Jump to content


Photo

Servis KS šticne

šticna hidraulična vazdušna

  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Ledji090397

Ledji090397
  • Members
  • 2 posts
  • LocationKragujevac

Posted 22 February 2021 - 09:25 PM

Pozdrav, nov sam na forumu i ovo je moja prva tema. Potrebna mi je pomoć odnosno preporuka nekog servisa koji bi mogao da odradi servis šticne ''KS lev Si''. Šticna ima tkzv ''Sag'' efekat, odnosno malo ima slobodnog hoda kada je u jednom položaju. Ja sam iz Kragujevca, i u svakom servisu mi kažu da ne mogu da odrade tu vrstu servisa šticne jer bi morao da se otvara ketridž a oni valjda nemaju delove za to. Ja sam gledao nešto po yt-u i ima par tutorijala kako rešiti taj problem, sad ne bih baš da isprobavam sam nisam nešto vičan u tome a i nemam prikladan alat. Moje glavno pitanje je da li neko može da mi predloži nekoga ili servis neki koji bi mogao da reši taj problem? 

 

Hvala unapred na pomoći!

Đorđe KG.


  • 0

#2 vladagm

vladagm
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1410 posts

Posted 23 February 2021 - 12:00 PM

Pozdrav.

Bio si kod Vlade i Milosa u MV servisu?

Trenutno mi pada na pamet kod Gojka u Bg, mozda sam nekoga izostavio, da mi ne zameri.

Svakako nekima ne treba slati ni pod tackom razno...


  • 0

#3 Ledji090397

Ledji090397
  • Members
  • 2 posts
  • LocationKragujevac

Posted 23 February 2021 - 06:40 PM

Pozdrav.

Bio si kod Vlade i Milosa u MV servisu?

Trenutno mi pada na pamet kod Gojka u Bg, mozda sam nekoga izostavio, da mi ne zameri.

Svakako nekima ne treba slati ni pod tackom razno...

 

Da, da, prvo sam njih kontaktirao i oni su mi rekli da trenutno nemaju delove da odrade to zbog situacije sa korona virusom. A ko je taj Gojko, msm kako da ga nadjem, jel imas neki kontakt? :D


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users