Jump to content


Fotografije

Jesam li se zeznuo? :/


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
45 odgovora na ovu temu

#1 Bane2

Bane2
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 193 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 23 October 2010 - 10:34 AM

Zdravo,jutros sam bio na Buvljaku ,i trebao da kupim drumasa,ali cale me zeznuo...
Evo nesto o biciklu:
marka: trek (americke proizvodnje) kaze model iz '90 godine, ima
masinica: shimano600
kocnice: shimano 105
rucice: shimano 105
srednja glava: shimano XL msm(tako nesto)
umesto samaraljki ima kao na starim modelima ...E da najvaznije alu ram mozda ima 3-4 kg...Nmgu da se setim modela...To je otprilike to...A nisam video felne koje su mu marke... :) a i ima 2x9 prenos...Ako se setite josh neceg da pitate ispljunite...Hvala unapred... :)
  • 0

#2 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 23 October 2010 - 10:38 AM

koliko para si platio, i daj neku fotku pa da kolege drumasi kazu konkretno.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#3 Bane2

Bane2
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 193 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 23 October 2010 - 11:42 AM

E nznm da li sam dobro napisao...Nisam ga kupio... :/ a sta kazete za opremu?Msm jel solidno?Bajs je stajao 5 godina tom liku na zidu...I ima 3 manje ogrebotine...Koje nisu upadljive...Beli ram...E ko bombona je...Kostao je 200evra...Neam slike....Hteo sam da ga slikam...Ali crkla mi baterija...Glupava tehnologija... -.-
  • 0

#4 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 23 October 2010 - 11:45 AM

Zdravo,jutros sam bio na Buvljaku ,i trebao da kupim drumasa,ali cale me zeznuo...


Znači, nisi kupio :?:

Aha, napisa u međuvremenu. Pa sad, 200€ je malo mnogo za stvar staru 20 godina. Da je ko nevožen pa 150 a po prilici je to videlo sezone i sezone :)
  • 0

#5 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 23 October 2010 - 11:55 AM

Znas kako zaobidji :) Taman i da ti ga da besplatno takav bicikl ti je pain in the ass, kako doslovno tako i na druge nacine :D
  • 0
Postavljena slika

#6 Bane2

Bane2
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 193 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 23 October 2010 - 12:29 PM

E izvinite ako vas smaram...Ali posto sam josh kadet,i tek sam poceo jel mi mozete reci koje su najbolji delovi za drumasa?Msm nesto ne preskupo,standard... Ako me razumete... :)
  • 0

#7 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4278 posts

Postavljeno 23 October 2010 - 12:51 PM

Kako 2x9 a nema samaraljke?? Bez samaraljki za 200 evra je pljacka. I 150 evra je skupo za bajs bez samaraljki.
  • 0
.

#8 Bane2

Bane2
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 193 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 23 October 2010 - 01:06 PM

E nisam siguran za 2x9 a nema samaraljke nego one sto nalaze na ramu...A nznm kako se zovu...Idu napred-nazad...Znate na sta msm?
  • 0

#9 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 23 October 2010 - 01:09 PM

Da, jasno je. I sad smo svi sigurni da je to bajs koji vredi plafon 100eur...Bar toliko se ceni na oglasima.
  • 0

#10 Bane2

Bane2
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 193 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 23 October 2010 - 01:36 PM

Znaci dobro je sto ga nisam kupio...
  • 0

#11 karpkg

karpkg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1810 posts

Postavljeno 23 October 2010 - 07:24 PM

A za to: "Ćale me zeznuo..." treba da dobiješ dve vaspitne!
  • 0
"Nesposobni su jedino sposobni da onesposobe sposobne"

#12 Druid

Druid
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 668 posts
  • LocationSvilajnac

Postavljeno 23 October 2010 - 07:39 PM

A za to: "Ćale me zeznuo..." treba da dobiješ dve vaspitne!


To je bilo ironicno, kao zeznuo ga a poklonio mu bajs, tako sam ja razumeo :) ali bas i ne razumem ovu temu i gde se zeznuo kad nije uzeo bajs :)
  • 0
Potpis

#13 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 23 October 2010 - 07:45 PM

A za to: "Ćale me zeznuo..." treba da dobiješ dve vaspitne!


To je bilo ironicno, kao zeznuo ga a poklonio mu bajs, tako sam ja razumeo :) ali bas i ne razumem ovu temu i gde se zeznuo kad nije uzeo bajs :)

Pravo da kazem ja sam isto zatecen posto sam iz prvog posta skapirao da ga je otac zeznuo i kupio mu neki drugi :?:
  • 0
puno znoja,malo krvi

#14 zeggerr

zeggerr
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 486 posts

Postavljeno 23 October 2010 - 10:10 PM

Otac ga je zeznuo tako sto ga je omeo da kupi tog 'povoljnog i odlicnog drumasa'. Definitivno je bilo iskustvo na delu! Posto vec krece prilicno lose vreme (osim jos par dana), strpi se malo i pokusaj da skupis bar jos malo kesha. Kloni se buvljaka i slicnih prodajnih mesta. Ima ovde dosta toga solidnog na cikloberzi i uvek neko moze da ti kaze koliko je bicikl dobar ili ne. Sigurno ces manje pogresiti tako kupujuci.
Ja sam tako letos silom prilika (hteo sam nesto drugo-drugog drumasa, ali posto sam vec imao dogovorenu duzu visednevnu sa drugarom iz inostranstva) kupio sam drumasa za 350 evra u solidnom stanju od coveka koga poznajem. Epilog, ne da se nisam zaHebao, a nisam ni sumnjao, nego predjoh sa nim skoro 5000km i tek je lanac dosao za zamenu. Osim redovnog ciscenja i podmazivanja, nista drugo nije pipnuto. U pitanju je malo stariji Binachi ram u skoro pa fabrickom stanju, sa Ultergom. Tako da, nemora svaka kupovina starijeg polovnog bicikla da bude los potez i stres.
Bio je jedan Basso za oko 300 evra ovde na berzi, proveri, nije lose izgledao.
  • 0
vredniji je gram iskustva od tone teorije....

#15 Bane2

Bane2
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 193 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 23 October 2010 - 10:12 PM

Ajd' da mi je kupio nekakav...Nego nisam nijedan uzeo... -.- nasao sam jos jedan,ali nije bio kvalitet kao ovaj trek...E ali mislite da je krs,u fazi raspadanja... Posto ima 20 god...Ali taj bicikli je ocuvan ,uglancan,zategnut...Kad sam ga prvi put video mislio sam da je star svega 3-max 4 godine...Da ste ga videli samo...Ali hvala na savetima... :) a da pitao sam da li sam pogresio sto ga nisam kupio...
  • 0

#16 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 23 October 2010 - 10:23 PM

Kad sam ga prvi put video mislio sam da je star svega 3-max 4 godine...Da ste ga videli samo...Ali hvala na savetima... :) a da pitao sam da li sam pogresio sto ga nisam kupio...

Kada ti znanje o biciklima bude malo uznapredovalo, i bicikl starosti 20 godina koji je sve vreme cuvan u vakuumu ti nece liciti na nesto od pre 3 ili 4 godine.U svakom slucaju super si prosao sto ga nisi kupio :)
  • 0
Postavljena slika

#17 Bane2

Bane2
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 193 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 24 October 2010 - 08:00 AM

Ako budem opet isao,i nadjem taj bajs slikacu ga i sve detaljno zapisati...Svaki detalj da slikam pa cu postaviti... :) hvala svima.
  • 0

#18 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 24 October 2010 - 12:23 PM

Zavisi sta preferiras, neko ce pre da kupi oldtajmera nego noviju stvar, a samo spisak delova i ne znaci mnogo za bicikl star 20 godina, ne znaci mnogo ni za daleko mladje bajkove. Za mene licno bi kupovina 20 god. starog bicikla, za 200eur, bez samaraljki bila neisplativa.
  • 0

#19 Bane2

Bane2
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 193 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 24 October 2010 - 01:16 PM

hvala vam...nznm sta cu ...sad dolazi zimsko doba ,pa se nadam da ce biti neki povoljniji ponuda... :)
  • 0

#20 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 24 October 2010 - 10:27 PM

...sad dolazi zimsko doba ,pa se nadam da ce biti neki povoljniji ponuda... :)

nemoj da se nadaš, sad će biti manje bajseva u ponudi jer nije sezona, samo profesionalci i baš-baš rekreativci voze po zimi/kiši/ladnom vetru a ostali peške ili gradski prevoz tako da se i ponuda smanjuje...
  • 0

profilepic.gif





0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika