Jump to content


Fotografije
- - - - -

Bg - Zlatibor biciklom?


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
41 odgovora na ovu temu

#41 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 20 November 2022 - 12:28 PM

Meni je vozom najbolje, ide voz do vrha Zlatibora, onda ostane energije za kvalitetne vožnje po Zlatiboru. :D


  • 0

#42 Dule1975

Dule1975
  • Members
  • PipPip
  • 36 posts

Postavljeno 20 November 2022 - 03:31 PM

   Išao bih nekom drugom rutom koja je približna ovoj alli prosto ne poznajem lokalne puteve dovoljno da bih bio siguran da mogu za jedan dan da pređem celu rutu i da stignem na odredište istog dana do uveče....

 

    Čak šta više.. do Zlatibora je bilo ok sa povremenim ređim nerviranjem sa (ne)profesionalnim vozačima kombija, šlepera itd... Pri povratku mi je ubedljivo bio najgori deo od Ub-a do Obrenovca.. Najveći broj idiota za volanom motornih vozila sam osetio baš upravo naovoj deonici.. U jednom trenutku me obilazio i taksista "mercedesom" Svirao.. sekao mi put itd.. iako smo se nalazili na deonici puta koja je prava i pregledna i isprekidana je linija i niko nije išao iz suprotnog smera.. Ali ne.. on valjda misli da biciklu nije mesto na putu uz desnu ivicu... nego valjda treba da lebdimo il prosto da idemo šumom :) To je ujedno i najveći idiot na putu kog sam sreo. Zaslužuje ubedljivo prvo mesto.

 

1,5 godina kasnije..

   Nije bitno posle koliko.. bitno je da sam otišao..  ;)


  • 3




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika