Jump to content


Fotografije

Kupovina dobrog MTB


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
10 odgovora na ovu temu

#1 Nesoni

Nesoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 933 posts

Postavljeno 11 November 2022 - 10:11 AM

Prijatelj iz Rusije, visok 176cm, 70kg, želi da kupi MTB, za svakodnevnu vožnju do posla, plus of road slobodnim danima.
Za oko mu je zapao ovaj na linku ispod. Molim za vaše mišljenje i eventualne sugestije, predlog za možda neki drugi. Sergej nije početnik, vozi MTB godinama (u Srbiju je preko Turske inače došao na MTB u)

https://www.2bike.rs...ac#.Y24dQCXR_Du

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
  • 0

#2 niipheus

niipheus
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 891 posts

Postavljeno 11 November 2022 - 12:17 PM

Mislim da lik koji ima toliko km iza sebe zna bolje sta njemu odgovara nego bilo ko ovde
  • 3

#3 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 11 November 2022 - 12:38 PM

Prijatelj iz Rusije, visok 176cm, 70kg, želi da kupi MTB, za svakodnevnu vožnju do posla, plus of road slobodnim danima.
Za oko mu je zapao ovaj na linku ispod. Molim za vaše mišljenje i eventualne sugestije, predlog za možda neki drugi. Sergej nije početnik, vozi MTB godinama (u Srbiju je preko Turske inače došao na MTB u)

https://www.2bike.rs...ac#.Y24dQCXR_Du

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Nema bolji za do posla ako radi na vrhu Tornika!

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 3

#4 mhetlerovic

mhetlerovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 459 posts

Postavljeno 11 November 2022 - 01:47 PM

Mislim da lik koji ima toliko km iza sebe zna bolje sta njemu odgovara nego bilo ko ovde

^^ Ovo.

Svako ima neku ideju šta mu je koji bicikl i kako ga koristi. Moje mišljenje je da ovo nikako nije bicikl "za do posla i malo off-road", tom logikom može i Pinarelo Dogma da bude bajs za do posla.

Na slikama deluje vrlo korektno, čak je i meni zapao za oko dok sam nešto švrljao po oglasima, ukoliko je stanje kao u opisu deluje i da je cena prihvatljiva. Ali za ozbiljan mtb.
  • 0

#5 hari49haler

hari49haler
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 286 posts

Postavljeno 11 November 2022 - 03:04 PM

bajs za posao bi trebao da ima blatobrane i eventualno paktreger, ja čak i bisage imam zbog specifičnosti posla.
  • 0

#6 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3347 posts

Postavljeno 11 November 2022 - 03:21 PM

И мене неки Сергеј преко порука питао за Марина и ти на енглеском. Помислио сам да није неко од оних из иностранства што прво запиткују, а онда предлажу да им се нешто уплати, те на броду су, те тамо су, вамо су. Онда ми је писао и на руском, али после мог одговора о точковима, ништа више.
  • 0

#7 Nesoni

Nesoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 933 posts

Postavljeno 11 November 2022 - 03:29 PM

Hoće MTB I ništa drugo, probao sam da ga nagovorim da proba nešto drugo. U principu, ne silazi sa bajsa ali mu je to samo prevozno sredstvo - nije zaljubljenik u isti. Zna gumu da promeni i to je sve. Nikada lanac nije ni podmazano ni očistio - dok nije sreo mene. Ja mu to već dvaput odradio.
Ok, bitno mi je da je pomenuti bajs dobar i da vredi tih novaca, a da li mu je potreban ili ne, njegova stvar

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
  • 0

#8 Nesoni

Nesoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 933 posts

Postavljeno 11 November 2022 - 03:31 PM

И мене неки Сергеј преко порука питао за Марина и ти на енглеском. Помислио сам да није неко од оних из иностранства што прво запиткују, а онда предлажу да им се нешто уплати, те на броду су, те тамо су, вамо су. Онда ми је писао и на руском, али после мог одговора о точковима, ништа више.

Mislim da nije moj Sergej. On ima mene za pitanja a i dosta je konkretan i tvrdoglav tip. Nije od onih što ispituju, premeravaju i zapitkuju

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
  • 0

#9 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3347 posts

Postavljeno 11 November 2022 - 03:44 PM

Mislim da nije moj Sergej. On ima mene za pitanja a i dosta je konkretan i tvrdoglav tip. Nije od onih što ispituju, premeravaju i zapitkuju
Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Није, вероватно би преко тебе нешто питао да га занима. Овај се заправо зове Виталиј и сигуран сам да је лажни налог јер се с времена на време појаве неки странци који изокола запиткују, а онда предложе неку глупост са уплатом њима, јњр су наводно на броду и сличне будалаштине, па ће онда они да уплате. Имао сам их бар дедетак до сада, вероватно иста прила као ови што продају нове бицикле у иностранству, а овде се оглашавају са разним именима.
  • 0

#10 nadal

nadal
  • Members
  • PipPipPip
  • 72 posts

Postavljeno 13 November 2022 - 09:47 AM

za ove pare bolje auto, fiat stilo 1.9 na primer


  • 0

#11 Serbian_SPIRIT

Serbian_SPIRIT
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1078 posts
  • LocationMeckenheim

Postavljeno 13 November 2022 - 09:58 AM

Dobar bicikl i ok cifra. 2900e je nov.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
  • 1

And now something completely different
 

https://www.youtube....d8weJKBVCnAPfgx





0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika