Jump to content


Fotografije
- - - - -

Wolt/Dovlo i ostali - iskustva


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
4 odgovora na ovu temu

#1 Rok

Rok
  • Members
  • PipPipPip
  • 153 posts

Postavljeno 14 November 2022 - 02:05 PM

Pozdrav drugari. Nisam bio nekih mesec dana tu. Ne vidim odgovore na pijanu ispovest. Verovatno sam rasturen jer kad se napijes to tako mora biti

Narucio sam Redmi 10, nasao cimera u NS i krenucu da radim Wolt dostavu. Drumas sedi. Moram kupiti jos 1 trek bajs.

Imao sam los period zivota, opijanja ali za ovo sam zagrizao. Da li je neko od vas radio za Wolt/Dovlo ? Kakva su vam iskustva ? Cekam da mi sutra stigne tel, uzimam bajs i krecem.

Da li se jos neko bavi dostavom ? Kad stigne tel, instalacija Waze i krece se. Nisam bio siguran sta je za Ns bolje, trek ili mtb. Videcu da sutra porucim i bajs. Trudim se na svoj nacin. Uzgred hvala svima na forumu na savetima.


Onaj Defy sam sredio u Balance u NS. Bax je pogodio da je lanac. Mada to nije bio primarni problem. Ispao je sekundarni. Bio je za menjanje.

Da li se ovde neko bavi dostavom bajsom ? Iz price sa raznosacima Wolta plate se navuku preko 120000.
  • 0

#2 Rok

Rok
  • Members
  • PipPipPip
  • 153 posts

Postavljeno 14 November 2022 - 04:47 PM

-
  • 0

#3 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3348 posts

Postavljeno 15 November 2022 - 01:24 PM

Pozdrav drugari. Nisam bio nekih mesec dana tu. Ne vidim odgovore na pijanu ispovest. Verovatno sam rasturen jer kad se napijes to tako mora biti
Narucio sam Redmi 10, nasao cimera u NS i krenucu da radim Wolt dostavu. Drumas sedi. Moram kupiti jos 1 trek bajs.
Imao sam los period zivota, opijanja ali za ovo sam zagrizao. Da li je neko od vas radio za Wolt/Dovlo ? Kakva su vam iskustva ? Cekam da mi sutra stigne tel, uzimam bajs i krecem.
Da li se jos neko bavi dostavom ? Kad stigne tel, instalacija Waze i krece se. Nisam bio siguran sta je za Ns bolje, trek ili mtb. Videcu da sutra porucim i bajs. Trudim se na svoj nacin. Uzgred hvala svima na forumu na savetima.
Onaj Defy sam sredio u Balance u NS. Bax je pogodio da je lanac. Mada to nije bio primarni problem. Ispao je sekundarni. Bio je za menjanje.
Da li se ovde neko bavi dostavom bajsom ? Iz price sa raznosacima Wolta plate se navuku preko 120000.

Имаш у Инђијској Фармини посла за стотињак хиљада, становање јефтиније него у Новом Саду. Једино не примају старије.
  • 0

#4 Rok

Rok
  • Members
  • PipPipPip
  • 153 posts

Postavljeno 15 November 2022 - 04:46 PM

Zanima me posao dostave biciklom. Recenzije su od najgorih do najboljih. Najgore kod Wolta npr sto ne mogu da nadjem korisnicku podrsku, tutorijal, nista. Imaju neke partnerske firme, koje je nemoguce naci na netu, koji zaposljavaju, ali i uzimaju nekih 20000 u startu. Pa me zivo zanima da li je neko radio dostavu za Wolt, Glovo, Mr.D i slicno. Vidim da mnogi raznose, ubise se. Hteo bih to da probam, sve sam sredio, jos da kupim neki treking bajs. No veoma je tesko naci kontakt. Nemam pojma kako te firme funcionisu na ivici sive zone.
  • 0

#5 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3348 posts

Postavljeno 15 November 2022 - 04:54 PM

То ти је посао типа зарадиш пуно пара радом 0-24. Дакле, као и сваки други посао ако би толико радио. У Инђији то раде средњошколци, за Нови Сад сам чуо нешто, али ништа поуздано. Посао привременог типа за младе људе. Сумњам да пријављују и плаћају доприносе.
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika