Jump to content


Fotografije

zIka uz VozNju ♫♫


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
41 odgovora na ovu temu

#1 Downhiller

Downhiller
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 183 posts
  • LocationVidikovac

Postavljeno 25 March 2009 - 02:30 PM

redovno slusam nesto na mp3-ju dok vozim bike , ali imam problem sa jednom pesmom Basshunter Botten Anna Project Well imam ceo mix tih pesama medjutim nigde ne mogu da saznam od kojih se sve pesama sastoji ovaj mix , pa ako neko zna.... :roll:

♫♫ ♫♫ ♫♫ ♫♫ ♫♫ ♫♫ ♫♫ ♫♫ ♫♫ ♫♫ ♫♫ ♫♫ ♫♫ ♫♫ ♫♫ ♫♫ ♫♫ ♫♫ ♫♫ ♫♫ ♫♫ ♫♫ ♫♫ ♫♫
  • 0
Posted ImagePosted Image

#2 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 25 March 2009 - 07:30 PM

Sad sam dosao sa voznje, umoran sam da piskaram ali je velika opasnost i greska slusati ziku na bajsu. Bar za moj nacon voznje, (trotoar,pored radnji, ulica tamo-vamo) nikako zika. Probao sam, i srecom nisam imao incidentne, ali srecom samo. Onda sam video da vozim bez jednog, jako bitnog, cula.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#3 Webber92

Webber92
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 423 posts
  • LocationZajecar

Postavljeno 25 March 2009 - 07:49 PM

ja kad vozim slusam papa roach nickle beck po neku pesmu od sum41 , po nekad techno tipa bass hunter ,guru josh project ,armand va helden eric prydz david gueta itd itd ma da uglavnom ovaj rock...
  • 0
My world is not flat ,there are tousand ways to the botom , every way is a new EXPERIENCE,i choose DOWNHILL , what is you way ?
Postavljena slika
Postavljena slika

#4 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 25 March 2009 - 07:52 PM

generalno jeste, pogotovu u gradu. a ako slusas onda na jedno uvo, ne prejako naravno :-({|=
  • 0

#5 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 25 March 2009 - 07:59 PM

,guru josh project ,armand va helden eric prydz david gueta itd itd ma da uglavnom ovaj rock...


Cista 10 za izbor muzike. Ubaci jos Yves la rock - Rise Up i picimo :lol: :lol: Pozz
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#6 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 25 March 2009 - 09:07 PM

Ne znam, ja na kratkim turama i kada vozim u nekom društvu ne slušam mjuzu. Kada idem sam, po nekad ponesem i sluške, ali ja volim neki progresivniji zvuk: Armin Van Buuren, Aly & Fila, Ronski Speed, i sl.
Kada sam živahniji onda ide i življa muzika i to neki dnb: Pendulum, Future Prophetics, DJ Fresh, Disorted Minds, i sl.
  • 0

#7 djole_ada

djole_ada
  • Members
  • PipPipPip
  • 165 posts
  • LocationVojvodina, ADA (ne Ciganlija) - Trenutno Zemun

Postavljeno 25 March 2009 - 09:25 PM

Da li je opasno slusati muziku (bilo koju) na nekoj srednjoj jacini na duzim distancama tipa 60 - 70 km?
  • 0
To bicycle, or not to bicycle: that is not a question
http://www.cikloberz...a1e76e9d4==&t=1

#8 stefan

stefan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 711 posts
  • LocationSvilajnac

Postavljeno 25 March 2009 - 09:30 PM

bas zanimljivo.ja naprimer slusam hard rock(whitesnake,deep purple,led zeppelin...),a kad mi treba dosta snage i da pokrenem jos adrenalina slusam offspring(jbg sa tom muzikom sam poceo),a neki put i prodigy :mrgreen: ali uglavnom slusam muziku kad sam vozim.a skoro uvek sam vozim :cry:
  • 0

#9 Webber92

Webber92
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 423 posts
  • LocationZajecar

Postavljeno 25 March 2009 - 09:36 PM

hehe uzmes neki spust i i neki slip knot ili tako nesto :D:D:D JAO zaboravio da navedem moje omiljenu grupu linkinpark za spust dusu dava :D :D :D
  • 0
My world is not flat ,there are tousand ways to the botom , every way is a new EXPERIENCE,i choose DOWNHILL , what is you way ?
Postavljena slika
Postavljena slika

#10 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 25 March 2009 - 10:43 PM

Da li je opasno slusati muziku (bilo koju) na nekoj srednjoj jacini na duzim distancama tipa 60 - 70 km?


ja uvek slusam radio na dugim solo voznjama, ali ostajem pri gore napisanom.
  • 0

#11 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 25 March 2009 - 11:06 PM

Dobre uši glavu čuvaju, ne slušam muziku dok vozim mada mi je palo na pamet da na mp3 plejer stavim neke male zvučnike i okačim ih na torbu tako da se muzika čuje a uši mi nisu zapušene
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#12 ciric_ivan

ciric_ivan
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 307 posts

Postavljeno 25 March 2009 - 11:45 PM

Gamzi je moj covek :)

Muziku slušam samo kad vozim sam, naravno ne po gradu. Offroad dnb/jungle, laksi off road i brda brazilski dnb - Marky, Patife, shy fx, xrs, a po asfaltu neki jazzirani house ili techose.

A inace kuci sam više za ratm, audioslave, gitare, pojačala i te fore :)
  • 0

#13 gaja

gaja
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 posts

Postavljeno 26 March 2009 - 01:49 AM

Da li je opasno slusati muziku (bilo koju) na nekoj srednjoj jacini na duzim distancama tipa 60 - 70 km?


Opasno je, dekoncentriše te, ne zaboravi da ono što ti dolazi od pozadi (ako si na drumu naravno) prvo registruješ sluhom.
  • 0

#14 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 26 March 2009 - 02:35 AM

Retko kad slusam muziku u voznji, ali kad idem negde dalje bude pusteno na zvucnik. Slusalice nikome ne preporucujem iz bezbednosnih razloga.
  • 0

#15 Mladen

Mladen
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 473 posts
  • LocationAleksinac

Postavljeno 26 March 2009 - 05:55 AM

Owako. Ljudi koji wozi bajk na duzhe ture i koji wole muziku narawno da mogu da slushaju, ali preporuka je na jedno uwo samo. Nije bezbedno woziti i ne znati shta se deshawa oko was. Isto kao woziti bez wida...NE MOZHE, ali sa jedim okom otworenim mozhe :) .
Inache ja wozim sa muzikom (kako-kada) i da, koristim oba uwa...ali ja wozim na nekim napushtenim mestima gde nema saobracaja, prolaznika i tako to...
Poshto ne wolim ni ja da ne znam shta se oko mene deshawa, na kraju zawrshim tako shto skinem slushalice i pustim na zwuchnik (narochito kada sam sam).
  • 0
...born to ride...

#16 gordan

gordan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 517 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 26 March 2009 - 07:07 AM

Opasno je, dekoncentriše te, ne zaboravi da ono što ti dolazi od pozadi (ako si na drumu naravno) prvo registruješ sluhom.


još ako od pozadi dolazi drugi biciklista...
zamalo se nisam jesenas (kod Varadinskog mosta, dolazeći iz pravca Trandžamenta) zakucao u (sudeći po opremi na bajsu, XT diskovi) "pasioniranog" biciklistu sa slušalicama na/u ušima, koji je odjednom poceo da skreće u levo i to baš u trenutku kada sam počeo da ga pretičem, a da nije ni pogledao iza sebe niti je (nedajbože) ispružio levu ruku. verovatno bi čuo da dolazim da nije u tom trenutku muzikouživao.
  • 0
--

#17 armadillo

armadillo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 266 posts

Postavljeno 26 March 2009 - 07:40 AM

Vozim sa slushalicama vec jedno 10 god unazad, naravno samo ako vozim sam... Znam da nije najbezbednije, ali nekako mi je chudno da vozim bez muzike ako nemam drustvo! Usput, daje mi ritam i skrece mi paznju sa umora, i npr. na uzbrdici daje neki lud trip da nastavish i da nastavish i da okreces... :)

E sad, nisam imao problema da ZBOG SLUSALICA uletim u neku frku, tipa sudar ili pad. a i ako ne pustim glasno preterano chuje se sve lepo... onda mi je trip kad skinem slushke, jer mnogo jache chujem okolinu pa se istripujem bez razloga :)

Mislim da je stvar u gledanju i osecaju koji se gradi. Ne tripujem da sad nesto kao imam ultra-sound- radar osecaj ali, nekako, dobro procenjujem u saobracaju sa slushalicama i dajem znake i postujem pravila do kraja. :)

Mislim da se u saobracaju, u Beogradu samo treba nametnuti i vozachi te postuju, kao da si motor, posto shvate relativno brzo da ne mogu brze od tebe i da im je svejedno da li su ispred ili iza bicikliste kad idu 30-40...

Slusham sada Talamasca novi album, do zmaja je za voznju!

Muzivajte! :) n:bicycle :-({|=
  • 0
Ako kanis pobijediti ne smijes izgubiti!

#18 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 26 March 2009 - 07:45 AM

Slusham sada Talamasca novi album, do zmaja je za voznju!

Sada 'u da ga skinem :mrgreen:
  • 0

#19 armadillo

armadillo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 266 posts

Postavljeno 26 March 2009 - 08:19 AM

Da, dzaba je! Izgugluj Talamasca new album!

baje su dali album da se skida za Dz, kao slobodno, na zvanichnom sajtu njihovom!

Majstori!
  • 0
Ako kanis pobijediti ne smijes izgubiti!

#20 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 26 March 2009 - 09:05 AM

cool!
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika