Jump to content


Fotografije

Giant Explore E+1 (touring, gravel, city)


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
7 odgovora na ovu temu

#1 inajko

inajko
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 03 September 2021 - 11:31 AM

Pozdrav.Veliko nevreme me zadesilo na putu i pošteno smo pokisli- bicikli sam parkirao  kao ispravan.Sutradan ne mogu da upalim displej i jedino uspevam sa istovremenim pritiskom dugmeta od svetla i dugmeta za paljenje.Eco režim mi je stalno upaljen i ne mogu da isključim ili da menjam na normal ili sport-doduše u eco sistemu radi kako treba.Ugasiti displej takodje ne mogu ali srećom automatski se gasi posle odredjenog vremena,takodje ni svetla ne mogu da upalim u suštini neće ništa da prihvati.Ima neko savet(gde da tražim kvar u displeju ili ?) ili da zna nekog dobrog servisera jer koga god sam pitao iz mog grada(Kikinda) kao da ne zna ni gde da počne jer svi uglavnom rade sa biciklima koji imaju motor u točkovima?Ima yamahin motor kod srednje glave.


  • 0

#2 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14603 posts

Postavljeno 04 September 2021 - 03:50 AM

(link)


  • 0

#3 inajko

inajko
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 09 September 2021 - 09:27 AM

Hvala na linku :-)...odneo regulator(valjda se tako zove taj deo kojim podešavam eco,normal,sport,palim svetlo ..) i elektroničar kaže da mikroprekidači rade tako da nije problem u njem i ako sam se nadao da je to.Gde se nalazi  kontroler pa i njega da skinem i proverim ?Bar tako piše kad čitam prevod pomoću Googla.I da li neko u Srbiji uopšte ovo zna da pogleda u čemu je problem?Displej služi samo za prikaz?


  • 0

#4 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14603 posts

Postavljeno 09 September 2021 - 02:24 PM

Prvo proveri displej, a kako nemam pojma :(  U ovlascenom servisu se verovatno takav displej vrati u fabriku a stavi nova verzija, ako je bicikl u garantnom roku.


  • 0

#5 inajko

inajko
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 09 September 2021 - 02:50 PM

Na žalost koliko znam u Srbiji nema ovlašćeni servis za Giant bicikle?Bar kako gledam na njihovom zvaničnom sajtu ili grešim?


  • 0

#6 inajko

inajko
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 10 September 2021 - 06:43 AM

Evo da se pohvalim n2:gitara vratio regulator i sad sve radi.Da li se osušio negde problematični spoj ili šta li je ali eto posle 7 dana proradio i nadam se da će tako i ostati :-)Mada bih opet volio da mi se javi neki serviser kome mogu da se obratim u budućnosti ako imam neki problem sa El.biciklom.


  • 0

#7 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14603 posts

Postavljeno 10 September 2021 - 01:58 PM

To je slicno iskustvo koje su imali i neki sa onog stranog foruma, ostavili da se osusi nedelju dana pa proradilo. Uvoznika za Giant ima u susednim drzavama, BH, Rumunija, Hrvatska ali ne mora da znaci da kod njih ima ovlascenog servisa, pretpostavljam da bi u Sloveniji trebalo da postoji neko sa znanjem...


  • 0

#8 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 10 September 2021 - 05:50 PM

Evo da se pohvalim n2:gitara vratio regulator i sad sve radi.Da li se osušio negde problematični spoj ili šta li je ali eto posle 7 dana proradio i nadam se da će tako i ostati :-)Mada bih opet volio da mi se javi neki serviser kome mogu da se obratim u budućnosti ako imam neki problem sa El.biciklom.

To je izgleda letnji model, nije za kišu i mokar teren!

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika