Jump to content


Fotografije
- - - - -

ajmo na kosmaj


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
57 odgovora na ovu temu

#1 sscetnik27

sscetnik27
  • Members
  • PipPip
  • 51 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 12 June 2009 - 10:38 AM

Oce neko na Kosmaj bajsevima.
  • 0
.

#2 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 13 June 2009 - 08:22 AM

ajmo. Daj plan, kad idemo, put, i da krenemo uskoro
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#3 sscetnik27

sscetnik27
  • Members
  • PipPip
  • 51 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 13 June 2009 - 10:18 AM

http://www.kosmaj.info/
  • 0
.

#4 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 13 June 2009 - 11:24 AM

Pa tu je samo mapa, ali ne bas ono precizna. Ja cu, nadam se, sigurno sleece nedelje imati GPS, pa ne bi trebalo da bude frke kad idem(o) tako negde. Evo video sam moze ovako, izadjemo na Avalski put, idemo jedno 40-tak KM do nekog mesta Djurinci, i tu skrenemo desno i u Sopotu smo za nekih 10-tak min. Mislim da nam za tih nekih 45km treba dva sata, ne vise.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#5 sscetnik27

sscetnik27
  • Members
  • PipPip
  • 51 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 14 June 2009 - 09:45 AM

Islo bi sigurno nas deset,ja sam planiro da se ujutru krene i da se uvece vratimo.
  • 0
.

#6 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 14 June 2009 - 12:39 PM

Pa recimo subota sledeca, krenemo u 9,10 najkasnije i tamo smo do 12:00, malo jace ako nas ide vise , aj nek bude 13:00. Sednemo negde, jedemo, razvozamo da se svari :D i nazad oko 16:00, u Bg smo u 18:15. SAmo da u toku sleece nedelje potvrdimo ko ide ko ne.

ps. I sorry na ovome, ali pazi ja tebe uopste ne znam, nisi nesto ni pisao na forumu, pa me malo iznenadilo ovo odjednom da ti organizujes cikloturu. Ne jer ne mozes, nego te nisam vidjao po forumu. I kojih 10-tak bi islo..
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#7 sscetnik27

sscetnik27
  • Members
  • PipPip
  • 51 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 15 June 2009 - 10:51 AM

Ja sam mislio da ce ici desetak ali kada sam ih pozvao ispada da ce ici dvojca, mnogo im je daleko a i bilo bi teret voditi onog ko nema kondiciju za to, pa vidi i ti pozovi nekoga glupo je da nas malo ide, inace ja sam sam sa Vozdovca tacnije iz Kumodraza, i nisam ja neka licnost pa da organizujem cikloturu, ja sam pitao ko hoce na Kosmaj, najdalje dokle sam stigo bajsem je Ralja nekih 30-tak km od mene, pa mi Kosmaj predstavlja izazov, inace na Avali visim skoro pa svaki dan. Skoro sam provalio ovaj forum, inace satnica je dobra do 9 bi trebalo krenuti.
  • 0
.

#8 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 15 June 2009 - 06:47 PM

Ne kazem da si licnost iz nekog negativnog ugla. Forum poziva ljude, ne Gary Fisher tj. ako ima tema nek potvrdi ko bi isao. Znaci za sada je 4. Mozda krene jos jedan moj ortak isto je ovde na forumu, al nesto retko pise. No, videcemo, tek je ponedeljak.
Poz
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#9 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 15 June 2009 - 09:57 PM

Ako krenete na Kosmaj imate pravo iznenadjenje na spustu za Ralju. Podignut asvalt, i namazan onom smolom pred asvaltiranje, pa ko vozi tanke gume.... n:smil42d2
  • 0

#10 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 15 June 2009 - 09:58 PM

Sredice ga valjda do subote... [-o<
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#11 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 15 June 2009 - 10:11 PM

Hoce samo koje. :mrgreen: Predlazem idite do Tresnje, se spustite dole do jezera i raspalite rostilj.
  • 0

#12 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 15 June 2009 - 10:17 PM

To sa rostiljom mi malo komplikovano...ali lepo zvuci. Pa ne znam ,aj do srede da vidim koliko bi nas islo, pa da se dogovorimo cetvrtak petak za put i u subotu u 9:00 da startujemo mashine :mrgreen:
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#13 milan58

milan58
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 471 posts

Postavljeno 19 June 2009 - 08:18 PM

Da li se ide sutra prema Kosmaju? Ako neko ide ja sam ispod Avale u 11h.
  • 0

#14 gaja

gaja
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 posts

Postavljeno 19 June 2009 - 09:08 PM

Evo ja bio danas malo do Mladenovca i Kosmaja - spust od Trešnje do Ralje kao i iza Ralje delimično do Djurinaca - sastrugan asfalt (što ne znači da ne može da se vozi), samo obratite pažnju na prognozu - najavili su pljuskove za vikend..
  • 0

#15 milan58

milan58
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 471 posts

Postavljeno 19 June 2009 - 10:00 PM

Vreme moze da se vidi na Sat24.com, koliko se vidi ;sutra isto kao danas.
  • 0

#16 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 19 June 2009 - 10:56 PM

Da li se ide sutra prema Kosmaju? Ako neko ide ja sam ispod Avale u 11h.


Da, bez tebe. Ti samo usput pre nego sto krenes da drzis prosek 50km/h prodji pored Costa caffe-a da uzmes kaficu i da laganica vozis, a nas retarde koji ne znamo kako da se snadjemo na drumu, koji jedva vozimo, koji ne znaju da drze rastojanje pusti da poginemo.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#17 milan58

milan58
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 471 posts

Postavljeno 19 June 2009 - 11:54 PM

"Da, bez tebe. Ti samo usput pre nego sto krenes da drzis prosek 50km/h prodji pored Costa caffe-a da uzmes kaficu i da laganica vozis, a nas retarde koji ne znamo kako da se snadjemo na drumu, koji jedva vozimo, koji ne znaju da drze rastojanje pusti da poginemo."
Da mi je sada 19god, i drzao bih taj prosek, doduse bez brda, tako da bi na kraju bilo oko 40km/h, sutra ako idem biti ce oko 25,. Ne znam zasto si u paranoji, pa me stalno cimas, savetujes ljude pogresno, pogotovo ono da treba da voze sa nekakvim inatom u saobracaju ,pa ce automobilisti toboz imati obzira kao prema motorciklistima!? Ovo je internet forum gde se siri znanje pocevsi od osnovnih stvari, a voznja do Kosmaja nije sala. Zelim Vam srecnu voznju, mada ovog trenutka pocinje kisa :)
  • 0

#18 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 20 June 2009 - 12:29 AM

"savetujes ljude pogresno, pogotovo ono da treba da voze sa nekakvim inatom u saobracaju ,pa ce automobilisti toboz imati obzira kao prema motorciklistima!? Ovo je internet forum gde se siri znanje pocevsi od osnovnih stvari, a voznja do Kosmaja nije sala. Zelim Vam srecnu voznju, mada ovog trenutka pocinje kisa :)


Prvo nauci da citiras.
Drugo, nemoj da lupas gluposti, jer nisam rekao za inat, nego za nametanje u saobracaju. Pricas tu danima gluposti i serendas, najverovatnije zbog frke od saobracaja. Ja sam sa 16 godina isao daleko van grada, imam iskustva na drumu vise nego sto ces ti za ceo zivot. Dnevno prelazim kilometara vise nego sto ces ti sa kolima i bajsem zajedno tako da za razliku od tebe znam i preziveo sam vise.

I nisi mi odgovorio za grupnu voznju, da li znas one znakove, koji cemu sluzi, kad se upotrebljava i sl.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#19 milan58

milan58
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 471 posts

Postavljeno 20 June 2009 - 07:11 AM

Hahah, bas si me oraspolozio jutros! Znas , kako da ti kazem, nemas onog sto bi trebalo ,a onog drugog i previse.
Poceo sam da vozim bajs u 5god, do 15god sam vec imao sve u malom prstu, u 19 god. sam vec bio prvak klupskog drumskog biciklizma u ex yu. Tada se desila ona saobracajna nezgoda o kojoj sam vec pisao, i moram reci da nemam nikakvu frku od automobila, ali sam jednostavno izgubio volju da dalje vozim. Zadnjih par god. opet vozim, i vidim da je stanje sada mnogo gore u saobracaju nego 70'.
Dzabe trosis tipke na tastaturi, pokazi tvoje rezultate ,ako ih ima? Ako se postavi nekakva rublika tipa; moja biciklisticka istorija, postavicu svoj profil. A tebi i slicnima , ja sam onaj cika sto projuri kraj Vas kao brzi voz :)
  • 0

#20 Vigi

Vigi
  • Members
  • PipPip
  • 37 posts
  • LocationBeograd - Vozdovac

Postavljeno 20 June 2009 - 07:46 AM

manite se rasprava...
svaka budala na biciklu koja ima imalo snage moze da "projuri" pored ostalih kao brzi voz ali u cemu je tu logika?
vazno je voziti a ne juriti... dobro moze da se projuri ponekad ali bezbednost na prvom mestu :wink:
koliko se secam gary je rekao da nije isao na takmicenja ali da je isao sigurno je da bi uzeo "nesto" jer jbg on vrti kilometraze dnevno koje zaista retko ko od nas dostize =D>

slazem se ovo sa nametanjem to je totalno tacno, od 70-etih je toootalno drugo vreme i na ulicama je 10x vise automobila (bar ako pricamo o beogradu) a ulice su ostale iste, vozaci su daleko bezobrazniji itd...
PRIMER : vozis u traci koja ima prednost i auto dolazi iz sporedne ulice i ima TROUGAO... auto daje gas i sasece bicikl... HILJADU i jedanput mi se ova situacija desila...
par puta sam kocio jer vidim da nece stati... posle samo cim vidim da dolazi iz sporedne malo ubrzam i nametnem se pa on nek pokusa da prodje preko mene jer jbg da propustam svakog NECU i to pogotovo ako nije po propisima da ja njega propustim a ne on mene :wink:
  • 0




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika