Jump to content


Fotografije

Pomoc oko izbora MTB


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
187 odgovora na ovu temu

#181 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14520 posts

Postavljeno 15 July 2022 - 02:07 PM

Najsmesnije je kad kaprijolo ili polar predju vise kilometara od surlija :)


  • 0

#182 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 15 July 2022 - 05:09 PM

Koliko si prešao capriolom ove god?


  • 0

#183 komplikator

komplikator
  • Members
  • PipPipPip
  • 71 posts

Postavljeno 15 July 2022 - 08:41 PM

Za mene pitanje ili?
  • 0

#184 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 15 July 2022 - 08:55 PM

Ne, kad se ne citira znači da je odgovor upućen onome ko je postovao poslednji, ili se prosto nadovezuje na temu.

 

Za tebe može predlog za nogaru da nosiš reket za ping pong sa sobom :D i onda podmetneš ispod nogare kad parkiraš pa neće da kliza. :D

Taman kad staviš paktreger i torbe biće mesta za reket.


  • 1

#185 komplikator

komplikator
  • Members
  • PipPipPip
  • 71 posts

Postavljeno 15 July 2022 - 09:26 PM

Oke....
Messy-Infatuated-Antarcticgiantpetrel-si
upload images
  • 0

#186 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14520 posts

Postavljeno 16 July 2022 - 03:59 AM

Koliko si prešao capriolom ove god?

 

Nula :)


  • 0

#187 Rok

Rok
  • Members
  • PipPipPip
  • 153 posts

Postavljeno 16 July 2022 - 08:39 AM

Malo je oftopic ali nedavno Sam video kopiju naseg brenda po imenu Kaprjolo. Vozio sam Capriolo nas nasusni, kao i Scout-Visitor.

Zajednicko svima je da se takmice ko ima tezi ram i tockove. Hi-ten celik, najeftinija Shimano Tourney oprema i cena do neba. Ne znam odakle su ramovi, verovatno iz Kine Ali primetio Sam da su krivi. Pogon koji stavljaju su cesto Cyclone Koji se bukvalno savija u voznji. Ja sam im vratio 3 bajsa I na kraju uzeo pare. Menjace nije bilo moguce nastelovati jer su ramovi krivi. Primer je Visitor Discovery drumas. Kad pokusas da promenis pogon neces ugurati drugi. A savija se u voznji kao zvaka. Slicno i sa Capriolom. Imao Sam Capriolo Eclipse smece. Tek to je bio show. Hteli da mi uguraju ni manje ni vise polomljen pa varen ram (od dole pa se ne vidi). Kasnije Sam saznao da je Taj bajs cak bio na sudu zato sto ih je bivsi kupac tuzio. Mislio sam da smo samo mi genijalni da pravimo krntije kad eto brace Bugara. Mislim da je njihov brend Galaxy. Ej oni su jos gori. U mom tuznom gradicu masa ljudi je kupila te krntije jer su oko 20000. Capriolo mi se Jos dopada jer ima cvetice. Da cvetice. Oni zenski ramovi ukraseni cvecem. Priznajem da su slatki na oko. Nisam odoleo da probam jedan. Shimano SIS. Pa mislio sam da cu polomiti bajs pa Sam ga vratio drugarici. Tako da svim vlasnicima Kaprijola i Skauta/Visitora zelim puno srece. Svaki polovni krs (a nije da imam bog zna kakav bajs) je bolji od tog 20-30 kg teskog smeca.
  • 6

#188 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 11 August 2022 - 08:27 PM

Nula :)

 

Pa kako i šta je onda smešno ako neki capriolo ili polar, negde, pređe više od nekog Surlija? Mislio sam da ti prelaziš puno capriolom pa se hvališ.

Uvek se može naći na internetu neko ko je prešao puno km lošim jeftinim biciklom. Ali to nije ništa spektakularno, čisto nužda. Svako vozi šta ima, bitno da se vozi.

Ako se gleda generalno, Surliji sigurno prelaze više, jer to kupuju ljudi koji znaju zašto im to treba. A da ne pričam koliko kvalitetnije se voze i sa manje problema. Piece of mind. A ne da stalno razmišljaš kad će ti nešto pući, iskriviti se, pohabati se, raštelovati...


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika