Jump to content


Fotografije

Bane bmsradulovic


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
4 odgovora na ovu temu

#1 suboticanin

suboticanin
  • Members
  • PipPip
  • 66 posts

Postavljeno 16 June 2022 - 02:59 PM

Da li je prodavac hteo da me prevari, ili ne zakljucite iz teksta.
Covek ima dobar nastup, sve fino, sjajno. Napomenem mu da mi je bitno da vila bude 100% ispravna, jer ne zelim da placam servis. Raspitujem se za biciklu i objasni mi da je sve uredu, ali ce mi poslati jedan dan kasnije, da ipak proveri. Narucim 2 bicikle mtb i road.
Stizu bajsevi road kao sto je i rekao, ali mtb ni blizu. Nazovem coveka i kazem da mi lanac preskace, prednja vila propada kad je zakljucana, prednji tocak se savija u levu stranu. Znam da sve ovo nije normalno, niko me nece ubediti drugacije. Uglavnom on zove svog druga iz mojeg grada da on to pregleda, jer ocigledno on nije i govori mi da ce mi poslati drugu polovnu kasetu i lanac. To je bilo 02.06.
Eto posle pola meseca cekanja, nista nije poslao, niti je javio da nece poslati, pretpostavljam da se nije ni dogovorio sa drugom da mi pogleda bajs.
Na kraju sam lepo otisao u radnju i kupio nov lanac i kasetu, bezveze sam cekao desetak dana, ali dobro.
Mozda nije hteo da me prevari, ali na kraju krajeva, nije uradio to sto je rekao, nego je poslao bajs, pa sta bude
  • 0

#2 ske

ske
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 250 posts

Postavljeno 16 June 2022 - 03:54 PM

Tesko je presuditi kad ne znam i drugu stranu price ali po ovoj tvojoj rekao bih klasicna jajara


  • 0

#3 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 16 June 2022 - 06:35 PM

Pozdrav,moja greska,paket sam poslao post expresom i platio otkup (kaseta i lanac),nazalost paket se vratio pre dva dana jer broj telefona nije bio dobar a ja nisam stigao do poste po njega.. da ne duzim pogresih sto u medjuvremenu nisam nazvao coveka da pitam da li je resio i da li je paket stigao pa sam napravio sebi dodatne troskove,bdw javno izvinjenje kupcu (resicemo to naravno pa ce se nadam se ponovo javiti ovde da kaze kako je bilo).


  • 6
MTB!je*eno dobar sport!

#4 ske

ske
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 250 posts

Postavljeno 16 June 2022 - 10:19 PM

Posteno   n2:thumbsup


  • 0

#5 markodobros

markodobros
  • Members
  • PipPip
  • 36 posts

Postavljeno 17 June 2022 - 08:37 PM

Pozdrav svima,

 

od Bana sam kupio jedan bicikl i mogu da ga pohvalim kao prodavca, ispostovao je dogovor maksimalno tako da verujem da je ovo samo nesporazum.

 

n2:redbull


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika