Jump to content


Fotografije

Sta je zdravo za vasha kolena!


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
34 odgovora na ovu temu

#21 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4541 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 27 January 2016 - 10:25 PM

Još kad bi shvatio razliku između pokidanih ligamenata kolena i meniskusa možda bi ti priča imala smisla.

Btw bilo je Beranama dobrih doktora, čak i bračnih parova doktora. Kakava je sada situacija ne znam.

Svaka tebi čast ako si imao živaca da čitaš ove romane a još više da učestvuješ u diskusiji...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
  • 2

#22 niipheus

niipheus
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 891 posts

Postavljeno 27 January 2016 - 10:50 PM

Meni je i dalje tesko da poverujem da se ovaj lik ne zajebava i da je ozbiljan. Da li je ovo moguce?


  • 0

#23 Noves

Noves
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 308 posts

Postavljeno 27 January 2016 - 10:56 PM

Znas kolko me zabole ima l' ti moja prica smisla, moje je da prenesem pa ko hoce nek primjeni, sto se mene tice nemam nikakvih primjedbi na svoje zdravstveno stanje i to mi je vazno, jos mi samo fali da brinem tudje brige nebriznih.

U Svetom Pismu je Bog propisao sta je najzdravije za ljude, od hrane do nacina zivota, a nema boljeg lijeka od preventive.

To sto vi "ljekari" uvaljujete utjesnu hemiju, da ublazite tegobe izopacenih, sto se mene tice daleko vam lepa kuca, imate vec bezbroj naivaca pa zivite i dalje na visokoj nozi od njihove budalastine.

Cast hirurzima, kad se dese nesrece, treba sve to ponovo povezati, a one sto sami sebe truju i ubijaju prepustam vama.

 

Kako bilo, a bilo je, u Beranama ima cuvenih doktora i dalje su centar na sjeveru CG, bracni parovi su u penziji i ujedno moje komsije,

izuzetni ljudi i veliki ucinioci, cesto im se obratim sa rijecima da su roditelji ovom sludjenom narodu, dobro i vitalno izgledaju a cesto su u BG sa unucima.

Upravo mi je Dr komsija i prijatelj lijecio diskus herniju injekcijama bezuspjesno, a onda ocinski, dobronamjerno savjetovao operaciju iz onoga knjiskog znanja i svog velikog iskustva, ali mi to nije bilo dovoljno da svoju kicmu poturim pod noz, pa nastavih on my way i tako sasvim izlijecih ovu zajebanu boljku, pa mu onda pricam kako i sta sam uradio, jer se cudio otkud sam ponovo u top formi, ali mi on ne vjeruje, ni da je ovaj profo oslobodio ukljestene nerve, ni u prirodnu aktivnost i zdravu hranu, vec samo kaze da nikad nije cuo ni vidijo da neko kome padne i odumre stopalo moze bez operacije da se povrati, da je meni to bilo privremeno pa se navodno samopoboljsalo, a ja se smijesim, znam da je ljudina, al' sta da mu kazem, nije mu dato da sazna i spozna, ali da je mnoge svojim operacijama spasio nema prigovora, s pravom je Dr hirurgije.

 

Neznam oce li skorije neki svinjsko-konjsko-pticje-labudji grip, pa da nam prorucite obaveznu vakcinaciju uz donaciju ?


  • -1

#24 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 27 January 2016 - 10:58 PM

Teško je ovo simulirati.

 

@ Vidak  Večeras mi dosadno.


  • 2

#25 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 27 January 2016 - 11:06 PM

U ludnici svi pacijenti misle da su zdravi, verujem i da on veruje u svoje price :-)

Sent from my D6603 using Tapatalk
  • 0

#26 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 27 January 2016 - 11:42 PM

 
@ Vidak  Večeras mi dosadno.


Pola sata na trenazeru i ode dosada
  • 0

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#27 Sharance

Sharance
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 598 posts
  • LocationObrenovac

Postavljeno 27 January 2016 - 11:58 PM

Možda je i Noves na trenažeru dok kuca poruke :D
  • 0

#28 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5443 posts

Postavljeno 28 January 2016 - 06:42 AM

Možda je i Noves na trenažeru dok kuca poruke :D

ako nije na necem jacem  n2:hahaha


  • 0

#29 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 28 January 2016 - 07:41 AM

Na čemu god da je, neka menja terapiju.


  • 0

#30 sajlonac

sajlonac
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 678 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 28 January 2016 - 08:17 AM

Novesa za admina! :D

 

Nego da se vratimo na temu, i ja generalno ceo zivot kuburim s kolenima... Kad sam bio klinac u par navrata me je bolelo do te mere da sam mogo cak da se vadim da ne idem u skolu zbog toga :) Vodili su me tada na snimanje, medjutim na snimcima je sve bilo kako treba i doktor konstatovao da je to od "naglog rasta", puberteta, stavec... Ok, proslo je vreme a i bolovi, mada periodicno je umelo da se vrati. Pred kraj srednje skole i posle na fakultetu, ponovo sam imao period kad su me opasno bolela, ponovo isao da ih snimim, opet sve u redu :) Jedino sto mi tada nisu dali bas odgovore tipa "rast i pubertet" :D Igrao sam tenis u to vreme a to ume da optereti kolena bas dosta, pretpostavljam da je uticalo.

Problema imam i dalje, kada intenzivnije vozim bajs, igram tenis, vezbam noge u teretani, ume da boli, pogotovo dan, dva, nakon aktivnosti. Probao sam svojevremeno "Animal Flex" mada ne samo zbog kolena vec i zglobova na sakama jer je sve bilo solidno optereceno u teretani, imao sam boljitka. U zadnje vreme sam pio obican govedji zelatin i glukozamin sulfat jer su to ionako glavni sastojci Animal Flexa i svih slicnih preparata. Ne mogu da kazem da vidim neku razliku/pobljsanje ali teram dalje zasad :) Najveci bol trpim kod se penjem ili silazim niz stepenice i generalno u polucucnju, dok mi recimo za cucanj sa solidnom tezinom ne smeta pogotovo posle par serija, kao ni za voznju bicikle :/


  • 0

#31 MTB021

MTB021
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 385 posts

Postavljeno 28 January 2016 - 09:07 AM

[attachment=14045:uploadfromtaptalk1453972018280.jpg]
http://breakingmuscl...for-knee-issues
  • 0

#32 Noves

Noves
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 308 posts

Postavljeno 28 January 2016 - 10:20 AM

E ovo je vec komedija, a komentari oridjinale beogradsko-ulicarski, no kako to podavno objasni Njegoseva mudra glava, misevima nije dato da razumiju perspektivu orla, a ovo sto pisem i prenosim je za one koji zele preletjeti "kukavicje gnijezdo", iluzija, obmana i zloupotreba, pa ga neka odje, kome valja razmisljajuce primjenice.

 

Sajlonac, koja muka tebe cera da sebe ekstremno naprezes do nepodnosljivog bola, cemu to dizanje suvisnog tereta, zapinjanja na tenisu ili bjesomucnog bicikliranja, kome se dokazujes i sta imas od toga ?

 

Mnogo je ljepse, zdravije i prijatnije da hiljade mogucih aktivnosti obavljas opusteno i s odgovarajucom mjerom, bez negativnih posledica po sopstveno zdravlje.

 

Ja sam do skoro igrao fudbal i u svojim pedesetim sve ove upola mladje i zestoko napaljene fudbalere stavljao u "mali dzep od sortca", a to isto mogu i sada ali necu, jer ih izludim driblinzima i golovima pa nasrcu ka sumanuti i cesto me povredjuju, a onda se danima vucem ka prebijen bez ikakve potrebe, tako da je fudbal za mene proslo vrijeme, a spram uzitka bicikliranja je i smijesan, cesto kad djiram bajsom okolinom grada nailazim na ekipe malog fudbala koje jurcaju tamo-amo, mnogi me znaju i pozivaju da im se pridruzim jer im je izazov da igraju samnom, a ja se samo smjeskam i odmahujem rukom, ciao ragazzi come siete pazzi, pa nastavljam opusteno djirati i uzivati.

 

U sustini, nema ljepsih aktivnosti od planinarenja i plivanja u visokim jezerima, opustenog bicikliranja Bozanskim putesestvjima s cjelodnevnim boravkom na plazama i plivanju morima, jos me jedino privlaci letenje paraglajdingom i s onim na ledjima propelerom, a to mi je prijatelj Beranac, iskusan pilot, jedrilicar i paraglajder koji sad zivi u Badenu obecao obucavati, a za uzvrat trazi da ga povremeno uvodim u svoje cikloture po Svarcvaldu, a kasnije malo da djiramo po Svajcarskoj, Alpima i Azurnoj obali i na to sam pristao, jer umije da uziva i cuti, a samo se povremeno oglasi djecijim uzdahom i usklikom sa "vidi ovo covjece"...

 

...vidim, vidim, konacno sam jasno progledao  n2:beach

 

 

Mada sam sve ovo obisao s bajsom u nisko-brisucem letu, da dozivim i u opustenom vsokoletnom djiru.

 

Ljudi, svud oko vas je Bozja ljepota i jedino potpuni nacin izljecenja, oporavka i cjelovite obnove  n2:Beach2  


  • -1

#33 Serbian_SPIRIT

Serbian_SPIRIT
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1059 posts
  • LocationMeckenheim

Postavljeno 28 January 2016 - 03:01 PM

Sorry but i have to "FLY FLY LITTLE BIRD, KEEP FLAPPING"

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
  • 1

And now something completely different
 

https://www.youtube....d8weJKBVCnAPfgx


#34 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 29 January 2016 - 05:59 PM

@Noves ima li sta u cemu nisi najbolji?

Sent from my D6603 using Tapatalk
  • 1

#35 Sharance

Sharance
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 598 posts
  • LocationObrenovac

Postavljeno 29 January 2016 - 06:56 PM

Teško. Ipak je on iz Crne Gore :D


  • 3




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika