Jump to content


Photo

Fox stigao u Srbiju


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#1 biciklista

biciklista
  • Members
  • PipPip
  • 63 posts
  • LocationBeograd/Zvezdara

Posted 23 April 2009 - 07:17 AM

Veliko nam je zadovoljstvo da obavestimo sve naše posetioce da je FOX zvanično stigao u Srbiju.

Distributer i zvanični serviser za Srbiju je Ris Cycling d.o.o., Novi Sad. Ovde možete nabavite sve aktuelne modele za vaše ljubimce-dvotočkaše, a možete i servisirati vaše aktuelne viljuške na FOX-ovim alatima...

preuzeto sa sajta http://www.escbounty.com

Svaka cast =D> =D> =D>
  • 0

#2 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Posted 23 April 2009 - 07:22 AM

Svaka cast. Ovo je falilo da pored Rock Shox-a ima i drugog zvanicnog uvoznika. Nego Borise daj jedan 40 na test. Dobro aj da ne preterujem moze i TALAS 36 :mrgreen: Sve u svemu cestitke =D>
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#3 nomad

nomad
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 723 posts
  • LocationIzrael

Posted 23 April 2009 - 08:41 AM

Super, da li moze neko da stavi adresu i telefone?
Da li imaju / planiraju web-site sa ponudom/cenovnikom?
  • 0

#4 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Posted 23 April 2009 - 08:44 AM

Sajt je u izradi. Iz sigurnih izvora tvrdim ovo :mrgreen:
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#5 lensovrodjak

lensovrodjak
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts
  • LocationFruska gora

Posted 23 April 2009 - 08:57 AM

RIS CYCLING DOO,CARA DUSANA 69,BORIS POPOVIC 064/1988-711.
VRHUNSKI SERVIS,USLUGA,SAVET..GOVORIM IZ LICNOG ISKUSTVA :D
  • 0
..

#6 nomad

nomad
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 723 posts
  • LocationIzrael

Posted 23 April 2009 - 09:54 AM

Hvala!
  • 0

#7 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Posted 23 April 2009 - 11:08 AM

Ajde ako dolazim na FG maraton mozda me neko odnese do radnje da vidimo sta rade Lisice :mrgreen:
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#8 ivant

ivant
  • Members
  • PipPipPip
  • 72 posts

Posted 23 April 2009 - 11:54 AM

a možete i servisirati vaše aktuelne viljuške na FOX-ovim alatima...


Predpostavljam da ovo vazi i za zadnje amortizere, samo su zaboravili da napomenu?
  • 0

#9 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Posted 25 April 2009 - 11:59 AM

Defiitivno, ovako nesto je bilo potrebno u Srbiji! =D> Sad se jos ceka Manitou. :mrgreen:
  • 0

#10 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Posted 25 April 2009 - 12:46 PM

Ris,dajte cene tih Fox-ica pa da malo to uporedimo sa nasim budzetom i malo 'prokomentarisemo' :wink:
  • 0

#11 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Posted 25 April 2009 - 01:10 PM

Da komentarisemo cene. Nikako. Znas zasto. Zato sto ovde je narod neupucen i kako da kazem ''GLUP''. Nemoze da shvati neke stvari. Recimo, dajem primer: Fox Talas 36. U USA je oko 1050$ dok po evropi se nalazi za 900-1000e zavisi gde i koje vreme godine. Dok ista bi vila u RIS bila oko 1050e. Ali zasto. Tamo neki distributer u Nemackoj ili Francuskoj uzima godisnje po 300-500 komada samo tog modela dok RIS godisnje uzima 1-2. Eto zasto su cene razlicite. Svabo dobija od FOX-a cenu XXX dok RIS dobija XXX + 10-15%. Eto razlike. I nemojte sada na mene sa bakljama i kopljama kako su cene prevelike jer preko ku*ca vise sa kradenom robom i nerealne cene. Neka se stopira uvoz nelegalnih bicikla i delova pa da vidite kako ce te razmisljati sta da kupujete. Uvek ce te gledati da uzmete novo jer imate obezbedenu garanciju i servis. Tolko od mene ako me neko shvatijo sta sam hteo reci bravo, ali ukoliko ima jos panjeva neka zive u nekom imaginarnom svetu
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#12 lensovrodjak

lensovrodjak
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts
  • LocationFruska gora

Posted 25 April 2009 - 01:21 PM

Arioth je sve rekao.Borisa pozovite i mozete se sa njim razgovoriti i dogovoriti ako zelite nov,legalan i strucno(i sa originalnim alatom) odrzavan proizvod! :wink: n:bicycle
  • 0
..

#13 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Posted 25 April 2009 - 01:28 PM

Kupac gleda da pazari sto jeftinije,novije,kvalitetnije,njega bas briga ko koliko i sta nabavlja i zbog toga nije 'panj'.Naravno niko ne ocekuje da Ris prodaje Fox-a za neku smesnu cenu ali nije na nama da samo kupujemo i cutimo dok ti radis u prodavnici i dobijas sve po nizoj ceni(snalazis se,ne zameri i drugima ako to rade).Ne mozemo svi da radimo u radnjama za bicikle i da kupujemo po nizim cenama.A kad u Srbiji budu cene realne(Capriolo i Planet)onda cemo pazariti novo i legalno 100%.
  • 0

#14 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Posted 25 April 2009 - 01:53 PM

Cene koje ima Capriolo za SRAM program su sasvim korektne. To sto ste vi navikli da kupujete kradenu robu je sasvim druga stvar. To sto ja radim u radnji i imam popust na delove je sasvim treca stvar i nikada se nisam se kurcijo zbog toga. Pricam samo kakva je realnost u biciklistickom svetu. Evo ti jedan primer. U MKD ima sve na svemu oko maksimum deset FOX-ova i momci se samo cude gde da nadju servisera da im sredi semeringe i basinze. Mi mozemo da uradimo cisto premena ulja i ciscenja unutrasnjosti ali kompletan servis ne. Evo uzmi ti bilo koju dobru vilu u Nemackoj po 40e manju cenu pa se posle cudi kako da ti vazi garancija i kako ces odraditi servis iste. :wink:
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#15 genius

genius
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 posts

Posted 25 April 2009 - 01:55 PM

Da komentarisemo cene. Nikako. Znas zasto. Zato sto ovde je narod neupucen i kako da kazem ''GLUP''. Nemoze da shvati neke stvari. Recimo, dajem primer: Fox Talas 36. U USA je oko 1050$ dok po evropi se nalazi za 900-1000e zavisi gde i koje vreme godine. Dok ista bi vila u RIS bila oko 1050e. Ali zasto. Tamo neki distributer u Nemackoj ili Francuskoj uzima godisnje po 300-500 komada samo tog modela dok RIS godisnje uzima 1-2. Eto zasto su cene razlicite. Svabo dobija od FOX-a cenu XXX dok RIS dobija XXX + 10-15%. Eto razlike. I nemojte sada na mene sa bakljama i kopljama kako su cene prevelike jer preko ku*ca vise sa kradenom robom i nerealne cene. Neka se stopira uvoz nelegalnih bicikla i delova pa da vidite kako ce te razmisljati sta da kupujete. Uvek ce te gledati da uzmete novo jer imate obezbedenu garanciju i servis. Tolko od mene ako me neko shvatijo sta sam hteo reci bravo, ali ukoliko ima jos panjeva neka zive u nekom imaginarnom svetu


Sa Ariot-om se slažem u potpunosti.Treba se stopirati uvoz nelegalnih(kradenih)bajkova,jer i čoveku kome su maznuli bajk nije baš sve jedno,jer je on ipak radeo da bi sebi tako nešto priuštio.Stavite sebe u poziciju kako bi bilo vama,da vam neko digne bajk od 2xxx eura,za koji ste radili kao konj i odvajali od svojih usta.Malo sam otišao u n:sign0006 ali nemojte mi zameriti.

Svaka čast Borisu,jer nam je u svakom slučaju trebalo ovako nešto.Samo napred :arrow:
  • 0

#16 carobnica

carobnica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts

Posted 25 April 2009 - 02:02 PM

Samo da se stopira uvoz ukradenih bicikala i opreme i Srbija je resila sve svoje probleme.
  • 0

#17 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Posted 25 April 2009 - 02:24 PM

Svaka cast za Ris cicling da ne bi isli u OFF,naravno DATI cenu amortizera i cenu servisa je po mom misljenju OK a sve u cilju transparentnosti,korektnosti,obavestenosti korisnika(svima koristi serviseru-prodavcu a i korisniku-kupcu).

Koju god vilu kupio napolju bilo da se radi o e-bay(privatno lice,prodavnica itd) ili neka druga on-line prodavnica znas da li kupujes sa garancijom ili ne.A ako nadjes amort za 40e jeftinije ne znaci da nema garancije jer cene variraju(npr nadjes Rebu Team 2008 za 350-500e zavisi od prodavnice i obe daju garanciju i potpuno su legalne).

Samo da se stopira uvoz ukradenih bicikala i opreme i Srbija je resila sve svoje probleme.



Eh da je samo to blago bi bilo Srbiji :cry:
  • 0

#18 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Posted 25 April 2009 - 08:28 PM

Al ne razumem to...Kupi se vila preko neta, dobijes garanciju i kad nesto crkne, gde se popravlja? U inostranstvu? To moze bas da potraje. :-k
  • 0

#19 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Posted 25 April 2009 - 09:24 PM

Al ne razumem to...Kupi se vila preko neta, dobijes garanciju i kad nesto crkne, gde se popravlja? U inostranstvu? To moze bas da potraje. :-k


Jeste mora da saljes i sve ostale komplikacije ali nije to bila poenta vec konstatacija da ako je vila jeftinija i 40e od svoje neke regularne-ustaljene cene onda nema garancije itd sto uopste nije tacno vec i napolju cene amorta dosta variraju kao i ostalih komponenti a pri tom su sve to prodavnice koje daju garanciju i sve ostalo a ne privatna lica koja skinu sa novog bajka pa onda nema nikakve garancije itd.

Uopste ne kapiram sto bi bilo lose da Ris da svoj cenovnik(proizvoda i usluga) i da se komentarisu cene pa sigurno nece zatvoriti zbog par ljudi koji opravdano ili ne konstatuju da su skupi ili ok sa cenom(ne vozim Foxa tako da me i ne zanima trenutno).A to da mi neko objsanjava 'sto je nesto skupo' a ja kao ovca da kupim jer ta prodavnica potrazuje 5 a ne 500 amorta godisnje mi je skoz debilno ,a taj isti se snalazi i pazari sve znatno jeftinije...

Ps:U ovoj zemlji su prodavci kreteni(cast izuzecima)vise puta sam se uverio u to pre svega se odnosi na Planet i Capriolo i o tome je bilo price a haraci na bic opremu su ogromni tako da je i zemlja i ceo sistem sranje i sad ja treba da kupim Stylo od 180e a ima za 100-110e napolju i to je korektno...A pre nego nas sve nazove PANJEVIMA jer mi ne kapiramo ,pitacu ga samo koliko ovde i tamo(Srbija i Makedonija) likova zna a i ovde na forumu za koje zna da voze kupljene komponente od prodavaca u Srbiji sa sumnjivim poreklom.Covece ,vozi,prodaj,radi,popravljaj a to sto neki prodavac ima UAO cene i dere, mene bas briga i necu da kupim kad je 2-3x skuplje...Dok je tako bice sive-crne ekonomije s bajkovima i tacka :roll:
  • 0

#20 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Posted 25 April 2009 - 10:19 PM

da imam novac za novo ne bih ni u snu razmisljao o polovnim stvarima
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users