Jump to content


Fotografije

IV trka za MTB ligu Srbije "Memorijal Bobana Bogdanovica"


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
31 odgovora na ovu temu

#1 sirenica

sirenica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 438 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 03 July 2010 - 09:04 PM

Da li nisam dobro pretražila forum, ili ova tema još ne postoji!?
A trka je već sledeće nedelje... :? Mi smo u Knjaževcu, pa ćemo odatle do Crne Trave, a ide li neko iz NS?

http://www.cikloberz...show.php?id=254
  • 0

#2 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 04 July 2010 - 08:38 PM

Polako, tek je ova u kuli gotova :mrgreen:
  • 0

#3 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 July 2010 - 08:34 AM

Kad smo kod Crne Trave - prvenstvo Balkana xco bice 1.avgusta u Crnoj Travi a 15. avgusta DHI prvenstvo Balkana, Stara planina , prvenstvo Srbije uphill 17. avgusta vlasinsko jezero i 18. avgusta trka za XC ligu takođe na vlasini, sve organizuje Gaša i Orlovac....
Po ovome - isplati se uzeti smeštaj i ostati skoro ceo avgust dole, jer ima trka i trka... :wink:
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#4 antiR3ality

antiR3ality
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 05 July 2010 - 08:45 AM

Na bss-u pise da je prvenstvo balkana 14. avgusta ?
  • 0
Sometimes you’re ahead, sometimes you’re behind. The race is long, and in the end, it’s only with yourself!

#5 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 July 2010 - 08:51 AM

Ovo je najsvežiji info od Gaše, videćemo...
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#6 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 05 July 2010 - 01:12 PM

Kad smo kod Crne Trave - prvenstvo Balkana xco bice 1.avgusta u Crnoj Travi

Ne znam koliko ti je svež info, ali sam ja juče na "oranju" čuo neke druge stvari. Da ne pljujem ovde po nekima (nije Gaša) bolje da samo kažem da ako će igde biti ove godine balkanijada, to će biti u Crnoj Travi.
  • 0

#7 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 July 2010 - 05:38 PM

Info od 2-3 dana pre "oranja"...Gasa licno mi je to preneo. Provericemo.
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#8 nblexel

nblexel
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1137 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 05 July 2010 - 05:45 PM

Na bss-u pise da je prvenstvo balkana 14. avgusta ?


taj kalendar je toliko out-of-date da to neću ni da komentarišem :mrgreen:
  • 0
Haro X6

Definition of freeride: Ride and feel free! [Richie Schley]

#9 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 05 July 2010 - 07:32 PM

Evo ja kao jedan od clanova xco team-a orlovac ,ja sam cuo informaciju da ovi iz kragujevca da tamo su popunjena mesta hotelsa :D :D i da je organizacija predata orlovcu !!! :D :D pozdra♠v
  • 0

#10 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 06 July 2010 - 06:44 AM

Evo ja kao jedan od clanova xco team-a orlovac ,ja sam cuo informaciju da ovi iz kragujevca da tamo su popunjena mesta hotelsa :D :D i da je organizacija predata orlovcu !!! :D :D pozdra♠v

Šta lupaš? Svi znamo da Marić od jednom nema para za organizaciju (iako je već jednom pomerao datum iz istog razloga), kakvi hoteli/hosteli???
I znamo da je organizacija predata Orlovcu, ali takođe postoji neki problem oko dodatnog finansiranja o kom neću na ovom forumu. Samo ću reći da su u pitanju ogromne pare.
  • 0

#11 Neksi

Neksi
  • Members
  • Pip
  • 19 posts

Postavljeno 06 July 2010 - 08:28 AM

Pozdrav!
Ja baš i nisam u nekoj formi ove sezone a i ne stižem na trke zbog raznih obaveza (klinci uglavnom. Sada ih je dvoje!). Pokušavam da se organizujem što bolje mogu da stignem na neku trku i ove sezone ali ako je kalendar BSS-a neažuran, to sigurno pravi veliki problem. Do sada nisam vozio trku u Crnoj Travi a čuo sam dosta lepih reči o njoj. Celu porodicu sam pripremio da ćemo ići na odmor tako da uklopimo XC trku 22.08. te nakon toga da nastavimo dalje u Grčku ali to sada ispada poprilično neizvesno. Molio bih bilo koga ko ima saznanja, uticaja, nekakvu ulogu u organizaciji i sl. da razreši pitanje datuma održavanja ove trke. Ipak nam je daleko da putujemo do Vlasinskog jezera, nazad u Bg pa onda kroz neko vreme za Grčku.

Nexy, Bull koji vozi (ako zna kada je, mogao bi i po neku trku!)
  • 0

#12 bounty

bounty
  • Members
  • PipPipPip
  • 154 posts

Postavljeno 06 July 2010 - 09:40 PM

taj kalendar je toliko out-of-date da to neću ni da komentarišem :mrgreen:

Kalendar je out-of-date onoliko koliko su out-of-date ljudi koji su zaduženi za kalendar... Kao neko ko održava sajt BSS, čisto da pojasnim da izmena kalendara na sajtu podrazumeva da neko donese odluke o izmeni kalendara i onda pošalje dopis da se tako nešto promeni... Do danas sem diskusije na forumu, nema nikakvog info-a o dotičnom takmičenju zvanom Balkanijada. Obzirom da su mi neki pojedinci davno rekli da je bilo mnogo bolje dok su se dogovarali na zelenoj poljani... nema razloga da se cimate što je kalendar out-of-date... Očigledno je da se i dalje dogovara na zelenoj poljani...

Na bss-u pise da je prvenstvo balkana 14. avgusta ?

Za početak... pročitaj dobro šta piše u kalendaru na BSS. Nije problem kad se čovek malo zaleti... Problem je ako ne ukoči na vreme i ne vrati se tamo gde je promašio stazu....
Velika nagrada EuroBalkan možda može da bude i Evropsko prvenstvo, što bi bilo baš Balkansko?

Šta lupaš?

Gamzzy, nema potrebe za djonom... Dečko je mlad, prilično se nespretno izrazio (da ne budem oštriji), kontam da je bila želja da se da neka informacija više. Nije čovek kriv, što je u MTB-u sve na bazi "Reče mi jedan čo'ek". Verovatno da neki razgovor nije dobro čuo, ili mu je neko drugi preneo nešto što opet taj nije dobro čuo... Što bi se reklo... sindrom "gluvih telefona"... :) :)
Malo šale nije na odmet.... :D :D

Slična faza u MTB-u je bila pre par godina (ja bih rekao da je sada gora faza, sada se skoro svi slažu da je super stanje). MishaXTR dobro zna sta smo tada želeli, pokušal i kako je sve to na kraju ispalo... Zato moj dobronameran savet je... Bez tenzija... biće kako neko drugi odluči. Nemojte svoj pozitivni elan i duh trošiti bezveze.

Što se tiče Crnotravskog leta... svaka čast. Treba hrabrosti, a ne samo finansija, upustiti se u takvu avanturu.
Ali bojim se da će to biti možda promašena priča zbog toliko trka u bliskom vremenu. Da ne budem pogrešno shvaćen... Bojim se da će količina utrošenih finansija i odziv biti prilično problematični, a mislim da je osnovna ideja na kojoj MTB treba da se zasniva - masovnost. Nadam se da grešim, ali sumnjam da će biti mnogo onih koji će, kako Miša predloži, uzeti smeštaj za ceo avgust dole.
No... videćemo šta i kako će biti. U svakom slučaju biće dole puno interesantnih trka.
  • 0
.

#13 antiR3ality

antiR3ality
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 07 July 2010 - 11:58 AM

Na bss-u pise da je prvenstvo balkana 14. avgusta ?

Za početak... pročitaj dobro šta piše u kalendaru na BSS. Nije problem kad se čovek malo zaleti... Problem je ako ne ukoči na vreme i ne vrati se tamo gde je promašio stazu....
Velika nagrada EuroBalkan možda može da bude i Evropsko prvenstvo, što bi bilo baš Balkansko?

Na kalendaru je to jedina trka koja se koliko-toliko poklapa sa ovim sto je Misa napisao, pa sam predpostavio da je to to, a da je datum promenjen. U mom postu stoji znak pitanja na kraju, zato sto trazim dodatne informacije. Ako ih imas, podeli ih sa nama, u suprotnom pusti filozofiranje o tome ko se zaleteo, ko nije kocio, i ko vozi promasenu stazu.
  • 0
Sometimes you’re ahead, sometimes you’re behind. The race is long, and in the end, it’s only with yourself!

#14 bounty

bounty
  • Members
  • PipPipPip
  • 154 posts

Postavljeno 07 July 2010 - 03:48 PM

Stavio si "?" na konstataciju da "na BSS-u piše da je Prvenstvo 14. avgusta"... Hmmm čudno piše reč VODA.
Ako tražiš informaciju onda pitaš lepo "Jel neko zna kad je Balkansko prvenstvo?", a ne konstatuješ da nešto piše što ne piše?
A možda 14. avgusta u polufinalu Svetskog prvenstva u fubalu u Africi igraju Srbija i Španija? :shock: Možda su novinari loše preneli da smo ispali još u prvom krugu, ustvari ispali su košarkaši u prvom krugu. :shock: Mislim... malo šale nije na odmet... al to tako otprilike izgleda u MTB-u, malo prekarikirano
Poenta celog mog prethodnog komentara je konstantna neozbiljnost koja postoji u vođenju MTB-a, koja je svake godine sve veća, a takmičara je sve manje. Ranije smo se makar brukali medju sobom... Sad smo malo napredovali... Da je neko malo više filozofirao da li može uopšte da napravi trku, ko će sve da ga "ispali za finansije", da ne ulazim u detalje na ćemu sve može da padne organizacija... ne bi ni bilo ove polemike... još gore, ne bi ni bilo problematike ko će da se dohvati vrućeg krompira organizovanja.
Temu smo odavno promašili... predlažem da moderator sve ove postove prebaci u neku drugu temu...
  • 0
.

#15 bounty

bounty
  • Members
  • PipPipPip
  • 154 posts

Postavljeno 07 July 2010 - 04:17 PM

U naslovu ovog posta nedostaje pun naziv ove trke...
Trka nosi naziv "Memorijal Bobana Bogdanovića". Nadam se da ova trka neće prestati da se organizuje kako ga ne bismo zaboravili...
A Boban je bio najvedriji član MTB karavana koji se okupljao na trkama vikendom. Uvek spreman za šalu, uvek sa osmehom na licu, sa foto-aparatom je vrebao svoje Orlovčane, kao i sve ostale takmičare... Bio sam prilično šokiran činjenicom da nas je neko takav napustio, da ga više nećemo viđati... Valjda po onoj frazi da onaj gore bira sebi najbolje, a Boban je bio sigurno jedan od najboljih među ljubiteljima MTB-a.
Zato će Boban kroz ovu trku nastaviti da živi sa nama koji smo ga poznavali.
  • 0
.

#16 dojca

dojca
  • Members
  • Pip
  • 19 posts

Postavljeno 07 July 2010 - 04:40 PM

Opet rasprave po forumima :)

Zato će Boban kroz ovu trku nastaviti da živi sa nama koji smo ga poznavali.

- respect!
  • 0

#17 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 07 July 2010 - 06:04 PM

E ovako ja nisam nista reko kao prvo sigurno , reko sam da sam nacuo!! i evo javno se izvinjavam na losoj i netacnoj informaciji !!! a i ti Gamzi sta se treskas nista lose nisam hteo da kazem hteo sam samo da dam informaciju tako da evo ponovo se izvinjavam i necu dalje da pricam ne proverene infot\rmacije !!! toliko od mene pozdrav!!! :!: :!: :!: hvala bonty na razumnevanju
  • 0

#18 dojca

dojca
  • Members
  • Pip
  • 19 posts

Postavljeno 07 July 2010 - 06:15 PM

Nemoj da padaš u depresiju, mlad si dečko :)
  • 0

#19 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 07 July 2010 - 07:26 PM

Ako ću na ovom forumu provoditi vreme, onda neću da čitam (a pogotovo ne o trkama na koje idem) "rekla-kazala" priče, tračeve i sl. da mi se to čita, kupovao bih neke od naših tabloida ili bi provodio vreme na "burek-u"
  • 0

#20 gordan

gordan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 517 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 08 July 2010 - 06:24 AM

[...] onda neću da čitam (a pogotovo ne o trkama na koje idem) "rekla-kazala" priče, tračeve i sl.


potpisujem.
stop nionizmu u forumu "MTB takmičenja"!
  • 0
--




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika