Jump to content


Fotografije

Rasprave


  • Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
126 odgovora na ovu temu

#61 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4541 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 26 October 2021 - 03:14 PM

Jesi probao i hokej na travi?
Ako nisi, eto ti još jedan hobi. :D

Xexexe, probao sam i ne privlači me, nema veze sa hokejom na ledu.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 0

#62 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5443 posts

Postavljeno 26 October 2021 - 03:21 PM

Xexexe, probao sam i ne privlači me, nema veze sa hokejom na ledu.

podvodni hokej?


  • 0

#63 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14517 posts

Postavljeno 26 October 2021 - 03:43 PM

Air hockey?


  • 0

#64 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5443 posts

Postavljeno 26 October 2021 - 03:51 PM

podvodni hokej?

https://en.wikipedia...derwater_hockey

koliko znam imamo i reprezemtaciju, tako sam i saznao da postoji

 

 

Air hockey?

postoji i to?


  • 0

#65 himzo

himzo
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1310 posts

Postavljeno 26 October 2021 - 04:02 PM

Gvoš na travi?


  • 0
Pozdrav

#66 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14517 posts

Postavljeno 26 October 2021 - 04:40 PM

Hrkljus?


  • 0

#67 milovuk1967

milovuk1967
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1239 posts

Postavljeno 10 February 2022 - 04:23 PM

Ja opet moram da ponovim da je akcenat ovde na prodavcu, koji je sakrio nedostatke, napisao lazno stanje, i blokirao mene kao kupca posle prodaje. Da li je cena realna ili ne, to je druga prica.

Slusaj, mene su nekoliko puta ovde na berzi zeznuli i prodali nesto ili neispravno ili kako nije stajalo u opisu. Ali mi nije palo napamet, da dodjem i da placem na forumu.

Bio sam alav, nisam hteo da platim novo i  da ne razmisljam, i ko me onda jebe. Ako me je zajebao kad sam glup. Treba mu pruziti ruku.

Nego ti si malo dramaturg pa prvis dramu, pocevs iod toga da dete ima nocne more od bicikla, pa preko toga da si jedva povezao zice. Neko ko ne zna mislo bi da povezujes zice na svemirskom brodu, kad ono 2 zice nazad i 2 zice napred. 

Drugi put kad ne znas odresi kesu i ne kukaj.


  • 2

#68 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 10 February 2022 - 06:00 PM

Tacno tako, trgovina je to i to jos polovnom robom u potpunosti se slazem ,a ti Dusane 011 nemoj da se sakrivas iza raznih profila,imas li ti uopste pameti  . Sta se sve pise po NET-u 90 % je laz i prevara a ti sad tu moralizujes i branis nebranjivo,jos pljujes po komentatorima koiristeci pogane reci. . Covek se zezno ,mislio je da ce jeftinije proci,platio skolu,nista,idemo dalje,zemlja se i dalje okrece.Ljudi gube milione ,kuce ovo je smesno i zaliti se.


  • 0

#69 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14517 posts

Postavljeno 10 February 2022 - 06:07 PM

Kako me uvek provali, svaka mu cast!


  • 3

#70 vladaepro

vladaepro
  • Members
  • PipPip
  • 60 posts

Postavljeno 10 February 2022 - 07:22 PM

Slusaj, mene su nekoliko puta ovde na berzi zeznuli i prodali nesto ili neispravno ili kako nije stajalo u opisu. Ali mi nije palo napamet, da dodjem i da placem na forumu.

Bio sam alav, nisam hteo da platim novo i  da ne razmisljam, i ko me onda jebe. Ako me je zajebao kad sam glup. Treba mu pruziti ruku.

Nego ti si malo dramaturg pa prvis dramu, pocevs iod toga da dete ima nocne more od bicikla, pa preko toga da si jedva povezao zice. Neko ko ne zna mislo bi da povezujes zice na svemirskom brodu, kad ono 2 zice nazad i 2 zice napred. 

Drugi put kad ne znas odresi kesu i ne kukaj.

 

Ja stvarno ne znam sta ti pokusavas da kazes i dokazes, kao da si advokat pomenutog prevaranta. Ako nisi primetio ovaj forum se zove "Iskustva kupci-prodavci", u cemu je problem da se skrene paznja da se jos neko ne zajebe? Po tebi je kriv kupac koji je "naivan" kako kazes, a ne prodavac koji je prevarant, svaka ti cast za takvu logiku. 


  • 0

#71 milovuk1967

milovuk1967
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1239 posts

Postavljeno 10 February 2022 - 07:36 PM

Moram da kazem da me nikad neki prodavac "biciklista" nije presao, uvek sam imao dobra iskustva, nekako mi se cini da razumemo jedni druge. Problem su ovi neljudi (iliti sverceri, preprodavci) sto bicikl vide samo kad stigne kamion iz "Njemacke".

 

Znaci sumnjas da bicikl mozda nije cist? Pa sto ti kao tako "posten" covek kupujes sumnjiv bicikl? Kad si moralna gromada. Gromada koja kupi nesto za 130 e a sve te klase  i kvaliteta kosta oko 200? I onda mu zajeb zice od svetla i po neka ogrebotina.

Pa kupi Kineski krs za 130 e nov i uzivaj. A ti bi 3x nesto jeftinije i onda ti drugi kriv?

 

Kazi lepo ko ja sto kazem, prevario me, ali sam ja kriv. NIje ti on kriv.

 

I da ja sam njegov advokat, placa me 100 e po satu.


  • 0

#72 vladaepro

vladaepro
  • Members
  • PipPip
  • 60 posts

Postavljeno 10 February 2022 - 07:48 PM

Znaci sumnjas da bicikl mozda nije cist? Pa sto ti kao tako "posten" covek kupujes sumnjiv bicikl? Kad si moralna gromada. Gromada koja kupi nesto za 130 e a sve te klase  i kvaliteta kosta oko 200? I onda mu zajeb zice od svetla i po neka ogrebotina.

Pa kupi Kineski krs za 130 e nov i uzivaj. A ti bi 3x nesto jeftinije i onda ti drugi kriv?

 

Kazi lepo ko ja sto kazem, prevario me, ali sam ja kriv. NIje ti on kriv.

 

I da ja sam njegov advokat, placa me 100 e po satu.

 

Covece ajde sjasi, rekao si sta si imao da kazes, ili si glup da ukapiras ili si i ti jedan od takvih prevaranata pa branis slecne sebi.


  • 4

#73 milovuk1967

milovuk1967
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1239 posts

Postavljeno 10 February 2022 - 07:51 PM

Covece ajde sjasi, rekao si sta si imao da kazes, ili si glup da ukapiras ili si i ti jedan od takvih prevaranata pa branis slecne sebi.

Ne nego cu tebe placipicku da podrzavam. Sto si okacio temu ako zelis samo da ti svi idemo niiz dlaku? Budi spreman na sva misljenja.


  • 0

#74 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3335 posts

Postavljeno 10 February 2022 - 08:09 PM

 
 

Ajde neka je u gubitku 50E , 130-50=80E Pa kod automehanicara  dobar dan maltene kosta 50 E I jos ljudi zadovoljni "sredjen " je njihov ljubimac,znam to vrlo vise od vas,jer mi je brat automehanicar i znam sta se sve radi i kako se sisaju ovce. I ti mislis da bi neko tolerisao takve istupe da mu neko dodje na kapiju za te novce ili neko da ide da se svadja za pedesetak evra.Dr. da ne spominjem sta rade, ili one koji na mig uzimaju milione. Ajde molim malo ozbiljnosti na ovom forumu.

Хвалиш се братом механичарем који шиша муштерије као овце? Занимљиво. Кажи која је то радионица да не одемо.
  • 2

#75 vladaepro

vladaepro
  • Members
  • PipPip
  • 60 posts

Postavljeno 10 February 2022 - 08:14 PM

Ne nego cu tebe placipicku da podrzavam. Sto si okacio temu ako zelis samo da ti svi idemo niiz dlaku? Budi spreman na sva misljenja.

 

Zasto sam okacio temu pise u prvoj recenici mog prvog posta (ne bilo ti mrsko pa proveri). Ali ti iz nekog razloga ni posle 5 puta ponovljenog ne mozes ili ne zelis da shvatis (i izvrces sve sta napisem). Uostalom i sam si rekao - nije kriv prodavac koji zajebe kupca, kriv je kupac koji se zajebao. Sretna ti prodaja u oglasima sa takvim "misljenjem".


  • 2

#76 milovuk1967

milovuk1967
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1239 posts

Postavljeno 10 February 2022 - 08:21 PM

Zasto sam okacio temu pise u prvoj recenici mog prvog posta (ne bilo ti mrsko pa proveri). Ali ti iz nekog razloga ni posle 5 puta ponovljenog ne mozes ili ne zelis da shvatis (i izvrces sve sta napisem). Uostalom i sam si rekao - nije kriv prodavac koji zajebe kupca, kriv je kupac koji se zajebao. Sretna ti prodaja u oglasima sa takvim "misljenjem".

 

Covek koji kupuje  nesto, za sta sumnja da je ukradeno u Nemackoj, nema pravo da moralise. Treba da se pospe pepelom.

 

Ja sam dao za ram 550 e. Mislis da mi preliva pa ne znam sta cu od para. Ne batice. Mogao sam da cekam da naidje nesto na berzi za 150 e i da kupim.

Ali nisam hteo, da mi sutra neko dodje i uzme bicikl, ili da kupim naprsao, ogreban ram. Nego sam se ispruzio. Vidis kako je tesko prevariti nekoga ako hoce da bude ispravan?

Ali da sam i kupio a kupovao sam stvari i bio zajeban dosta puta, sam sam bio kriv, Niko mi nije kriv, hteo sam i jare i pare. 

Ali posto sam kriv ne dolazim da placem, nad sudbinom kletom, nego nastavim dalje.


  • 0

#77 vladaepro

vladaepro
  • Members
  • PipPip
  • 60 posts

Postavljeno 10 February 2022 - 08:30 PM

Covek koji kupuje  nesto, za sta sumnja da je ukradeno u Nemackoj, nema pravo da moralise. Treba da se pospe pepelom.

 

Ja sam dao za ram 550 e. Mislis da mi preliva pa ne znam sta cu od para. Ne batice. Mogao sam da cekam da naidje nesto na berzi za 150 e i da kupim.

Ali nisam hteo, da mi sutra neko dodje i uzme bicikl, ili da kupim naprsao, ogreban ram. Nego sam se ispruzio. Vidis kako je tesko prevariti nekoga ako hoce da bude ispravan?

Ali da sam i kupio a kupovao sam stvari i bio zajeban dosta puta, sam sam bio kriv, Niko mi nije kriv, hteo sam i jare i pare. 

Ali posto sam kriv ne dolazim da placem, nad sudbinom kletom, nego nastavim dalje.

 

Navedi mi gde sam rekao da je to sto sam kupovao ukradeno u Nemackoj? Odakle ti potreba da sve sto kazem izvrces i pakujes kako tebi odgovara, sta je sa tobom covece? Ajde citaj pazljivije sta pise (ja odlicno znam sta sam napisao i u kom kontekstu) i neces imati takvih problema. 


  • 0

#78 milovuk1967

milovuk1967
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1239 posts

Postavljeno 10 February 2022 - 08:44 PM

Navedi mi gde sam rekao da je to sto sam kupovao ukradeno u Nemackoj? Odakle ti potreba da sve sto kazem izvrces i pakujes kako tebi odgovara, sta je sa tobom covece? Ajde citaj pazljivije sta pise (ja odlicno znam sta sam napisao i u kom kontekstu) i neces imati takvih problema. 

Nema potrebe za dalje, sve je jasno

 Kako ono bese?

Ko o cemu

Vojnik o skracenju

Kurva o postenju


  • 0

#79 vladaepro

vladaepro
  • Members
  • PipPip
  • 60 posts

Postavljeno 10 February 2022 - 08:46 PM

Nema potrebe za dalje, sve je jasno

 Kako ono bese?

Ko o cemu

Vojnik o skracenju

Kurva o postenju

 

Najzad smo se oko neceg slozili - sve je jasno, mozemo time da stavimo tacku na ovu (odavno) besmislenu raspravu.


  • 0

#80 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 10 February 2022 - 09:36 PM

Fascinantna je logika da nije kriv prevarant, već prevareni.
Znači za sve kriminalce, prevarante, lopove, pa i ubice, treba imati razumevanja, jer samo rade svoj posao. A svi ostali treba da budu oprezni, jer će oni sami biti krivi ako ih neko prevari, pokrade, ubije i sl.



Tako ispade.. ode forum u qrac.
  • 3
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika