Jump to content


Fotografije
- - - - -

Бања Ковиљача


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
3 odgovora na ovu temu

#1 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3349 posts

Postavljeno 12 May 2021 - 10:50 AM

Има ли неко из Бање Ковиљаче на форуму? Можда ће ми бити потребан смештај на пар дана, ако време послужи биће неке вожње, па ми је потребна препорука или идеја. Важно је да је пристојно, може и приватно.
  • 0

#2 mmax001

mmax001
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 233 posts
  • LocationБеоград

Postavljeno 12 May 2021 - 03:31 PM

Mislim da ima poznavalaca B. Koviljače i da će ti se javiti... ali šta je problem da se na sajtovima za smeštaj nađe nešto. Tu bi samo trebalo upitom proveriti mogućnosti i za smeštaj bicikle.

Послато са Pixel 4a помоћу Тапатока
  • 0

#3 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3349 posts

Postavljeno 12 May 2021 - 10:37 PM

Mislim da ima poznavalaca B. Koviljače i da će ti se javiti... ali šta je problem da se na sajtovima za smeštaj nađe nešto. Tu bi samo trebalo upitom proveriti mogućnosti i za smeštaj bicikle.
Послато са Pixel 4a помоћу Тапатока

Mislim da ima poznavalaca B. Koviljače i da će ti se javiti... ali šta je problem da se na sajtovima za smeštaj nađe nešto. Tu bi samo trebalo upitom proveriti mogućnosti i za smeštaj bicikle.
Послато са Pixel 4a помоћу Тапатока

Генерално није проблем, али некако више волим личне препоруке и искуства. То ми много више значи. :)
  • 0

#4 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 17 May 2021 - 06:51 PM

Je'l ti bitna lokacija? Možeš u Banji da nađeš smeštaj na svakom ćošku, samo nemoj da gađaš novogradnju jer su to sve zgrade i ne znam 'de ćeš bicikl, a možeš da potražiš smeštaj i u vikend naselju na pola puta do vrha Gučeva.


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika