Jump to content

Fotografije

Poziciranje na drumskim trkacima

• Molimo uloguj se da bi odgovorio
144 odgovora na ovu temu

#141 Nesoni

Nesoni
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 577 posts

Postavljeno 24 January 2023 - 03:09 PM

Pa postojeći bajs (Canyon Endurace, L veličina) sam namestio kako treba.
Stavio sam lulu od 105mm (bila je neka kratka od 80mm), mesec, dva se maltretirao I sam nameštao ali bez rezultata.
Otišao kod Bozara, rekao mu ili me nameštaj ili ovog trenutka kupujem novi bajs. Šetao me jedno pola sata po ulici (on sedi i pije kaficu a ja kao štene pravio krugove). Svaki krug po neko nameštanje (volan, sedište, šticna). Na kraju je sve kliknulo - brada mi gađa zatvarač lule, kolena u liniji sa osovinom pedale , volan mi pokriva osovinu prednjeg točka i mnogo udobnije i prirodnije nego što je bilo. Dropove mogu da koristim, mada sam pravio neke testove jesenas i došao do zaključka da mi je aerodinamika u dropovima slična aerodinamici kada se držim za rogove ali sa maksimalno uvučenim laktovima/rukama na unutra, pa to i češće koristim

Stoji i dalje da sam ja na graničnoj veličini kod Endurace između L i XL (zbog dužine nogu) ali mislim da sam izvukao neki maksimum iz ovoga. Inače, vrh pedale do vrha sedišta u ovom poboljšanom položaju 98cm

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
  • 2

#142 milovuk1967

milovuk1967
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1140 posts

Postavljeno 24 January 2023 - 03:46 PM

Ja sam jos u postu #38, sa slika zakljucio i tada ti jos napisao, da imas tu "srecu", da si na granici za ram. Ovaj ti za malo mali, a veci, za malo velik.

Dodatno si me zbunio da imas duzinu one pozicije 99 cm, sada se ispostavilo da je ipak 98. pa onda moze i taj manji ram. 

Sve u svemu vazno je da si konacno zadovoljan. Ne diraj neko vreme nista.

• 1

#143 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 459 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 24 January 2023 - 08:31 PM

Pa postojeći bajs (Canyon Endurace, L veličina) sam namestio kako treba.
Stavio sam lulu od 105mm (bila je neka kratka od 80mm), mesec, dva se maltretirao I sam nameštao ali bez rezultata.
Otišao kod Bozara, rekao mu ili me nameštaj ili ovog trenutka kupujem novi bajs. Šetao me jedno pola sata po ulici (on sedi i pije kaficu a ja kao štene pravio krugove). Svaki krug po neko nameštanje (volan, sedište, šticna). Na kraju je sve kliknulo - brada mi gađa zatvarač lule, kolena u liniji sa osovinom pedale , volan mi pokriva osovinu prednjeg točka i mnogo udobnije i prirodnije nego što je bilo. Dropove mogu da koristim, mada sam pravio neke testove jesenas i došao do zaključka da mi je aerodinamika u dropovima slična aerodinamici kada se držim za rogove ali sa maksimalno uvučenim laktovima/rukama na unutra, pa to i češće koristim

Stoji i dalje da sam ja na graničnoj veličini kod Endurace između L i XL (zbog dužine nogu) ali mislim da sam izvukao neki maksimum iz ovoga. Inače, vrh pedale do vrha sedišta u ovom poboljšanom položaju 98cm

Koliko ti je naplatio Bozaro za to fitovanje?

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
  • 0

#144 Nesoni

Nesoni
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 577 posts

Postavljeno 24 January 2023 - 08:48 PM

Družimo se privatno (vozimo i ponekad roštiljamo). Ništa

• 0

#145 Dusan011