Jump to content


Fotografije

City bajs za zenu - nasta obratiti paznju


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
27 odgovora na ovu temu

#21 broker975fx

broker975fx
  • Members
  • PipPipPip
  • 121 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 07 July 2022 - 08:19 PM

Hvala imenjace, ostro oko imas svaka ti cast:)

Ovo je zaista model za 2020 kako li upropasti te zupcanike za tako kratko vreme?
Doduse zato je verovatno i ta cena
  • 0

#22 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Postavljeno 08 July 2022 - 08:07 AM

Moj drugarski predlog ti je da se maneš egzotike. Sistem spoljnog menjača i lanca dokazano dobro funkcioniše u svim uslovima upotreba. Jeste da je potrebno održavanje s vremena na vreme, ali nije to nikakav problem. Jednom mesečno prebrišeš lanac, lančanike i kasetu, felne i pakne na kočnicama, malo to sve podmažeš i teraj. Delova ima na svakom ćošku (barem za jeftinije grupe) i nisu skupi. Dosta toga možeš i sam naučiti da servisiraš jer ima gomila klipova na yt. I da te glava ne boli...
  • 1

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#23 broker975fx

broker975fx
  • Members
  • PipPipPip
  • 121 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 08 July 2022 - 03:44 PM

E cudo su ovi preprodavci bajseva. Sta meni znaci to sto je bajs donesen iz Nemacke:). To valjda bi trebalo da znaci da ako je svaba vozio dobar je i meni. Jbt nece covek da posalje slike nema vremena i cimanje mu da pomera 50 bajseva da dodje do njega a ja imam vremena da bijem iz Beograda 100 km do njega. Sta bi bilo da sam trazio da spusti 10 eur cenu:)

Uvek mi draza da bajs i kola kupim od vlasnika nego od ovih sto prodaju do jaja robu a nije ga ni pogledao.
  • 0

#24 broker975fx

broker975fx
  • Members
  • PipPipPip
  • 121 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 18 July 2022 - 07:27 AM

Ovaj mi deluje ok
https://m.kupujempro...0-1658128029175

E sada ne znam koliko je to blizu komfornijem i udobnijem polozaju, nesto mi je ova lula prilicno dugacka, pricam o vozacu koji je visok 172cm.
Ovo je ram 54cm.

Teebalo bi da je pristojan bajs ako nije preterano izrabljeno a meni barem tako ne deluje, sta mislite?
  • 0

#25 niipheus

niipheus
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 891 posts

Postavljeno 18 July 2022 - 08:28 AM

Meni ovaj bajs deluje da je velicina za nekog od 180+

 

Drugarica je skoro uzimala siti bajs, takodje visoka oko 172. Posle nekoliko proba, odlucila se za Cube koji je u velicini XS. Taj XS je bio sa istom merom 'reach' kao drugi Cube u S velicini, i sa 2 cm vecom 'stack' velicinom od tog S. Oba bicikla su bila veca od drugog bajsa S velicine po svim merama, iako Cube vazi za firmu koja pravi nesto krace bajseve od konkurencije.

 

Poenta price je da vodis zenu na probu i da ne gadjas ovako preko oglasa kad niste jos ni velicinu ustanovili.


  • 1

#26 broker975fx

broker975fx
  • Members
  • PipPipPip
  • 121 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 18 July 2022 - 02:19 PM

Pa jeste realno je da je ovo njima L ram a njoj bi trebalo M.
Steta dao bi ga lik povoljnije od te cene.
  • 0

#27 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14604 posts

Postavljeno 18 July 2022 - 02:58 PM

Prodje leto dok ti odlucis :) (link)


  • 0

#28 broker975fx

broker975fx
  • Members
  • PipPipPip
  • 121 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 26 July 2022 - 05:06 PM

Drugari da ne bude da nije bilo epiloga. Upravo se vratili sa natovarenim Stevens Randonneur
Lady bajsom.
Velicina 50cm, odgovara je perfektno. Stanje bajsa deluje bas ocuvano, sve je na svom mestu sa zaista minimalnim tragovima koricenja.
Pogon 3x10, Zadnji menjac je xt, prednji deore, sifteri deore. Hidraulika je izgleda menjana ili je ta tada bila na stanju, pa je umesto m410 - m446. Sve u svemu meni posle mtb fs kao formula 1. Videmo kako ce se pokazati u eksplataciji, malo da se odmorimo pa u test voznju.
Svima hvala za savete

https://www.stevensb...u=DE&lang=en_US
  • 3




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika