Jump to content


Fotografije

Pomoc oko odabira bajsa


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
22 odgovora na ovu temu

#21 maxx79

maxx79
  • Members
  • Pip
  • 13 posts

Postavljeno 25 October 2021 - 04:48 PM

Hvala svima na odgovorima,kupljen onaj crni Wheeler

 

103900818_5f9822a4305760-267925101.jpg

 

Prvi utisci su mi odlicni,bas sam zadovoljan bajsom....kao ono kada kupite novi (polovan) auto pa jedva cekate da se negde vozite :)

 

Bajs je prilicno ocuvan,zaista skoro kao nov,tek po neka sitna ogrebotinica po ramu....star oko 3 godine,i ne verujem da je mnogo vozen....prodavac je zapravo servis i prodavnica novih i polovnih bicikala,pa mi i to nekako ulilo poverenje.....mislim da ocuvaniji i sa takvom opremom bajs nisam mogao da kupim za 370 eura na drugom mestu....velicina bajsa idealna za mene

 

Doduse,za sada sam ga samo par puta provozao po gradu i  dosao do zakljucka da je ovaj (ili bilo koji drugi) MTB idealan za gradove po republici Srbistanu....idealan za voznju po nasem "asfaltu".....ali pod "asfaltom" se podrazumevaju srpske osobenosti....znaci razvaline od puteva,rupe od po par cm dubine,bankine i ivicnjaci od po 10-20 cm visine,raskopani putevi,trotoari i staze,delovi trotoara od zemlje,sljunka,blata itd,itd.....znaci,vozio sam se po sporednim gradskim ulicama,ali to je pravi pravcati light offroad......tako da sam bas zadovoljan odlukom da kupim MTB,jer ovi 29" MTB odlicno upijaju gomile gluposti i budalastina po nasem "asfaltu"...

 

Planiram da mu nabacim jos dosta "opreme".....blatobrane (ima neko predlog kakve??),brzinomer(takodje koji?),neka led svetla,bidon,torbice za mobilni....itd :)


  • 3

#22 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Postavljeno 25 October 2021 - 06:51 PM

Odlično, u zdravlje te služio. Lep bajsić, najbitnije je da si zadovoljan. :)
  • 0

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#23 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14590 posts

Postavljeno 25 October 2021 - 07:33 PM

@Smasher  'Oces i ti da kupis isti takav?


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika