Jump to content


Fotografije

Kocnice, da, ne, mozda...


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
28 odgovora na ovu temu

#21 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 29 December 2008 - 04:08 PM

=D>
  • 0
Postavljena slika

#22 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 29 December 2008 - 04:09 PM

Pile, jeste da na neki način razbijaš monotoniju, ali kada lupiš glupost zidovi popucaju!Ajde ili čitaj temu iz početka ili se suzdrži komentara ako ne znaš o čemu je reč.
Kontam ja da je sve ovo tebi zanimljivo i da navijaš za crvenu zvezdu i da ne voliš partizan i bele biciklove i da nam sve to saopštavaš uz "nemoj da se ljutiš brate, ALI"
Smiri malo duhove!

ja sam miran a ti brate ako se ne umes smiriti to je tvoja mana i ni cija druga!ne moj meni
da prebacujes ne ke svoje komplekse znaci.toliko i ne cu da se svadjam samo hocu da ucim
o biciklima i biciklizmu ovde a ne kad god se logujem da me docekuju pojedinci na noz ovde
samo tako me nesto zezaju ali dobro razumem da sam najmladji i naj zgodniji za zajebanciju.
samo sam rekao da je covek LUD ako ima samo 1 kocnicu i da ce nekog DA UBIJE ako ne stavi
i drugu!!! =D> pozz
  • 0
Postavljena slika

#23 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 29 December 2008 - 04:54 PM

Pile, uči se tako što se sluša onaj ko zna i pita se šta ti nije jasno, a ne tako što ti svima kamađoziraš i deliš savete koji, shodno tvom neiskustvu, ili nemaju blage veze s mozgom ili su otkrivanje tople vode i rupe na saksiji i u boljem slučaju mogu da deluju smešno ljudima koji to sve znaju bolje od tebe i to znaju odavno a u gorem i pomalo uvredljivo.

Zamisli da dođe neko u vaš servis i krene da objašnjava da je za odvijanje matice potreban ključ i da mora da se ugasi motor kad se radi generalka - šta bi pomislio o takvom liku?

Nije nikakav problem što ne znaš mnoge stvari (čak i MišaXTR (valjda) ne zna ponešto, verovao ili ne) i to svi razumeju - niko se nije naučen rodio, jel', ali kad ne znaš, onda ili a) pitaj zašto je to tako ili B) ćuti i čitaj i nauči iz razvoja priče ili onog što je već ispričano.
Sve ostalo je razmahivanje glupošću i odbijanje da tu negde prodre i malo mudrosti.
  • 0

#24 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 29 December 2008 - 04:56 PM

Pile, uči se tako što se sluša onaj ko zna i pita se šta ti nije jasno, a ne tako što ti svima kamađoziraš i deliš savete koji, shodno tvom neiskustvu, ili nemaju blage veze s mozgom ili su otkrivanje tople vode i rupe na saksiji i u boljem slučaju mogu da deluju smešno ljudima koji to sve znaju bolje od tebe i to znaju odavno a u gorem i pomalo uvredljivo.
Zamisli da dođe neko u vaš servis i krene da objašnjava da je za odvijanje matice potreban ključ i da mora da se ugasi motor kad se radi generalka - šta bi pomislio o takvom liku?
Nije nikakav problem što ne znaš mnoge stvari (čak i MišaXTR (valjda) ne zna ponešto, verovao ili ne) i to svi razumeju - niko se nije naučen rodio, jel', ali kad ne znaš, onda ili a) pitaj zašto je to tako ili B) ćuti i čitaj i nauči iz razvoja priče ili onog što je već ispričano.
Sve ostalo je razmahivanje glupošću i odbijanje da tu negde prodre i malo mudrosti.

ne kapiram jer ovo sve meni upuceno ili si se generalno obratio?bilo kako bilo hvala na savetu
i samo vozi brate n:bicycle a manje pisi na forumu =D> :mrgreen:
  • 0
Postavljena slika

#25 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 29 December 2008 - 05:48 PM

ne kapiram jer ovo sve meni upuceno ili si se generalno obratio?bilo kako bilo hvala na savetu
i samo vozi brate n:bicycle a manje pisi na forumu =D> :mrgreen:

Ako nije tebi upućeno, ne znam kome je.
Poslušaj taj savet. U suprotnom će te sve više ljudi stavljati u "listu neprijatelja" da ne bi čitali neukusne komentare, kao ovaj što sam sada citirao. Nećeš ti nikoga uplašiti tim tvojim "are you talking to me brate" stavom nego ćeš samo sticati negativne simpatije dok se ne opametiš. Razumem ja da ti imaš 15 godina, ali i dalje ne mogu da shvatim kako ne umeš da čitaš ono što se mi trudimo da ti pišemo! Ti misliš da smo svi mi dokoni ljudi i da nemamo pametnija posla nego da visimo na internetu po ceo dan? Grešiš! ja imam satnicu u treninzima koju se trudim da ispoštujem, a to je nekad i do 4-5h dnevno + trčanje + teretana + zaposlen sam u firmi koja radi 12+h dnevno 7 dana u nedelji. Ako misliš da ću se još samo jedan put truditi da čitam tvoje besmislene postove u kojima samo prozivaš sve nas, koji se trudimo da pomognemo kada vidimo da nešto radiš pogrešno -grdno se varaš. Pokazao si se ko si i kakav si, i to više puta.
ajd zdravo pile.
  • 0

#26 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 29 December 2008 - 06:07 PM

ne kapiram jer ovo sve meni upuceno ili si se generalno obratio?bilo kako bilo hvala na savetu i samo vozi brate n:bicycle a manje pisi na forumu =D> :mrgreen:


Pile kome je to upuceno ako ne tebi. Sta citas ti na monitoru? Sta su te ucili u skolu? Filozofija(ili kako se vec zove to) Vuka Karadjica je sledeca:

Pisi kako govoris, citaj kako je napisano
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#27 dusan271992

dusan271992
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 530 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 17 March 2009 - 09:48 AM

e pile...znas kako...ako znas da vozis,ne trebaju ti kocnice...lepo je da imas dve,ali ne mozes ti nama da pricas kako cemo mi voziti...ja sam vozio DH(kosutnjak)samo zadnjom MEANIKOM...a pre toga sam vozio samo napred V-break...znaci vozim kako hocu i ne bacaj rime....znaci jeste da svako ima svoje misljenje.ali za tebe ocigledno nisu FR ID H DISCIPLINE...baci se na xc,tu mozes dosta nauciti...!
  • 0
Postavljena slika
Postavljena slika

#28 BikerX

BikerX
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 28 March 2009 - 06:33 PM

po mom misljenu zadnja OBAVEZNO a prednja nije obavezna :o :twisted: :evil: :twisted: :evil:
  • 0

#29 shinychrome

shinychrome
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 31 March 2017 - 07:29 PM

Uglavnom i ako nema zadnje radi djon patike po zadnjem tocku  n2:crazy


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika