Jump to content


Fotografije

SRECNA NOVA GODINA


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
100 odgovora na ovu temu

#1 anta

anta
  • Members
  • PipPipPip
  • 95 posts
  • LocationNis

Postavljeno 30 December 2008 - 10:15 PM

Zelim svima sa foruma srecnu Novu godinu i predstojece praznike. Nadam se da ce ova nova biti puno uspesnija, bolja, lepsa za mene i sve ljude dobre volje! Prvo sto zelim jeste zdravlje sebi, svojim najblizim i svima ostalima jer za ostalo je puno lakse ako je zdravlje na visokom nivou!
Zelim da ova godina svima nama bude posebna tako sto ce se desavati samo lepe stvari za losih nece biti vremena... Zelim mnogo predjenih kilometara i puno druzenja.

Pozzz

Attached Thumbnails

  • fun.jpg

  • 0

#2 cakiss

cakiss
  • Members
  • PipPip
  • 67 posts

Postavljeno 30 December 2008 - 10:17 PM

Hvala takodje, pridruzujem se pozdravima i lepim zeljama ps. bajs je do jaja, kada sve napakujem kacim ga na sajtu :D
  • 0

#3 Biodiesel

Biodiesel
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 771 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 30 December 2008 - 10:28 PM

Hvala Anto :). Takođe želim svima srećne praznike i puno zdravlja, pređenih kilometara, bajseva slomljenih pa boljih kupljenih :) . Jeftino kupljenih, pa skuplje prodanih :D . Paknova menjanih, i boljih stavljanih, guma probušenih u torbici rezervnih :). Žbica puknutih sa DT menjanih :). Lanaca potrošenih, sa po 10 brzina kaseta stavljenih, pogona lakih, pedala talijanskih, ramova Tajvanskih, kormana karbonskih, šrafova titanijumskih, diskova velikih, suspenzija jakih, šiftera, menjača, lampi, ciklomastera, GPS-ova, alata, zanata, i u Planetu zimi otvorenih vrata :D . Sve bicikle po triput rastavljene i svaki put sa ljubavlju sklopljene...SREĆNA NOVA :D
  • 0
Bože mili, čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
po Srbiji zemlji da prevrne
i da druga postane sudija,...

o__
_.>/ _
(_) \(_)

#4 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 30 December 2008 - 10:33 PM

Od mene i mojih "irvasa" svima sve najlepse i da vam se ispune SVE zelje u 2009 godini n:happy0005 n:yahoo n:bicycle

Attached Thumbnails

  • 100_1527mc.jpg

  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#5 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 30 December 2008 - 10:56 PM

Ljudi, budite mi zdravi i u rodu i broju, i sledeće godine u ovo doba da budete bogatiji za još mnogo dobrih kilometara. Za ostalo se snađite sami, a oprema da pojeftini :)
  • 0

#6 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 30 December 2008 - 11:05 PM

Da ce oprema da pojeftini nece. Da ce da imate vise kilometara od ove godine imacete. Da ce da nam bude srecna 2009 nece. Ma salim se bre, ajde svi zajedno da cujem. 3....2......1.................... HNY, SNG
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#7 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 30 December 2008 - 11:09 PM

Znaš ti da su rekli da je 24.1. poznat kao najdepresivniji dan u godini i da se tad rokne max ljudi? Posle ove tvoje čestitke, ima da porani :mrgreen:
  • 0

#8 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 30 December 2008 - 11:23 PM

Nisam ja kriv. Samo iznosim cinjenice. fakt je da ce u 2009 kompletna bajk industrija da poskupi. Ali mi dobili cene za Sram neverovatno niske. Jeftinije od 2008. Neznam u cemu je fazon. A cene kod kompletnih bajkova idu gore bez grami sumnje

Ma samo neka bude Srecna 2009 i nista nije vazno.
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#9 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 30 December 2008 - 11:24 PM

Nisam ja kriv. Samo iznosim cinjenice. fakt je da ce u 2009 kompletna bajk industrija da poskupi. Ali mi dobili cene za Sram neverovatno niske. Jeftinije od 2008. Neznam u cemu je fazon. A cene kod kompletnih bajkova idu gore bez grami sumnje

ajde da pitam i ja nesto na zovi pametno:ariot zasto je SRAM bolji od SHIMANO menjaca?
vidim na forumima ga tj ih hvale bas puno
  • 0
Postavljena slika

#10 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 30 December 2008 - 11:29 PM

Kako prvo totalno si pogresijo temu ali .... Ajde malisa da ti objasnim neke stvari pa videces. Da te malo naucim nesto ne samo da se zajebavamo.Ali na veoma kratak nacin

X.0 vs XTR

X.0 ima tvrdje menjanje nego XTR ali zbog svog jakog federa koji drzi lanac zategnut ima mnogo brze menjanje nego XTR. I iskreno mnogo je izdrzljiviji od XTR-a. Mislim na samu obradu. X.0 je komplet odradjen na CNC masini. Za XTR iskreno neznam dali je CNC. Sto se tice tezine ona im je skoro ista kod oba proizvoda. Cena X.0 je skoro 80-90e skuplja nego XTR

A ako gledamo generalno Sram vs Shimano. Nema tu sta da se objasnjava. Sram je totalni pobednik. Kod Shimano-a jedino sto valja od zadnjih menjaca je Saint, XTR i XT. Sve drugo je previse mekano.
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#11 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 30 December 2008 - 11:36 PM

hvala lepo receno =D> pa znaci da je sram onda bolji i za trke i za rekreacionu voznju
ali vidis skuplji dosta.a sta ugradjuju po radnjama kad kupis bajs ovi u kapriolou imaju
shimano koliko znam
  • 0
Postavljena slika

#12 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 30 December 2008 - 11:39 PM

Pilence. Postavi tvoja pitanja u saodvetnoj temi. Nemoj da iritiras ljude. Cenovna razlika izmedju X.0 i XTR je ta kao sto sam pisao. Sve ostale grupe su jeftinije kod Sram-a nego kod Shimano-a. Capriolo pravi neki kompromis kvalitet/cena i tako ugradjuje delove na bajk. To rade i svetski proizvodjaci. Ali najvise teraju sledecu filozofiju. Pogon ide od Shimano-a a menjaci i aifteri su Sram-ovi.
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#13 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 30 December 2008 - 11:40 PM

znas da sam dosad mislio da se bilo sta moze pisati bilo gde ali cu se potruditi da
potrazim temu o SRAMu sad,hvala na pomoci pozz =D> =D> =D> ovo je ipak novogodisnja cestitka
  • 0
Postavljena slika

#14 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 30 December 2008 - 11:59 PM

SRECNA NOVA 2009 SVIMA!
  • 0

#15 mashina

mashina
  • Members
  • PipPipPip
  • 98 posts
  • LocationPec

Postavljeno 31 December 2008 - 12:00 AM

Hvala na lijepim zeljama.

Takodjer, i pored najavljene sve opste stagnacije, u prvom redu zelim zdravlja i lepih dana, a u drugom zelim vam svima puno puno puno kvalitetno prepedalanih kilometara... ojha!!!

Sretna nova!!!
  • 0
....

#16 ciric_ivan

ciric_ivan
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 307 posts

Postavljeno 31 December 2008 - 12:13 AM

Pridruzujem se kolektivnoj novogodisnjoj cestitci i zahvaljujem na lepim i poeticnim zeljama. Sve najlepse u novoj godini!
  • 0

#17 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 31 December 2008 - 03:49 AM

Sretna nova 2009 =D>


1.jpg
  • 0

#18 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 31 December 2008 - 07:03 AM

Sinoć sam se zapitao hoću li uspeti da budan dočekam ponoć i utonuo u san :D
Bilo je oko 20:30h :lol: :lol: :lol:
Šta da radim, ovo mi je nedelja oporavka/odmora :mrgreen:

Sve u svemu, svima želim lep provod večeras, ako uopšte idete u provod :wink:
  • 0

#19 gordan

gordan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 517 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 31 December 2008 - 07:35 AM

yeah! nova godina kuca na vratima[1] (a maca na prozorima?) :)

sve najbolje!

[1] za one sa jevtinijim ulaznicama:
http://www.lyricstim... ... yrics.html
"[...]Pahulje bijele padaju
dijeca se njima raduju
pijani dajdza hoce da povraca
stara se godina nikada ne vraca."

[youtube_embed][/youtube_embed]
  • 0
--

#20 ziggy

ziggy
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 291 posts
  • LocationSubotica

Postavljeno 31 December 2008 - 07:45 AM

Eto, i ja da se pridružim čestitkama ,željama i pozdravima. Svima puno zdravlja, puno pređenih kilometara i da svi možete sebi priuštiti puno novih delova !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Onima ,koji nisu bili dobri ovi godine ,koliko je to DEDA MRAZ tražio od njih, stići će on do njih glavom bradom,kapom i čizmama... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

SRETNA VAM NOVA GODINA !!!

Attached Thumbnails

  • Bad_Santa_3.jpg

  • 0
When I was a kid I used to pray every night for a new bike. Then I realised that The Lord doesn't work that way, so I stole one and asked him to forgive me.




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika