Jump to content


Photo

temp


  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#1 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Posted 23 March 2010 - 05:21 AM

Drago mi je sto unutrasnjost samo svojim postupcima pokazuje koliko je zaostala, a najlakse je kada Nis pljuje Beograd zbog njihovog aerodroma, kada Vojvodina kuka kako sve pare idu u Beograd, kada Jagodina kuka sto Beograd ima zirafe, a oni ne, evo sada i Krusevac los potez pravi, tako da mi je drago, ipak je unutrasnjost jako zatucana i zaostala. Ovde ne zelim da mesam politiku, ali u ovom postu mislim na vodjenje svega toga, ne i na ljude iz tih mesta.

Ovu poslednju recenicu za pametne ne moram da pisem, ali moram bog nekih slepaca koji to ne bi izvalili pa bi krenuli da me smaraju svojim kompleksima i sl.

I suvisno je komentarisati neke ovakve postupke u nasoj zemlji u kojoj je odavno sve otislo do one stvari. A biciklizam i biciklsiti i uospte ljudi su poslednja rupa na svirali. Okanite se toga i sl. nego bajs i na voznju.

Odo, pa se vec vidimo na drumu.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#2 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Posted 23 March 2010 - 07:38 AM

Drago mi je sto unutrasnjost samo svojim postupcima pokazuje koliko je zaostala, a najlakse je kada Nis pljuje Beograd zbog njihovog aerodroma, kada Vojvodina kuka kako sve pare idu u Beograd, kada Jagodina kuka sto Beograd ima zirafe, a oni ne, evo sada i Krusevac los potez pravi, tako da mi je drago, ipak je unutrasnjost jako zatucana i zaostala. Ovde ne zelim da mesam politiku, ali u ovom postu mislim na vodjenje svega toga, ne i na ljude iz tih mesta.


ako i zanemarim da si uspesno izvredjao ljude koji su iz unutrasnjosti, ovo sto si napisao po vise osnova nije samo glupo vec i bolesno glupo n2:2cfzfbc
  • 0
Postavljena slika

#3 Brane

Brane
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 359 posts
  • LocationJagodina

Posted 23 March 2010 - 08:32 AM

Drago mi je sto unutrasnjost samo svojim postupcima pokazuje koliko je zaostala, a najlakse je kada Nis pljuje Beograd zbog njihovog aerodroma, kada Vojvodina kuka kako sve pare idu u Beograd, kada Jagodina kuka sto Beograd ima zirafe, a oni ne, evo sada i Krusevac los potez pravi, tako da mi je drago, ipak je unutrasnjost jako zatucana i zaostala. Ovde ne zelim da mesam politiku, ali u ovom postu mislim na vodjenje svega toga, ne i na ljude iz tih mesta.

Da, ali ljudi koji vode sve to su izabrani upravo od strane ljudi iz tih mesta. Tako da si umesao politiku i vredjao sve ljude koji nisu iz Beograda... Bezobrazan si da to vise nije normalno... I mnogo se pravis pametan. Mogao bi malo da spustis loptu...
  • 0
Staro pravilo za kupovinu bicikala i delova: lagano, dugotrajno, jeftino - izaberite dvoje od toga.

#4 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 23 March 2010 - 03:04 PM

Drago mi je sto unutrasnjost samo svojim postupcima pokazuje koliko je zaostala


Gari, ja onomad izjavih kako većina tvojih postova govori da si lik za poštovanje. Izvini, ne znam šta mi bi.
Kadenca tvojih lupetanja na nivou cverglana adolescenta prevazišla je i moja najslobodnija očekivanja. Jel ti STVARNO zamišljaš da sad kao nekog zezaš, provociraš, kao mangup si? #-o
Znaš kako u nekim radnjama piše: ako ne znate šta ćete sa sobom, nemojte to da radite OVDE.
Ajd učini nam to i ne silazi više s bicikla. Mnogo si zanimljiviji dok ne progovoriš...
  • 0
Homesick for a place you've never been...

#5 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Posted 23 March 2010 - 03:49 PM

Gary nista unutrasnjost nije zatucanija od Beograda i obrnuto,pazi sta pricas ima nas ovde iz unutrasnjosti koji su ziveli i radili u Bg-u,obisli jos neke gradove po Srbiji i malo po Evropi pa sve to kad se oduzme i sabere Beograd se ne kotira bas visoko posebno sto se tiche saobracajne kulture-nekulture.Npr.u Bechu je biciklista svetinja u saobracaju,svi staju da on prodje.Nemoj vise da balavis neotesanko,polako ali sigurno koracas ka izbacivanju sa foruma ne znam kako Ciklo to ne presece vec jednom dosta smo te svi ovde tolerisali.Fakat je da si nezreo i da imas neformirane stavove koje tako ponosno izrazavas a ustvari se samo blamiras.Ko god dodje nov na forum vidi da si crna ovca i da ti mozgic ne procesuira ono sto ces da napises.

Moje izvinjenje svim clanovima foruma ali momak je stvarno preterao i uspe svaku temu da skrene u pogresnom smeru.Jos jednom ljudi izvinite ali momak treba da bude izbacen(i to poodavno) #-o
  • 0

#6 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Posted 23 March 2010 - 04:13 PM

Vi svi imate ozbiljne probleme. NIko ovde nije pomijnao vas. Nego ste se sto pre nalozili svi da odma pljjete kako bi ne znam ni ja sta dobili, valjda zadovoljili svoje komplekse. Spustite i vi malo loptu.

Ne pricam o ljudima iz unutrasnjosti, nego o nacinu funkcionisanja.

@Marko
OK je sve to, srecom pa sam imao priliku da vidim mnoga mesta u evropi pa i na drugom kontinentu kako zive, i daleko je Srbija od bilo cega, ali ako vec gledamo u Srbiji, Beograd je ispred nekih drugih.

Najveci fakat je da sam polovini uspesno pobacao razne kosti koje ste kao najjadniji kucici svi brze bolje povatali. drago mi je sto pola misli tako o meni, iako samo ja i jos neki znaju moje stavove i sl. To sto neki marko024334 misli tako me najmanje pogadja.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#7 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 23 March 2010 - 04:27 PM

Vi svi imate ozbiljne probleme. NIko ovde nije pomijnao vas. Nego ste se sto pre nalozili svi da odma pljjete kako bi ne znam ni ja sta dobili, valjda zadovoljili svoje komplekse. Spustite i vi malo loptu.

Brate, te komplekse samo ti spominješ, a i mnogo si dvoličan. I nemoj samo da pišeš da me niko nije ništa pitao. Nije ni tebe.
Drži se jednom u životu teme koja piše iznad ili nemoj da pišeš.
  • 0

#8 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Posted 23 March 2010 - 04:36 PM

Nisam ja dvolican. Procitaj knjigu "Prikrade se pauk" od Dzejms Patersona... Malo vezbam sa nekima od vas, i dobro mi ide :mrgreen: Ja sam Gari Sonedzi (lik iz knjige) i gle slucajnosti u imenu bajsa i knjige Gari :P ....jedan deo iz knjige, mnogo dobar, slusaj : "....upadaju u zamku koju im je Sonedzi postavio, siguran da drzi konce u svojim rukama i sprema se da povuce svoj najrazorniji potez...."

hahaha LOL
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#9 bobale

bobale
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1061 posts
  • LocationLeskovac

Posted 23 March 2010 - 04:57 PM

Čime sve neće ljudi da se bave ovde po forumu... :?
  • 0
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen ;)

#10 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Posted 23 March 2010 - 04:58 PM

Nisam ja dvolican. Procitaj knjigu "Prikrade se pauk" od Dzejms Patersona... Malo vezbam sa nekima od vas, i dobro mi ide :mrgreen: Ja sam Gari Sonedzi (lik iz knjige) i gle slucajnosti u imenu bajsa i knjige Gari :P ....jedan deo iz knjige, mnogo dobar, slusaj : "....upadaju u zamku koju im je Sonedzi postavio, siguran da drzi konce u svojim rukama i sprema se da povuce svoj najrazorniji potez...."

hahaha LOL


Zovite me pUPPET mASTER n2:hahaha n2:mysmilie704 n2:loony n:sign0023 n2:tease n2:vid20budalepw9
n2:smiley-score010 BAMBIJA za tebe :roll:
  • 0

#11 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Posted 23 March 2010 - 05:00 PM

Čime sve neće ljudi da se bave ovde po forumu... :?


Pa sta drugo zimi da radim :mrgreen:

@Marko

Ovaj smajli sa tablom sto drzi "vid budale".. lepo je sto si iskren prema sebi.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#12 Brane

Brane
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 359 posts
  • LocationJagodina

Posted 23 March 2010 - 05:19 PM

... srecom pa sam imao priliku da vidim mnoga mesta u evropi pa i na drugom kontinentu kako zive...

Hahahahahha... :mrgreen:

Najveci fakat je da sam polovini uspesno pobacao razne kosti koje ste kao najjadniji kucici svi brze bolje povatali...

No comment... Opet trabunjas o nekim kostima i kucicima... #-o

Nisam ja dvolican. Procitaj knjigu "Prikrade se pauk" od Dzejms Patersona... Malo vezbam sa nekima od vas, i dobro mi ide :mrgreen: Ja sam Gari Sonedzi (lik iz knjige) i gle slucajnosti u imenu bajsa i knjige Gari :P ....jedan deo iz knjige, mnogo dobar, slusaj : "....upadaju u zamku koju im je Sonedzi postavio, siguran da drzi konce u svojim rukama i sprema se da povuce svoj najrazorniji potez...."

Lepo od tebe sto citas i sto vezbas sa nama... Slusaj sad: ti si jedno obicno malo iskompleksirano govance! hehehe... E sad, vezba je sledeca: brzo uzmes svoju knjigu, nadjes sta ti valja ciniti u ovakvoj situaciji i onda dodjes i odgovoris na ovaj moj post.... Srecno! :mrgreen:
P.S. Izvinjavam se svima za moj recnik u ovom postu, ali jebi ga ja citam Marka Vidojkovica...
  • 0
Staro pravilo za kupovinu bicikala i delova: lagano, dugotrajno, jeftino - izaberite dvoje od toga.

#13 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Posted 23 March 2010 - 05:22 PM

E ovako. To sto sam ja video u zivotu ti neces ni na slikama.
Drugo, smesan si koliko si mizeran. I trece, ako si takav baja sto ne dodjes na neku turu pa da popricas samnom nego se tu proseravas.

I dosta sada sranja, nije ni mesto ni vreme za to. Ima gde se to resava.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#14 nblexel

nblexel
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1137 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 23 March 2010 - 05:32 PM

Gary, smaraš više sa ovom forom da napiše nešto užasno glupo i uvredljivo, pa kažeš "bacio sam kosku psima bla bla bla" ...kao da si ti neko nadljudsko biće, pa si pametniji od svih, i svi mi imamo svojekakve komplekse, samo ti nemaš, ma daaaj :roll: evo neki primeri:

To sto sam ja video u zivotu ti neces ni na slikama.

evo vama, šta kažete na ovo a???

Najveci fakat je da sam polovini uspesno pobacao razne kosti koje ste kao najjadniji kucici svi brze bolje povatali...

eeee sad si faca

Vi svi imate ozbiljne probleme.

ee o tome ja pričam...

I dosta sada sranja, nije ni mesto ni vreme za to. Ima gde se to resava.

pfff... kao da smo mi počeli :-s
  • 0
Haro X6

Definition of freeride: Ride and feel free! [Richie Schley]

#15 Brane

Brane
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 359 posts
  • LocationJagodina

Posted 23 March 2010 - 05:33 PM

E ovako. To sto sam ja video u zivotu ti neces ni na slikama.
Drugo, smesan si koliko si mizeran. I trece, ako si takav baja sto ne dodjes na neku turu pa da popricas samnom nego se tu proseravas.

I dosta sada sranja, nije ni mesto ni vreme za to. Ima gde se to resava.

Je l' to pise u knjizi? :mrgreen:
  • 0
Staro pravilo za kupovinu bicikala i delova: lagano, dugotrajno, jeftino - izaberite dvoje od toga.

#16 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Posted 23 March 2010 - 05:35 PM

@nblex, da jesam.

@brane
Ne, tvoja mama mi rekla da nisi.


@SVI

POBEDILI STE. CESTITAM I PRUZAM VAM RUKU, TO JE SPORTSKI. SVAKA CAST. OTVORITE DON PERINJON I SLAVITE, A JA ODO DA VOZIM. Postovanje ok ekipi, ovim drugim zelim zaista od srca sve najgore. Zbogom.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#17 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Posted 23 March 2010 - 05:37 PM

n:character0006 Ok Ljudi. Vreme je da se stavi tačka na sve ovo.
  • 0

#18 nblexel

nblexel
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1137 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 23 March 2010 - 05:40 PM

POBEDILI STE. CESTITAM I PRUZAM VAM RUKU, TO JE SPORTSKI. SVAKA CAST. OTVORITE DON PERINJON I SLAVITE, A JA ODO DA VOZIM. Postovanje ok ekipi, ovim drugim zelim zaista od srca sve najgore. Zbogom.


e to je ta dvoličnost... sad će u nekom sledećem postu opet da nas sve ispljuje... :roll:
no ajde da prestanemo da zagušavamo temu, otišli smo upreveliki off
  • 0
Haro X6

Definition of freeride: Ride and feel free! [Richie Schley]

#19 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Posted 23 March 2010 - 05:44 PM

nema više postova
  • 0

#20 Brane

Brane
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 359 posts
  • LocationJagodina

Posted 23 March 2010 - 05:48 PM

n:character0006 Ok Ljudi. Vreme je da se stavi tačka na sve ovo.

I onda ce u nekoj drugoj temi opet da lupa gluposti... Ja sam za to da se korov cisti pa neka je i najbezazleniji... Banovati doticnog i to trajno... I sigurno nisam jedini koji tako misli!
  • 0
Staro pravilo za kupovinu bicikala i delova: lagano, dugotrajno, jeftino - izaberite dvoje od toga.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users