Jump to content


Photo

Rasprave


  • This topic is locked This topic is locked
126 replies to this topic

#101 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2432 posts
  • LocationnBGd

Posted 15 February 2022 - 09:28 AM

Cela diskusija vam je smešna jer donosite sud o nečemu što niste ni videli.
Kupac je optužio prodavca a kupio je meridu za 130eur nije hteo ni celu sliku da stavi.

Poznavaoci dobro znaju da nema da se kupi takva merida za 130eura nešto je moralo da joj fali.

Mene ovo podseća na onog što je kukao ovde kako je prevaren što nije dobio original ritchey karbonski korman a ispostavilo se da je platio 700dinara.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
  • 0

#102 Serbian_SPIRIT

Serbian_SPIRIT
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1060 posts
  • LocationMeckenheim

Posted 15 February 2022 - 09:44 AM

Cela diskusija vam je smešna jer donosite sud o nečemu što niste ni videli.
Kupac je optužio prodavca a kupio je meridu za 130eur nije hteo ni celu sliku da stavi.

Poznavaoci dobro znaju da nema da se kupi takva merida za 130eura nešto je moralo da joj fali.

Mene ovo podseća na onog što je kukao ovde kako je prevaren što nije dobio original ritchey karbonski korman a ispostavilo se da je platio 700dinara.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

Upravu si da treba otvoriti oči kod kupovine. Stvar je u tekstu koji je napisan u oglasu i slikama koje ne pokazuju oštećenja (tako sam ja razumeo). Razumem ja nešto je previše dobro da bude istinito ali ima ljudi kojima treba trenutno novac i hoće da prodaju što pre, to automatski ne znači da je roba loša.
Ja sam prodavao kineske bici naočare, igle za zatvaranje točkova i svašta nešto za istu cenu koju je nudio Kinez na aliexp/e-bay i opet imao jako dobru zaradu (jer sam to uzimao na licitiranju). Sve bilo novo.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
  • 0

And now something completely different
 

https://www.youtube....d8weJKBVCnAPfgx


#103 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Posted 16 February 2022 - 09:00 AM

@ Bakara-Nisi pratio,ali nije ni bitno,u pitanju je KTM .



Fora je u tome sto sam ja uveren sto se on NIJE zeznuo,samo je imao nerealna ocekivanja,jer rec "bez ulaganja"je rastegljiv pojam.Ja Cikloberzu vidim kao mogucnost jeftinije kupovine,i u globalu u tome sam uspeo.A ostacu za sada na forumu samo zbog licemera ,koji nesto i ne kupuju(i prodaju) preko Cikloberze,a pametuju(ne svi),pa neka se prepozna onaj koji je takav,jer moje je misljenje da je mnogo dobrih ljudi napustilo forum zbog takvih,ako nista bar malo da ih jedim. O:) :-]*
  • 0

#104 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Posted 06 March 2022 - 10:59 AM

Naravno da gorivo ne treba da bude 3 i više evra ali plate treba da budu veće. Cene u Srbiji su slične Evropskim ali zarade su bar 4 puta manje. Ovo je slobodna zemlja i svako može automobilom da ide i celih 50 metara. Ja smatram da je pre svega štetno po motor da se vozilo pali za 500 metara pa ga za to malo ne palim osim ako je preka potreba. Ako je nekom drugom to potreba nek radi šta mu volja.

To nema veze sa slobodom vec sa zdravljem . Pa nek radi sta mu volja, Nisi shvatio poentu,razumem ja tebe. Procitaj biblijsku istoriju,i u tim biblijskim mestima su ljudi radili sta im je bila volja,pa ces procitati do cega je to dovelo. Bas mene briga i da idu i u WC autom,ali kada citam,Srbija prva po kardiovaskularnikm bolestima, i ta poredjenja jeza me hvata ,jer znam da je to zbog slabe fizicke aktivnosti.I onda optereceno zdravstvo,druze ne ide to tako kako ti mislis, a to su izmedju ostalog EVROPSKE vrednosti,mislim voznja bicikla radi poboljsanja zdravlja.Kada se u SRbiji najvise umire -za vreme slava,od prejedanja.To je statistika i cinjenica.A realno, gorivo ce poskupeti,to je neumoljiva cinjenica, automatski i proizvodi, tu nema velike pameti da bi se to zakljucilo.

A plate,nemnoj da mi govoris za plate, Bg. ima najvece plate u proseku. U provincijama su manje,mi smo ocigledno nesposobni.
  • 0

#105 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Posted 06 March 2022 - 12:36 PM

3,2,1, polećemo...

Krenulo je, dajte kokice! :)
  • 1

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#106 Pustolov_pb

Pustolov_pb
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 396 posts

Posted 06 March 2022 - 12:56 PM

:) :)
Još pre 3 - 4 posta.
Ohladio pivo, sad pucajte :)

(Čudi me od Chamade da se upeca)
  • 1

#107 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Posted 06 March 2022 - 04:54 PM

A plate,nemnoj da mi govoris za plate, Bg. ima najvece plate u proseku. U provincijama su manje,mi smo ocigledno nesposobni.



A jbga, ti se zaposli u Beogradu, nije ti to daleko.
  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#108 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Posted 06 March 2022 - 04:56 PM

:) :)
Još pre 3 - 4 posta.
Ohladio pivo, sad pucajte :)
(Čudi me od Chamade da se upeca)



Ne pecam se već nastavljam jer se nadam nekoj dinamičnoj diskusiji.. da ne idem po kokice uzalud :D
  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#109 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Posted 06 March 2022 - 06:31 PM

A jbga, ti se zaposli u Beogradu, nije ti to daleko.

Neke daljine se ne mere kilometrima...

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
  • 3

#110 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Posted 07 March 2022 - 03:17 PM

 


. Oni su skoro oduvek živeli lagodno, i sad kad pomisle šta bi moglo biti i čega bi morali da se odreknu, dupe gaće žvaće.

Daj ne lupaj i ti i onaj vozac autousa sto sam mu rekao- citaaaj istoriju =; . Kreni od  ratova i kuge u srednjem veku,do lepljenja nemaca kao muve na lepak za asfalt prilikom bombardovanja napr. Drezdena. Izvini,ali brate pojma nemas,mislis da je samo tu bilo strasno kroz istoriju blizu i dalju.Ceo svet je imao kroz istoriju uspone i padove. Ajde kokicari navalite,ostalo je i za vas,ono neiskokano gde se lome zubi O:)


  • 0

#111 MI1966

MI1966
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1817 posts

Posted 07 March 2022 - 05:32 PM

@ mirek200
Verovatno on misli na trenutno žive ljude. :)
  • 0

#112 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Posted 08 March 2022 - 11:37 AM

Nebitno na šta ja mislim, Mirek je svakako promašio poentu i opet otišao u ofsajd.

Daleko od toga da je moje poznavanje istorije na zavidnom nivou, ali kad pročitam šta Mirek piše, to me momentalno uteši. Nisam najgori, mada od njega bolji biti i nije baš da se hvališ. :)
  • 5

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#113 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Posted 08 March 2022 - 12:04 PM

Nebitno na šta ja mislim, Mirek je svakako promašio poentu i opet otišao u ofsajd.



On je stalno u ofsajdu.
  • 3
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#114 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Posted 09 March 2022 - 08:56 AM

Nebitno na šta ja mislim, Mirek je svakako promašio poentu i opet otišao u ofsajd.

Daleko od toga da je moje poznavanje istorije na zavidnom nivou, ali kad pročitam šta Mirek piše, to me momentalno uteši. Nisam najgori, mada od njega bolji biti i nije baš da se hvališ. :)

Kome je -gace dupe zvace,sta si hteo time da kazes ? Zapadu? EU? Ljudima? Kojim ljudima? Bolji si od mene,jel ti sad lakse ,eto priznajem.Ako nista pojeo si izgleda i osjerance, O:) O:) O:) O:) n2:hahaha
  • 0

#115 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Posted 09 March 2022 - 09:27 AM

Bravo Mireče, ala si mi, ma nek si mi rek'o! :)
  • 0

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#116 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3335 posts

Posted 15 July 2022 - 11:36 AM

Moram da priznam da sam se oduševio kada sam video da postoji mogućnost da se detaljno opere bicikl. Bicikle držim u stanu i nemam uslove da ih detaljno operem kada je to potrebno. I sve je to doprinelo tome da se nataloži velika količina prljavštine i starog ulja, a što može da se vidi na slikama u prethodna 2 posta.Bicikli su bili toliko uprljani da je Nikola proveo više od sat vremena po biciklu. Prvo je urađeno pranje kompletnog bicikla, a zatim je prešao na odmašćivanje lanca, prednjeg zupčanika i kasete. Zatim je izvršeno podmazivanje lanca, stavljen zaštitni sloj i premazani električni spojevi gde ide baterija. Profesionalnim preparatima i Nikolinim umećem bicikli izgledaju kao novi. U stvari, izgledaju i mnogo bolje od novih. Metalni, plastični i gumeni delovi se presijavaju i prijatno mirišu. Uživanje je sada da vozim bicikl koji izgleda kao nov. Prezadovoljan sam i svima bih od srca savetovao da se obrate Nikoli. Siguran sam da ću nastaviti da koristim Nikoline usluge.


Као текст за препарате за лечење проширених вена :)
  • 2

#117 nivkovic

nivkovic
  • Members
  • Pip
  • 10 posts

Posted 15 July 2022 - 12:04 PM

Као текст за препарате за лечење проширених вена :)

 

Svrati na besplatno sređivanje proširenih vena biće ti sigurno bolje.  n2:cool2


  • 1

👉 https://mrdidon.bike - Bike Wash & Detailing
👉 https://www.strava.c...bs/ebike-srbija 🇷🇸
I’m Didon. I’m E-Bike Fanatic!


#118 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3335 posts

Posted 15 July 2022 - 05:42 PM

Што ово оде у расправе? Више је размена пошалица. А текст је стварно као они са телевизије кад рекламирају чајеве и тинктуре и гелове. Оригинал.
  • 1

#119 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3335 posts

Posted 15 July 2022 - 05:44 PM

Svrati na besplatno sređivanje proširenih vena biće ti sigurno bolje.  n2:cool2


Није теби било упућено, осим ако ти ниси саставио.
  • 2

#120 MI1966

MI1966
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1817 posts

Posted 05 September 2022 - 11:38 AM

Ко није ратовао деведесетих, не зна шта значи лош дуван. Не мере се описати.


Važno da čovek slika crkve na svojim vožnjama, da se smatra vernikom.
A Bibliju ko j..., kao i ono o okretanju drugog obraza.

Učestvujmo u ratovima, ubijajmo. Ako smo sa prave strane, svakako idemo u raj, bez obzira na Bibliju.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users