Jump to content


Fotografije
* * * * * 2 glasovi

Mi i automobili


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
2936 odgovora na ovu temu

#41 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 09 September 2008 - 08:13 AM

Katastrofalna vest. Znaci ljudi koji voze auta ne j*bu zivu silu kada je rec o biciklistima. Mi za njih kao i da ne postojimo. Posebno za taksiste, to je najveci mulj planete
  • 1
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#42 gaja

gaja
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 posts

Postavljeno 09 September 2008 - 08:49 AM

Jako mi je žao zbog ovoga, mislim da je strašno. Mislim da noću treba izbegavati vožnju, posebno na otvorenom drumu. Pitanje je da li je ovom nesrećniku bicikl bio osvetljen (što naravno ne daje nikome za pravo da ga usmrti). A ovo za taksiste se potpuno slažem...
  • 0

#43 Biodiesel

Biodiesel
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 771 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 09 September 2008 - 03:59 PM

Znači kad sam pročitao članak pripala mi muka. Pa jebote nije stvar samo u tome što je pregažen biciklista. Taj isti moron bi pregazio i pešaka ili dete i dodao gas do daske. Moj ćale je sedamdesetih udario pešaka i usmrtio ga na mestu. Izlazio je iz krivine i nije ga mogao videti, a čovek je pretrčavao semafor na crveno. Stao je, pokušao da pomogne čoveku i pozvao hitnu i policiju (tačnije utrčao je u jednu od susednih kuća i zamolio da okrenu broj). Policija je došla na uviđaj i privela mog oca. Posle podrobnog ispitivanja krvi i očevidaca, ćale je dobio uslovnu...nije bio kriv i sve i da je imao i padobran pozadi nije se tako brzo mogao zaustaviti. Ma i da je bio kriv (znajući mog ćaleta) on bi ostao tu gde je.

PA KOLIKO GOVNO OD ČOVEKA MORAŠ DA BUDEŠ DA UDARIŠ NEKOG I SAMO NASTAVIŠ DALJE DA VOZIŠ ?
  • 0
Bože mili, čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
po Srbiji zemlji da prevrne
i da druga postane sudija,...

o__
_.>/ _
(_) \(_)

#44 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 09 September 2008 - 11:58 PM

Saucesce porodici.

Apel gradskim vlastima da postave saobracajne znakove biciklisti na putu, kako bi vozaci koliko toliko bili obavesteni.
  • 0

#45 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 10 September 2008 - 07:08 AM

Bre Hari, vozači u Srbiji vide saobraćajni znak jedino ako je 30m iza njega parkiran patrolni auto...
  • 0

#46 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 24 September 2008 - 01:04 PM

[izvor]http://www.blic.co.yu/hronika.php?id=56153[/url]. bez komentara...]

Pregazio biciklistu, pa pobegao

BEOGRAD - Za sada neidentifikovanog biciklistu, starosti oko 25 godina, u noći između nedelje i ponedeljka na Starom pančevačkom putu udario je automobil čiji vozač je pobegao i za kojim policija traga. Od zadobijenih povreda mladić je preminuo, a veruje se da je bicikl uzeo bahati vozač jer nije nađen na mestu nesreće.
Biciklista se vozio iz Pančeva ka Beogradu. Pretpostavlja se da je vozač svojim automobilom pokušao da pretekne vozilo ispred. Međutim, izgubio je kontrolu nad volanom, prešao na levu stranu puta i udario u biciklistu.
Biciklista je pao, ali se nesavesni vozač nije obazirao na njegove povrede. Nije pozvao Hitnu pomoć da pomogne mladiću, već se udaljio. Od zadobijenih povreda mladić je preminuo, a o nesreći su policiju obavestili vozači koji su prolazili tom deonicom. Kod bicikliste nisu nađena nikakva dokumenta, pa još nije poznat njegov identitet. Takođe nije nađen ni bicikl, pa se pretpostavlja da ga je odneo nesavesni vozač, a nije isključena ni mogućnost da je posle njega neko prolazio tim delom puta, video mrtvog biciklistu i odlučio da uzme bicikl.
Nađen je retrovizor, delovi okvira tablice koji su poslati na veštačenje. Nađene su i ljuspice farbe koje ukazuju da je biciklistu najverovatnije udario beli automobil.


:cry: :cry:

Ovo je mogao biti bilo ko od nas.Strasno.KOliko retardiranih poteza.Prvo sto niko nije zvao hitnu,drugo sto niko nije stao od drugih da mu pomogne i trece neki jadnik je uzeo njegov bajs.Uzas.Ma stoka kako se vozi to je uzas.Pa ja kad vozim mislim da kad bi pazio samo na sebe tj. isao linijom manjeg otpora verujte mi bar 10 puta bi se negde slupao zbog nekoga.Pa ja kad vozim pazim na sve sto je oko mene na 5 m.Na svakog coveka,kola,vrata,isparkiravanje i sl.Non stop tako.Evo pre neki dan kod pozorista gore na krstu ima jedna raskrsnica i imaju prednost ovi sto se spustajku ka slaviji i gradicu pejton.I ja se zaletim lepo osvetljen 5 dioda napred,nove baterije bljestim ko blesav i zena stoji na raskrsnici i gleda sad levo,desno i ja vidim da me ne vidi i cekam...ono usporavam i ona gas i da ja nisam to ocekivao nasli bi me na slaviji.Ja lepo zakocim,uz skripu jbg,stanem pored njenog prozora koji je bio malo spusten jer pusi cigaru i mislim da nisam bio svestan da sam u par sekundi izgovorio najstrasnije psovke.Ona se usrala.Gleda me nesto.....da sam imao kamen razbio bi joj nesto.E bre mogla da me ubije mrtva ladna.Jos se okrece na moju stranu gleda i krece znaci ja ne znam sta se dogadja sa tim ljudima,sta oni rade dok voze,kako,zasto??? :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#47 markoni6

markoni6
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 248 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 24 September 2008 - 05:55 PM

Gary, nemoj mnogo da se pitas zbog zasto je tako! Ljudi uopste ne ocekuju bicikl, nego samo kola, i eventualno po neko ocekuje i pesaka na ulici!! A bicikl je izgleda djavolja naprava!! Tako da mora da se gleda i dalje od 5m !!!
  • 0

#48 Hogar

Hogar
  • Members
  • PipPipPip
  • 105 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 24 September 2008 - 06:05 PM

Apsolutno si u pravu. Naš vozač nije navikao da mu se još neko mota po kolovozu i raskrsnicama. A kako je naglo povećan broj biciklita i motociklista, tako su i nesreće češće. (Hogar konstatuje sa žaljenjem)
  • 0

#49 Downhiller

Downhiller
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 183 posts
  • LocationVidikovac

Postavljeno 09 October 2008 - 09:42 PM

nisam stigao da procitam sve postove ali vidim otprilike o cemu se radi mene je09.09.2008 zveknuo auto i pobegao napisacu vam detalje ali sad zurim srbija definitivno nije pogodna za one koji voze on road
  • 0
Posted ImagePosted Image

#50 driver

driver
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 215 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 10 October 2008 - 02:19 PM

jesi ti onaj sto te tresnuo auto na vidikovcu oko 10 uvece??? bio si sa nekim likom, i zvaliste hitnu??????????????

ti si onaj plavi???? bio sam tu kad se to desilo.... znaci imam traume od tada kada vocim putem.... :( :( :(

jesi ti taj????
  • 0
Guram bajs pola sata, da bi vozio svega nekoliko sekundi!!!

TO JE PRAVI DOZIVLJAJ!!!
I LUDOST!!!! : )))


Postavljena slika
Postavljena slika

#51 Downhiller

Downhiller
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 183 posts
  • LocationVidikovac

Postavljeno 10 October 2008 - 04:42 PM

E taj =D> :mrgreen:
  • 0
Posted ImagePosted Image

#52 foRce

foRce
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 312 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 11 October 2008 - 07:12 AM

Napisi nam sta se desilo :shock:
  • 0
---------------------------------------------
SCOTT Afd Team Issue Jean Dela Tour
SCOTT SUB 10

#53 markoni6

markoni6
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 248 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 25 October 2008 - 09:16 AM

Gary, nemoj mnogo da se pitas zbog zasto je tako! Ljudi uopste ne ocekuju bicikl, nego samo kola, i eventualno po neko ocekuje i pesaka na ulici!! A bicikl je izgleda djavolja naprava!! Tako da mora da se gleda i dalje od 5m !!!



dokazano!!! #-o
  • 0

#54 BikeMan

BikeMan
  • Members
  • PipPipPip
  • 86 posts
  • LocationSrpsko Sarajevo

Postavljeno 25 November 2008 - 01:19 PM

pored nosaca za vodu ubaciti nosac za jednu metalnu kuglu ...
pa kad bude povoljan trenutak iskoristiti tu metalnu kuglu ... samo ce biti problem nakupovati se tih kugli :D



tek sam sad vidio ovu temu al uglavnom ocu ovo da kazem.....


imam poprilicno ludog druga kad ga auto sam cimne ili slicno zna da uzme punu saku kamenja (ovdje kod mene ga ima svud) i po haubi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

..............al je lud zar ne
  • 0

#55 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 25 November 2008 - 09:22 PM

Pa kad mu neko izadje iz auta n:anim_08 n:anim_08 :mrgreen:
  • 0

#56 CopyCat

CopyCat
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 323 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 18 December 2008 - 10:50 AM

Evo jedne preterane edukativne reklame upućene vozačima :lol:

http://www.wimp.com/cooltest/
  • 0
"Always remember you're unique, just like everyone else."

#57 berg

berg
  • Members
  • PipPipPip
  • 84 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 18 December 2008 - 11:07 AM

A evo gde se jos prica o nama i automobilima :lol:

Attached Thumbnails

  • DSC00256.jpg

  • 0

#58 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 18 December 2008 - 11:45 AM

A gde je tu biciklistički fanatizam, Kurbla Akbar, ja opraštam moj zupčanik ne i sl.?
  • 0

#59 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 18 December 2008 - 02:02 PM

A evo gde se jos prica o nama i automobilima :lol:

Gde si Pavle! :D
Ladno su okacili sliku od pre godinu dana :lol:
  • 0

#60 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 18 December 2008 - 03:33 PM

bravo gamzi =D>
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika