Jump to content


Fotografije
- - - - -

Pitanje za rutu :Bar,Bari,i gore ka Sloveniji uz obalu


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
7 odgovora na ovu temu

#1 cdragan

cdragan
  • Members
  • PipPipPip
  • 140 posts
  • Locationfruska gora

Postavljeno 08 October 2022 - 11:32 PM

Zdravo...verovatno ima neko ko je isao trajektom iz Bara ka Bariju a možda i rutom gore ka Sloveniji uz Jadransku obalu.Pitanje: kako trajektom ici ,da li trajekt uopste ide preko mora do Barija,cena za jednu osobu sa biciklom ,iskustva prelaska ,koje dokumente treba spremiti ...kada se dođe u Bari koju rutu uzeti da biciklom uz obalu lagano krenem prema Sloveniji ,izbegavanje auto puteva ,vožnja drumskim biciklom ..kuda ,iskustva vožnje ,smestaj,hrana ,cene ,ponasanje prema biciklistima....SVE,me interesuje .Možda i krenem ako ovo ludilo koje se odvija , dozvoli .Cekam savete i preporuke .


  • 0

#2 cdragan

cdragan
  • Members
  • PipPipPip
  • 140 posts
  • Locationfruska gora

Postavljeno 10 October 2022 - 12:58 AM

NIKO ?????


  • 0

#3 Woody

Woody
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1367 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 10 October 2022 - 05:58 AM

Kapiram da ljude odbija kada neko zahteva da drugi znaju sve o nečemu što je prilično specifičan set pitanja i pri tom viče kada se ne nađe niko ko bi ipak bio voljan da napiše bilo šta. Da ne spominjem da postoji google za većinu pomenutih informacija...
  • 2
The sea, the sea

#4 MI1966

MI1966
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1818 posts

Postavljeno 10 October 2022 - 06:12 AM

Malo stprljenja, ne ulaze svi na forum svakog dana... ;)

A možda je bolje da se pita u fb grupama, tamo je veći promet.
  • 1

#5 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3357 posts

Postavljeno 10 October 2022 - 08:20 AM

NIKO ?????

Зашто не би било могуће да нико са форума није имао прилике да се провоза тим путем или путује? Или да они који јесу, нису на овом форуму? Или да онај који јесте, а на форуму је, није посећивао сајт у међувремену?
  • 0

#6 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8886 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 10 October 2022 - 08:39 AM

Dodao bih i da je za forume uobičajeno da neka pitanja čekaju i po nekoliko dana, ili "čak" nedelju dana pre nego što neko na njih odgovori.


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#7 cdragan

cdragan
  • Members
  • PipPipPip
  • 140 posts
  • Locationfruska gora

Postavljeno 10 October 2022 - 02:14 PM

Au bre, bre, što ste osetljivi. Ko se nasao uvređen, izvini. Samo sam pitao. Naravno da imam neke informacije kojevsu dovoljne za put, ali ima ljudi koji su taj put doživeli pa dam mislio da se povežem sa njima i primenim iskustvo. Ne vičem, naravno da cekam,... pozdrav
  • 2

#8 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8886 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 10 October 2022 - 02:36 PM

Au bre, bre, što ste osetljivi. Ko se nasao uvređen, izvini. Samo sam pitao. Naravno da imam neke informacije kojevsu dovoljne za put, ali ima ljudi koji su taj put doživeli pa dam mislio da se povežem sa njima i primenim iskustvo. Ne vičem, naravno da cekam,... pozdrav

 

Pisanje svim velikim slovima se tumači kao vikanje (poređenja radi, ne "zvuči" isto ako se napiše "Niko?" kao kada se napiše "NIKO ????").

 

Dopisivanje odgovora na temu sa idejom da se urgira ("bampuje" što bi rekli ameri) se generalno smatra nepristojnim, pogotovo ako je u relativno kratkom roku (tipa manje od nedelju dana).

 

U vakom slučaju, računam da vredi sačekati nekih nedelju dana, možda se i javi neko da podeli iskustvo. Ne čitaju svi članovi forum svaki dan (ni svake nedelje).


  • 1

bikegremlin-logo-250x80-1.png





0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika