljam da je za neki fr al' vi ste strucnjaci pa recite sta mislite :) ... Rock Shox Recon 351 U-turn. Pocetnik sam pa mi i ne treba nesto posebno ali opet ne zelim da uzmem nesto sto mi ne odgovara. Ram je scott voltage yz1. Koje su vase preporuke za ovaj ram, koje vile da gledam, koliki hod max?
  • 0

#2 bluboki

bluboki
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 438 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 16 March 2011 - 11:21 PM

Ako pojedini voze FR sa Suntourovim Epiconom, ne vidim razloga zasto Recon takodje to ne bi mogao... Trebalo bi da izdrzi do neke razumne granice..
  • 0
Postavljena slika

#3 mouse

mouse
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 420 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 17 March 2011 - 09:19 AM

Ma jok bre, za početak uzmi FOX RLC F100, može i model od prošle godine, nakon toga (recimo krajem sezone) gledaj da uzmeš FOX FIT RLC F120, sa Kashima premazom, jer tada nećeš više biti početnik...

PS: Nisi naveo šta bi vozio, mada sumLJaš da li je za FR, pa pretpostavljam da bi ti to bila ciljna kategorija. Takođe ni da li je RS Recon vila AIR ili COIL, itd...
  • -1

#4 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 17 March 2011 - 09:39 AM

Posto je naveo model 351 u-Turn to automatski znaci da je Coil. Recon-a nisu niti ga proizvode u Air u-Turn varijanti.

Savet. Nemoj previse da se zalecujes sa tom vilom da vozis FR jer mnogo brzo mozes da ostanes bez nje. Moje iskustvo sa njom. Lik koji je dobijo na Scott Genius i koji je isao sa njom cisto AM(malo agresivniju AM/enduro) i koji je tezak svega 60-ak kg uspeo da zajebe teleskope sa donje strane gde leze zeger osiguraci i koji drze ceo unutrasnji deo na jedno mesto.

Bolje bi bilo da sacekas jos koje vreme i sakupis vise para i uzmes pravu FR vilu sa 20mm osovinom
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#5 mouse

mouse
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 420 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 17 March 2011 - 10:06 AM

Posto je naveo model 351 u-Turn to automatski znaci da je Coil. Recon-a nisu niti ga proizvode u Air u-Turn varijanti.

#-o Jes bre...
  • 0

#6 nblexel

nblexel
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1137 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 17 March 2011 - 12:25 PM

Ako pojedini voze FR sa Suntourovim Epiconom

Ko vozi FR sa epiconom? :?
  • 0
Haro X6

Definition of freeride: Ride and feel free! [Richie Schley]

#7 srki021

srki021
  • Members
  • Pip
  • 14 posts
  • LocationNovi sad

Postavljeno 17 March 2011 - 02:36 PM

Znaci Recon odpada. Koje vile za fr ht bajk da gledam do 150e? Uzimao bih polovnu pa mi recite ako moze i na sta da obratim paznju pri kupovini. Nasao sam preteran domain na dropbike-u ali kontam da je ta vila previse za mene sada,a i ne znam u kakvom je stanju.
  • 0

#8 bluboki

bluboki
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 438 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 17 March 2011 - 04:18 PM

Ako pojedini voze FR sa Suntourovim Epiconom

Ko vozi FR sa epiconom? :?

Gledao sam po netu ima dosta fr bajkova sklepanih sa epiconom, nije da ga hvalim zato sto ga imam, vec samo govorim sta sam video...
  • 0
Postavljena slika




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika