Jump to content


Fotografije

pomoc za neupucene


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
84 odgovora na ovu temu

#1 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 04 February 2011 - 08:02 PM

Evo posto na sajtu planetbikeo curi sve od informacija,i nista ne pise o onome sto prodaju,mozda neko drugi zna.Dali je ovaj model bicikla za decu sa 24 cola tockovima alu ili nije.Skupila cera pare za bajsic pa smo u potrazi.Polovnjaka slaba ponuda pa ce mozda morati novi da padne.Ovo je polar aljaska

Attached Thumbnails

  • 16662.jpg

  • 0
puno znoja,malo krvi

#2 karpkg

karpkg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1810 posts

Postavljeno 04 February 2011 - 08:15 PM

Jel' dete toliko malo da mora bajk sa 24"? To se vrlo brzo preraste. Uzmi standardni, pa ga "smanji" maksimalno.
  • 0
"Nesposobni su jedino sposobni da onesposobe sposobne"

#3 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 04 February 2011 - 08:22 PM

Pa ima 5 godina,a trajace barem 3 godina.Probao sam joj 26 cola ram od 15 incha i velik je u duzinu jako.E mozda bi joj neki od 13 inca odgovarao ali nemam gde da nabavim.Uzeo bi ja i varijantu ram 26 a tockovi 24 pa diskovi da bi i lakse kocila ali... neznam kako bi odgovaralo.Probala je u capriolu neku celicanu 24 i kad joj spustim sediste skroz ok je.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#4 nblexel

nblexel
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1137 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 04 February 2011 - 08:35 PM

ovako sa slike pretpostavljam da je ALU, zbog 1 1/8 headtube-a, i kuke
  • 0
Haro X6

Definition of freeride: Ride and feel free! [Richie Schley]

#5 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 04 February 2011 - 08:41 PM

Pa deluje i meni.Za alu ram bi i mogao da im oprostim cenu od preko 18000 din,a ako nije onda su zesce preterali.Vidjao sam i celicana sa servisirajucom kukom i sa tim head tubeom.Buni me sto sam danas pitao lika koj je njihov distributer i on mi je rekao da nemaju alu bajs sa 24 cola tockovima.A mozda lik samo hoce da proda ono sto ima na lageru.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#6 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 04 February 2011 - 08:43 PM

Ako neko sa foruma poseduje bajs 24 cola nek mi ponudi na pp ako hoce da proda.Dao sam oglas pa cemo videti.A ovaj polarov je jedini pristojan a da nije scott od novih.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#7 karpkg

karpkg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1810 posts

Postavljeno 06 February 2011 - 01:32 PM

Kad si rekao da nema informacija o bajku na planetovom sajtu, to je istina, ali jesi li pokušao da pozoveš neku od prodavnica u kojima je taj bajk u maloprodaji, oni bi ti sigurno odgovorili na osnovna pitanja. Po onome što piše, ima ga na Dorćolu, Novom BG-u i Novom Sadu. A što se tiče polovnog bajka, ne bih ja odbacivao tu mogućnost, ti bajkovi se, kao što rekoh, vrlo brzo prerastu i takoreći ostaju maltene novi.Možeš da pazariš skoro džabe, ako nađeš nekog ko ga nije već nekom poklonio.
  • 0
"Nesposobni su jedino sposobni da onesposobe sposobne"

#8 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 06 February 2011 - 01:41 PM

Sutra sam planirao da pozovem radnju na dorcolu.Od polovnjaka ne odustajem,ima fore do aprila.Dao sam i oglas pa cemo videti.Obisao sam i likove u Zrenjaninu sto donose polovnjake od preko i nasao sam jednog KTM sa 24 cola tockovima .Lep alu ram ali je dosta ofucan i trazi lik za njega 100 eura,a ima acera opremu.To sto je ofucan nije strasno jel sam dogovorio farbanje u neku lepu boju za curice.Ali malo mi puno 100 eura za deciji polovnjak.Videcemo,pare su u steku pa cekam priliku.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#9 sveta344

sveta344
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1673 posts

Postavljeno 06 February 2011 - 04:39 PM

Ne znam tacno sta trazis,evo sta sam ja nasao:http://www.polovniau...priolo_ctx_240/
http://www.polovniau...609127/batavus/
  • 0

#10 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 06 February 2011 - 06:23 PM

hvala sveto na linku,uzimam u obzir ovog batavusa izmedju ostalog.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#11 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 11 February 2011 - 08:00 PM

E ovako pala je odluka da sklopim bajs cerkici posto sam dobio neki raskantani capriolo crmo ram i vilu.Ide na peskarenje pa cu ga farbati.Posto imam mogucstvo da uzmem delove po nabavnoj ceni tipa neke duple felne pogon i glave,gume korman i po neku sitnicu,a nesto vec imam od delova.U sustini nece me izaci vise od 10000 din sto je korektno a imace ok delove za deciji bajs.E sad recimo imam problem sto nemogu da nadjem ok rucice kocnica za njenu ruku.Sve sto ima je neka plastika.Pa ako neko ima u svom gradu gde da kupi bilo kakve rucice kocnica a da nisu kineske plasticne neka mi javi pa bi mu poslao pare da mi uzme.Zahvalni unapred Andjela i moja malenkost.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#12 aborisavljevic

aborisavljevic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 660 posts

Postavljeno 11 February 2011 - 09:13 PM

E ovako pala je odluka da sklopim bajs cerkici posto sam dobio neki raskantani capriolo crmo ram i vilu.Ide na peskarenje pa cu ga farbati.Posto imam mogucstvo da uzmem delove po nabavnoj ceni tipa neke duple felne pogon i glave,gume korman i po neku sitnicu,a nesto vec imam od delova.U sustini nece me izaci vise od 10000 din sto je korektno a imace ok delove za deciji bajs.E sad recimo imam problem sto nemogu da nadjem ok rucice kocnica za njenu ruku.Sve sto ima je neka plastika.Pa ako neko ima u svom gradu gde da kupi bilo kakve rucice kocnica a da nisu kineske plasticne neka mi javi pa bi mu poslao pare da mi uzme.Zahvalni unapred Andjela i moja malenkost.

Imam u radnji rucice kocnica PROMAX Al-Al, mislim da su u radnji 470 din, to planet radi, pa mozes da pogledas na njihovom sajtu kakve su
  • 0
easy life, easy ride

#13 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 11 February 2011 - 09:35 PM

Ako su za deciju rukicu moze druze.Posaljem ti pare pa ti meni rucice.Nece da mi otvori PB site
  • 0
puno znoja,malo krvi

#14 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 11 February 2011 - 10:50 PM

Sad sam pogledao na siteu i ne pise da su decije.A sve decije su pvc.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#15 aborisavljevic

aborisavljevic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 660 posts

Postavljeno 12 February 2011 - 06:04 AM

@vorda drugar, ove nisu decije, ali ako imas negde da nadjes aluminijumske I za odrasle, mozes da ih ogranicis vijkom I priblizis ih tako da Andjela moze da dohvati
POZZ
  • 0
easy life, easy ride

#16 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 12 February 2011 - 07:18 AM

@vorda drugar, ove nisu decije, ali ako imas negde da nadjes aluminijumske I za odrasle, mozes da ih ogranicis vijkom I priblizis ih tako da Andjela moze da dohvati
POZZ

jeeeeee,ko da nisem nikad to radio.Hvala na ideji,a ako treba stavicu i duzi vijak.A to sam radio nekoj naloj curici prosle godine.Hvala ti borise,bas sam nesto rasejan.Imam shimano rucke pa nemoram da kupujem
  • 0
puno znoja,malo krvi

#17 aborisavljevic

aborisavljevic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 660 posts

Postavljeno 12 February 2011 - 10:30 PM

Javi dal je uspelo I kako malecka Andjela pedala. POZZZ
:) :) :) :)
  • 0
easy life, easy ride

#18 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 16 February 2011 - 02:06 PM

jedno pitanje vezano za shimano altus zadnje menjace iz serije m31.Koja je razlika izmedju m310ds i m310dl.Predpostavljam da je u duzini kaveza ili...
  • 0
puno znoja,malo krvi

#19 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 16 February 2011 - 04:06 PM

Ako se ne varam boja je u pitanju :)

rd m310L

Postavljena slika

rd m310S

Postavljena slika
  • 0
Postavljena slika

#20 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5463 posts

Postavljeno 16 February 2011 - 04:23 PM

Ako se ne varam boja je u pitanju :)

rd m310L
rd m310S


Koliko se secam
visebojne varijante Shimano-a se oznacavaju slovom.
Postojala je neka Deore LX garnitura u tri boje
koje su bile ovako obelezene
S je silver
L je black (ne znam kako se kaze crno na japanskom :D )
G je gold
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika