Jump to content


Fotografije

Servis RST TR Pro I Amoetizera

Trekking Amortizer

  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
3 odgovora na ovu temu

#1 Nikola996

Nikola996
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 11 October 2022 - 05:56 PM

Pozdrav svima.
Izvinjavam se unapred ako već postoji tema za treking Amortizer, ja je nisam našao.
Da počnem sa mojim problemom. Ranije sam rasturao MTB amorte kao od šale (sa onim donjim šrafovima).
Međutim nemam iskustva sa Trekking Amortizerima. Odvrteo sam čepove, izvadio levu oprugu i sve ostalo, međutim kertridž ne mogu da isčupam.
Koliko sam skontao, ovaj tim amortizera ima zavrtanj ali sa unutrašnje strane, nego nisam siguran jer ne postoji ni klip na YT za Rst trekking Amortizere.
Je l' imao neko iskustva, ja ću da pokušam da ispraznim Amortizer od vode, da uspem da vidim da li je to inbus ili neki drugi šraf?
Unapred hvala.
  • 0

#2 Woody

Woody
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1362 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 12 October 2022 - 06:20 AM

Izvinjavam se za off, ali mislim da trekking amortizer nije lično ime pa ne treba pisati velikim slovima.
  • 0
The sea, the sea

#3 Nikola996

Nikola996
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 12 October 2022 - 08:22 AM

Hvala za ispravku, čekam odgovor od nekog ko ima iskustva sa ovim.
  • 0

#4 milovuk1967

milovuk1967
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1239 posts

Postavljeno 12 October 2022 - 01:42 PM

Ne znam bas tacno za taj model viljuske, ali 99% tih viljuski se odvija sa dugackim imbus kljucem, obicno 5 mm. Taj imbus treba da je dugacak oko 40 cm i mozes da ga napravis kao ja, pogledaj dole na fotografiji. Iseces obican imbus, dodas izmedju sipku a na kraju zavaris ili maticu il neku "T" racvu.


  • 1




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika