Jump to content

Fotografije

Randonneurs Srbija - 200/300/400/600km maratoni kod nas

• Molimo uloguj se da bi odgovorio
662 odgovora na ovu temu

#661 mel

mel
  • Members
  • PipPipPip
  • 103 posts

Postavljeno 27 July 2022 - 07:00 PM

Nisam znao da sam zagrebao u pfj - jpf stvari :)

Onda, srem200 nadam se da ću uspeti da sebe organizujem.
  • 0

#662 MI1966

MI1966
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1376 posts

Postavljeno 27 July 2022 - 11:04 PM

U jednoj državi može biti neograničen broj klubova koji organizuju brevete. Randonneurs Serbia jeste prvi kod nas, ali svako može da napravi klub, registruje ga kod francuza i organizuje brevete. Tako da, ako je Marjan sve to obavio, onda je i to njegovo bilo sve po propisu. A taj brevet sa dva startna mesta morao je da prijavi francuzima kao 2 breveta, nikako kao jedan.
Ali eto, možda se i mulja. :D

Recimo i Grci muljaju, u Gr postoji tzv. preride, kad neko iz organizacije (ili više njih) 10-15-20 dana ranije vozi brevet rutu, taman da je obiđe i vidi ako je sve ok. A posle i ti koji su vozili preride budu na spisku finišera. :D Što je stvarno smešno jer brevet se vozi određenog dana i u određeno vreme i ne bi trebalo da ima takvih zaobilaženja pravila.
  • 1

#663 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3979 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 28 July 2022 - 04:34 AM

Tako da, ako je Marjan sve to obavio, onda je i to njegovo bilo sve po propisu. A taj brevet sa dva startna mesta morao je da prijavi francuzima kao 2 breveta, nikako kao jedan.
Ali eto, možda se i mulja. :D

Ali mi ne znamo da li je Marjan sve to obavio zvanično ili radi onako. Za Ralića bar znamo i tu nema greške.
  • 1
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika