Jump to content


Fotografije

Pravilna klasifikacija oglasa!?


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
47 odgovora na ovu temu

#1 Brane

Brane
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 359 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 22 October 2009 - 12:19 AM

Vec duze vreme se trudim da iskuliram al' ne vredi. Ne znam dal' jos nekome smeta ovde na forumu ali mene pocinje da izludjuje...
Trazim neki drumski ram... Idem na odeljak "RAMOVI", otvori se lepo, a ono oces...prc malo!
Prvi oglas nalepnice za zastitu!
Dugi oglas super lagani je*eni drzac je*enih bidona!
Treci oglas je*ena jakna kakvu jos u zivotu niste videli!
Cetvrti oglas... opet bre neke nalepnice... i taman kad sam pomislio da sam kliknuo na pogresnu kategoriju ono pljus
Peti oglas - ram.... Jeeeeee! Ima i ramova.
Koliko mogu da vidim sve kategorije imaju nazive na srpskom, a ne na japanskom sto znaci da mozemo lepo da procitamo sta je sta i da smestimo svoj oglas..
Ovaj bre ovu jaknu stavio cak i u kategoriju "brzinomeri"! Dodje mi da ga pozovem i da pitam: Izvin'te gospodine, a ta vasa jakna sto moze da meri brzinu jel' ima i kadencu??
AAAAaaaaaaaa!
Pitanje glasi: zasto moderatori ne obrisu oglas iz svih onih kategorija gde ne pripadaju... ukoliko postoji ta mogucnost... ako ne postoji onda smo ga ugasili!
Onda cu umesto brzinomera, trenazera, rama, tockova itd.. da kupim svemogucu jaknu jer ona je ALL in ONE! Hell yeah!
  • 0
Staro pravilo za kupovinu bicikala i delova: lagano, dugotrajno, jeftino - izaberite dvoje od toga.

#2 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 22 October 2009 - 12:31 AM

viewtopic.php?f=4&t=1800&p=35314&hilit=oglasi#p35314

Inace, amen to that! Lik je stavio oglas u 12, a jakna je realno za 2 kategorije (odeca/obuca/kacige i razno). ](*,)
  • 0

#3 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 22 October 2009 - 01:11 AM

Mislim da je brisanje takvih oglasa POZELJNO bas kao i onih 'Prodajem Vektru' itd.Ljudi stavljaju Ht bicikle u Fully samo da bi te sto vise napadali oglasom,valjda kapiraju da ako te zatrpavaju onda ce da im se desi dugo zeljena prodaja :roll:
  • 0

#4 petrovicivan

petrovicivan
  • Members
  • PipPipPip
  • 123 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 22 October 2009 - 07:26 AM

Pitanje glasi: zasto moderatori ne obrisu oglas iz svih onih kategorija gde ne pripadaju... ukoliko postoji ta mogucnost... ako ne postoji onda smo ga ugasili!


Verovatno jer je to smarački posao, samo tako. Svakom normalnom bi se smučilo posle 3 dana. Elegantnija varijanta je pošalješ mu e-mail, direktno sa oglasa, kao što sam ja dobijao kada sam stavljao cene „nebu pod oblake“ :lol:
  • 0

#5 Darkman

Darkman
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1333 posts
  • LocationBeograd, NBG

Postavljeno 23 October 2009 - 08:52 PM

Da li postoji mogućnost da se uposli dodatni moderator, čije bi glavno zaduženje bilo da pazi na oglase? Da ih prebacuje na pravo mesto, ili da ih briše? (zavisi, kako se dogovori sa Nikolom - Ciklom)
Mislim da interesenata ima, naravno, ako postroji uopšte opcija da neko moderiše sajt - oglasi su deo sajta a ne foruma...
  • 0
22km u 2012 :P Cilj: diploma :D Do kraja: diplomski...
256km u 2011.
1592km u 2010.
1987km u 2009.

#6 gripen

gripen
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 209 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 23 October 2009 - 10:09 PM

Samo cu reci Oglasi = Haos :evil: ne mogu da verujem da su ljudi toliko maloumni da ne mogu da shvate da jakne i druga sr**** ne idu zajedno sa ramovima ](*,) ... Razumem da ljudi oce da sto pre prodaju stvari ili bar da ih stave na pravo mesto... A da ne pricamo o drugim grupama... Znaci potpuno rasulo... n:anim_08 n:anim_08 n:anim_08 n:anim_08
  • 0
Postavljena slika

Postavljena slika

#7 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 23 October 2009 - 10:18 PM

Mozda neki moderator, samo za oglase...Ali, ne premestati, nego brisati istog momenta! Ne pise na japanskom, nego na srpkom, a njega razume i cela bivsa Yuga. Znaci, ako se neko pravi majmun, pa ubaci oglas u 20 kategorija, zasto bi neko gubio vreme na njegovo skartiranje?! Pa kad bi videli da ima ko da se bavi time, prodavci bi i dalje terali po istom, jer ima ko da se brine o tome sto oglas nije na mestu. I za samo brisanje bi bilo dosta posla, a za njihovu klasifikaciju ne zelim ni da pomisljam. :evil: n:anim_08 n:anim_08
  • 0

#8 gripen

gripen
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 209 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 23 October 2009 - 10:28 PM

Ma mozda cak i ban, ako je to iole moguce... :twisted:
  • 0
Postavljena slika

Postavljena slika

#9 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 24 October 2009 - 03:20 AM

Sve bi bilo lepo da postoji opcija koja edituje tudje oglase, jer dok pojedincima ne obrises oglas nece se dozvati u pamet!
  • 0

#10 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 24 October 2009 - 07:56 AM

pravim danas opciju
  • 0

#11 gripen

gripen
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 209 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 24 October 2009 - 08:02 AM

n:anim_19, nego jel bi mogla da postoji mogucnost i ban-a tj da mu banujes ip-adresu, n:fighting0085 da li je to izvodljivo...
  • 0
Postavljena slika

Postavljena slika

#12 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4278 posts

Postavljeno 24 October 2009 - 08:08 AM

Trebalo bi da postoji ban. To bi za neke bio najbolji lek. Sutnes ga na po 10-15 dana, obrises sve oglase pa ako se ne dozove pameti moze i na duze vreme...
  • 0
.

#13 gripen

gripen
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 209 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 24 October 2009 - 08:13 AM

jel oglase mogu da postavljaju i ne registrovani user-i :?: Ako mogu onda ne znam kako bi mogao da ih banujes jedino ip, ali koliko znam oni koji imaju ruter mogu da resetuju ip... Ali nadam se da Ciklo zna kako ce to da izvede ... :)
  • 0
Postavljena slika

Postavljena slika

#14 petrovicivan

petrovicivan
  • Members
  • PipPipPip
  • 123 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 24 October 2009 - 09:08 AM

pričam iz iskustva, što ih više šikaniraš to sebi praviš više posla :D

mislim da je bolje napraviti kategoriju Nerazvrstano, pa ih tu prebacivati. Tako im na neki način pomažeš da se „uklope“
  • 0

#15 gripen

gripen
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 209 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 25 October 2009 - 07:21 PM

Ciklo si uspeo da zavrsis tu novu opciju :mrgreen:
  • 0
Postavljena slika

Postavljena slika

#16 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4278 posts

Postavljeno 25 October 2009 - 08:08 PM

Ne znam da li je opcija napravljena ali su oglasi sredjeni. Provlaci se neka jakna u svim kategorijama ali je sve ostalo skoro savrseno :wink: . Samo da potraje n:anim_32 .
  • 0
.

#17 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 25 October 2009 - 08:30 PM

nismo jos poceli da uredjujemo oglase, nadam se ovih dana
  • 0

#18 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 26 October 2009 - 01:47 AM

Uplasili se korisnici pa sredili sami!
  • 0

#19 gripen

gripen
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 209 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 13 November 2009 - 12:30 PM

U oglasima opet haos, n:mad0090 znaci neverujem da postoji toliko maloumnih ljudi n:mad0090 jasno mi je da oce da prodaju to sto im vise ne treba ali bar da stave tamo gde je to namenjeno za oglasavanje... STRASNO...
  • 0
Postavljena slika

Postavljena slika

#20 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4278 posts

Postavljeno 13 November 2009 - 06:21 PM

Gumica, gumica... a bogami i n:anim_08 .
  • 0
.




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika