Jump to content


Fotografije

Sticna sa amortizerom


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
5 odgovora na ovu temu

#1 StivenBre

StivenBre
  • Members
  • PipPipPip
  • 91 posts
  • LocationBor

Postavljeno 01 December 2020 - 06:37 PM

Imam u planu da kupim i isprobam pa listam po oglasima i primetio sam da se prodaju sa precnikom od 25,nesto i 27, nesto mm. Kod mene na bajsu je 31,6 mm. Ima li neko ideju cime da popunim prazninu od 4mm, neki adapter nesto? Ili da je ubacim u kofu vode i cekam da se naduje do proleca :) n2:Heristical


  • 0

#2 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3351 posts

Postavljeno 01 December 2020 - 06:40 PM

Imam u planu da kupim i isprobam pa listam po oglasima i primetio sam da se prodaju sa precnikom od 25,nesto i 27, nesto mm. Kod mene na bajsu je 31,6 mm. Ima li neko ideju cime da popunim prazninu od 4mm, neki adapter nesto? Ili da je ubacim u kofu vode i cekam da se naduje do proleca :) n2:Heristical


Имаш адаптере за тако нешто.
  • 0

#3 MI1966

MI1966
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1818 posts

Postavljeno 01 December 2020 - 09:11 PM

Koju misliš da uzmeš?
  • 0

#4 miree

miree
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 460 posts

Postavljeno 02 December 2020 - 02:05 PM

Imam u planu da kupim i isprobam pa listam po oglasima i primetio sam da se prodaju sa precnikom od 25,nesto i 27, nesto mm. Kod mene na bajsu je 31,6 mm. Ima li neko ideju cime da popunim prazninu od 4mm, neki adapter nesto? Ili da je ubacim u kofu vode i cekam da se naduje do proleca :) n2:Heristical

 

https://www.aliexpre...earchweb201603_

 

Inace, svojevremeno sam imao sticnu sa amortizerom, na prvu se cinila kao fina stvar, ali sam vrlo brzo promenio misljenje, za kratko vreme je postala nepouzdana, dobila luft, amortizacija je isla na sec, nista glatko, cak i nakon podzmazivanja. Sve u svemu, u mom slucaju, takvu sticnu smatram promasajem. Srecno, ako odlucis da je nabavis.


  • 0

#5 MTB021

MTB021
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 385 posts

Postavljeno 02 December 2020 - 02:10 PM

Realno ne znam da li to treba uopšte?

Baš sa amortom ili ona hidraulična samo podižuća/spuštajuća? A i ta druga ti ne treba osim ako se ne vereš po nekim oštrim usponima i spuštaš sa istih.

 

Sve to na bajku što ljulja lepo je i udobno za rupčage i kamenčuge dok je ravno, e sad ako kreneš uzbrdo tu se gubi najviše energije u prazno, a ako kreneš nizbrdo mnogo si i stabilniji i imaš više kontrole da držiš sic među butinama a oslonjen potpuno stopalima na pedale jeste da je teže ali kontrola je kontrola a da ne pominjem kako diskovi na kičmi i pršljenovi ne vole baš da ih nešto ljulja i pomera tamovamo... eto... ja bih to batalio :)


  • 0

#6 MI1966

MI1966
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1818 posts

Postavljeno 02 December 2020 - 02:44 PM

Sve to na bajku što ljulja lepo je i udobno za rupčage i kamenčuge dok je ravno, e sad ako kreneš uzbrdo tu se gubi najviše energije u prazno


Da, drugi amortizeri, ali to ne važi baš za šticnu.
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika