Jump to content


Fotografije

Pomoc oko odabira FR/Dh vile


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
43 odgovora na ovu temu

#41 nedjo

nedjo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 193 posts

Postavljeno 30 January 2010 - 07:10 PM

Nije njegov boxer bas u tom cvetu mladosti :mrgreen: :mrgreen: Tog boxera najbolje da Dulence posalje nazad proizvodjacu kao dobra reklama da je vila tolike godine izdrzala i jos radi, pa da je stave u muzej a njemu da posalju novog boxera bilo kojeg iz 2010. palete :mrgreen:
  • 0

#42 nblexel

nblexel
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1137 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 30 January 2010 - 07:12 PM

a stvarno, šta ne radi u tom Totemu? jel neki ozbiljniji kvar? :?:
  • 0
Haro X6

Definition of freeride: Ride and feel free! [Richie Schley]

#43 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 30 January 2010 - 07:20 PM

a stvarno, šta ne radi u tom Totemu? jel neki ozbiljniji kvar? :?:


Sve se moze srediti. Samo dali se hoce. Da je meni neko ponudijo Totem za 200e a kome ne radi Mission Control(jos ne znamo sta ne radi) ja bez da se mislim bi ga uzeo. Nov Mission Control je +-200e i za 400e imas Totema i cuje ti Mirko. Picis i rasturas
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#44 dusan271992

dusan271992
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 530 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 30 January 2010 - 07:58 PM

a stvarno, šta ne radi u tom Totemu? jel neki ozbiljniji kvar? :?:


Sve se moze srediti. Samo dali se hoce. Da je meni neko ponudijo Totem za 200e a kome ne radi Mission Control(jos ne znamo sta ne radi) ja bez da se mislim bi ga uzeo. Nov Mission Control je +-200e i za 400e imas Totema i cuje ti Mirko. Picis i rasturas

pa znam ja da bi uzeo,ali bi bio u istom problemu da si na mom mestu...trebas otplatiti ram,prodati svoj da bi imao para,za ram se niko ne javlja,a imas sa strane odvojeno 100 evra...
da je ram otplacen bez pogovora bi uzeo totema...ali kad bolje razmislim bolje je da se ne zalecem pa da mi oduzme ram,nego lepo da otplatim ja svoj UMF pa tek onda vila :mrgreen:
  • 0
Postavljena slika
Postavljena slika




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika