Jump to content


Fotografije

Online kupovina (ebay itd..)


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
529 odgovora na ovu temu

#401 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 01 December 2019 - 11:07 PM

bike24 i dalje drzi popust, bike-discount.de su vratili cene na staro, nisam imao snage ovih dana da listam i trazim ono sto mi treba, a imali su bolje cene od bike24 za neke stvari. Sledeci put kad bude rasprodaja da znate da pogledate i budete brzi, ja cu svakako biti azurniji :)


  • 0

#402 vladagm

vladagm
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1410 posts

Postavljeno 02 December 2019 - 06:43 PM

Ево, Бике24 има распродају, Црни новембар. Гармин Еџ 820 за 147 евра, бицикли и групе на попусту и до 50 % (можда и више, кажу да су попусти генерално до 75 %). Занимљиво је да на акцији нису само бицикли од 10.000 евра или само рукавице од 300. :) На први поглед, ипак, некако је најмање компоненти, али нека свако погледа за себе. Ја бих наручио свашта, али сад ме затекоше, ко ће тиме да се бави...

Cane, to je bila cena za Srbiju, ako posle dodas porez i carinu izadje oko 200 eura.
Ja sam danas uzeo Garmin Edge 820 Bundle 229eur sa dostavom u Nemacku.
To je finalno cišcenje zaliha, na Bike Discount je vec nestalo u petak, bio je 220 eur.
  • 0

#403 caneee

caneee
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1883 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 03 December 2019 - 11:03 PM

Ја ни не рекох да су цене фцо Београд, а навео сам само као пример, јер ми остало у сећању да су били преко 400 евра.

Признајем да ме није занимао ни бандл, ни цена за Немачку. Ни уређај, у ствари. Навео само као први пример који ми је привукао пажњу.


  • 0

#404 clapton

clapton
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 242 posts

Postavljeno 20 January 2020 - 10:31 AM

Nisam odavno ulazio ali pretpostavljam da je ovo tema za odjeću? Bila je jedna takva čini mi se...

Imate li preporuku za leg/arm warmere sa Alija, za zimu? Vidim da su neki sa fleece-om a na ove skuplje se ne vidi sta je unutra.
  • 0

#405 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 22 January 2020 - 02:35 PM

Bike-discount.de ima popust danas na kacige, takodje ima generalni popust za neke stvari, cene su bolje za par artikala koje sam gledao nego sto su bile za crni petak. Pogledajte, mozda nadjete nesto sto vas zanima na popustu.


  • 0

#406 milanzmaj

milanzmaj
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 04 February 2020 - 06:17 AM

Da li i dalje neko donosi iz inostranstva bicikle po narudzbini?

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
  • 0

#407 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 01 May 2020 - 11:40 PM

Jel porucivao neko shimano delove sa aliexpressa? Mislim na original, ne na kopije (bar bi trebalo da je original gledajuci cenu artikla/reputaciju prodavca). Primarno me zanima da li prolaze nasu carinu, pise da salju UPS-om. Znam da bike24/bike-discount ne salju ovde zbog zastite uvoznika.
  • 0

#408 caneee

caneee
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1883 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 02 May 2020 - 08:22 AM

Од кад Немци не шаљу? Па још због "заштите увозника"? Сад погледах оба сајта, Србија је на списку земаља, нема никакве посебне напомене за слање. Шта ми је промакло? Или не шаљу специјално у Лештане? :)


  • 0

#409 Fiery

Fiery
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2272 posts

Postavljeno 02 May 2020 - 08:57 AM

Jesi probao da dodaš u korpu neki Shimanov proizvod? Već se pričalo o tome, to je Shimano politika, oni kontrolišu gde koji distributer sme da šalje robu.
  • 3

#410 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 02 May 2020 - 11:28 AM

Kao sto Fiery rece, mozes da porucis sve sem Shimano proizvoda. Vec sam neke Shimano delove kupovao sa tih sajtova i komplikovao sebi zivot pa porucivao kod prijatelja u Nemacku. Sad zbog korone su mi delovi zarobljeni, srecom pa mi ti konkretno nisu toliko hitni, upgrade je u pitanju.

Sad bih uzeo Shimano GRX RX-812 zadnji menjac i voleo bih da stigne u narednih ~mesec dana. Cena na ali-u je ista kao na bike24. Pise da salju za Srbiju, samo ne bih da se iznenadim da me nasa carina odbije kad vidi koji je brend u pitanju. Ne znam da li imaju uopste takve instrukcije kada pregledaju robu, pa me zato zanimalo da li je neko porucivao.
  • 0

#411 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4541 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 02 May 2020 - 11:35 AM

Kao sto Fiery rece, mozes da porucis sve sem Shimano proizvoda. Vec sam neke Shimano delove kupovao sa tih sajtova i komplikovao sebi zivot pa porucivao kod prijatelja u Nemacku. Sad zbog korone su mi delovi zarobljeni, srecom pa mi ti konkretno nisu toliko hitni, upgrade je u pitanju.

Sad bih uzeo Shimano GRX RX-812 zadnji menjac i voleo bih da stigne u narednih ~mesec dana. Cena na ali-u je ista kao na bike24. Pise da salju za Srbiju, samo ne bih da se iznenadim da me nasa carina odbije kad vidi koji je brend u pitanju. Ne znam da li imaju uopste takve instrukcije kada pregledaju robu, pa me zato zanimalo da li je neko porucivao.

Mene bi više brinuo kvalitet tj. originalnost delova, a za carinu

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 1

#412 draka

draka
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1058 posts
  • LocationBeograd, Trosarina

Postavljeno 02 May 2020 - 11:42 AM

Evo cisto da bacim updaejt o iskustvu sa .inn sajtovima.

izmedju kojih je i

 

https://www.bikeinn.com/bike

 

Generalno su im dosta stvari na popustu, shipping zavisi, ali je od 5-15e.

 

Poprilicno brzo stizu stvari, salju se iz spanije.

 

I kada sam imao problem sa narucivanjem sa jednog od drugih sajtova (naime za ronjenje) bez ikakvog problema su sredili to.

 

p.s. e da, i mogu da se narucuju Shimano prozivodi koliko vidim


  • 2

ಠ_ಠ


#413 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 02 May 2020 - 11:46 AM

@vidak
Nije mi problem za carinu da platim dazbine, samo da ne vrate paket.

Za originalnost se slazem, to je uvek upitno. U ovoj sad situaciji nemam mnogo alternativa, pa jedino da se nadam da je original :) U planetbike nema poente da se uzdam, kad porucuju robu samo par puta godisnje, sad pred leto sumnjam da ce bilo sta porucivati.
  • 0

#414 caneee

caneee
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1883 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 02 May 2020 - 12:02 PM

Нисам наручивао од ~2015. године када је све било ок. Сада пробао и стварно за све Шимано пише да не испоручују у Србију. Да ли ми је промакло или сам заборавио, али ево и даље скроз шокиран; гледам и не верујем.


  • 0

#415 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4541 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 02 May 2020 - 12:20 PM

@vidak
Nije mi problem za carinu da platim dazbine, samo da ne vrate paket.

Za originalnost se slazem, to je uvek upitno. U ovoj sad situaciji nemam mnogo alternativa, pa jedino da se nadam da je original :) U planetbike nema poente da se uzdam, kad porucuju robu samo par puta godisnje, sad pred leto sumnjam da ce bilo sta porucivati.

Sada svi koji imaju servise i zvanične radnje mogu da poručuju nonstop pošto je zvanični uvoznik u Srbiji tako da planet nije jedina opcija.
A carina nema razloga da vrati paket, samo naplati carinu.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 0

#416 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4541 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 02 May 2020 - 12:24 PM

Evo cisto da bacim updaejt o iskustvu sa .inn sajtovima.
izmedju kojih je i

https://www.bikeinn.com/bike

Generalno su im dosta stvari na popustu, shipping zavisi, ali je od 5-15e.

Poprilicno brzo stizu stvari, salju se iz spanije.

I kada sam imao problem sa narucivanjem sa jednog od drugih sajtova (naime za ronjenje) bez ikakvog problema su sredili to.

p.s. e da, i mogu da se narucuju Shimano prozivodi koliko vidim

Dobar sajt!

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 0

#417 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 02 May 2020 - 02:28 PM

@vidak
Super hvala za info! Aj provericu onda i regularnim kanalima. Mislio sam je planet jedina opcija, zato nisam ni pokusavao preko njih jer nemam bas lepa iskustva od pre.
  • 0

#418 zoksi

zoksi
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 277 posts

Postavljeno 02 May 2020 - 02:31 PM

@dule0911
Nema sanse da stigne za mesec dana,racunaj 2-3 meseca.A i od pre dva dana shiping je poskupeo drasticno.

Za carinu ne brini prolazi
  • 0

#419 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4541 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 02 May 2020 - 02:46 PM

@dule0911
Nema sanse da stigne za mesec dana,racunaj 2-3 meseca.A i od pre dva dana shiping je poskupeo drasticno.

Za carinu ne brini prolazi

Jeste poštarina sa alija je otisla u nebesa, sta se dešava???

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 0

#420 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 02 May 2020 - 03:24 PM

Jeste poštarina sa alija je otisla u nebesa, sta se dešava???

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Koliko sam video, više nemaju opciju pošte već samo DHL i UPS, makar za neke stvari koje sam ja gledao.

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika