Jump to content


Fotografije
- - - - -

FRUSKA GORA-OSOVLJE


  • Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
3 odgovora na ovu temu

#1 cdragan

cdragan
  • Members
  • PipPipPip
  • 140 posts
  • Locationfruska gora

Postavljeno 24 November 2020 - 05:13 PM

Nekada jedno od najlepsih mesta za odmor u Fruskoj gori,elitno odmaraliste Naftagasa ,sada je rusevina .Nagli prekid filma nije zbog nemara vec zbog prisustva velikoj vecini normalnog naroda, nepozeljnih ljudi u nasoj zemlji-imaju brade,govore nerazumljivim jezikom,crni...okupirali su i tu rusevinu i jos vise je oskrnavili i uprljali...ja sam se samo okrenuo ,nisu dali da snimam...a 1,5 km dalje su nasi ljudi koji rade na putu...a druga civilizacija je tu ,na nasim vratima ispred naseg kucnog praga...

 

 

 

https://youtu.be/T6Eiyaz_-jc


  • 2

#2 MTB021

MTB021
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 385 posts

Postavljeno 24 November 2020 - 08:09 PM

Ne razumem, šta ima ko da ti ne da da snimaš u rođenoj zemlji ako nije službeno lice?? Jel imaju prijavljen boravak? Pečat u pasošu? Pasoš uopšte? Ako nemaju... tutanj
  • 0

#3 cdragan

cdragan
  • Members
  • PipPipPip
  • 140 posts
  • Locationfruska gora

Postavljeno 25 November 2020 - 09:07 AM

Evo ovako da odgovorim na komentar :

 

Ne razumem, šta ima ko da ti ne da da snimaš u rođenoj zemlji ako nije službeno lice?? Jel imaju prijavljen boravak? Pečat u pasošu? Pasoš uopšte? Ako nemaju... tutanj
 
Znas onu posalicu :kako da se potucem kad smo samo babo i ja a njih dvojica.
 
E vidis ovde nije bilo ni nalik tome.Davnih godina kao mladi vojnik ,oficir bivse JNA ( rezerva) video sam ono sto nikome nebih pozeleo.Umirali su mi  nepoznati ljudi na rukama,poznati su zvali svoje zene ,decu srce mi se cepalo i ne daj Boze da se ponovi ali ponovilo se kasnije i zivot je ostavio neizbrisive tragove dokle god budem ziveo.Ono sto zelim da kazem da se NE BOJIM.Fizicki sam spreman,psihicki potpuno na nivou razumljivosti da postoje organi koji treba da obave posao  :prijavljenog boravka,pecata u pasosu ,pasosa naravno nemaju a svi mladi u idealnim godinama za borbu.Lepo je to sto je prokomentarisano  ali to je daleko od onoga sto je u stvarnosti i na terenu a narocito u zapustenim i daleko od ociju budjacima .Tu se sakrivaju ,ko zna sta sve rade..pa lepo ..eto ja se javljam ako javni organi ne zele da sacuvaju kako je navedeno RODJENU ZEMLJU, da je odbranim .Znam kako ,nacicemo sa cime ,imamo ljubav prema rodjenoj zemlji, eto ima i onih koji se pitaju kao u predhodnom komentaru KAKO JE MOGUCE ?Pa moguce je.Suma vrvi od nepoznatih i kojekakvih jazbina punih stranaca.Drzava pokusava da ih kontrolise ali nemoze,ima izgleda precih problema.|A koji problemi mogu biti preci nego druga civilizacija na nasoj zemlji i spremna je na sve.Eto ,povezimo se ,prvi ti koji si napisao komentar KAKOJE MOGUCE? Verovatno si iz Novog Sada ,mozda smo i komsije.\\\\Ali najverovatnije ako bilo sta ucinimo mi i nama slicni a kojihima hvala Bogu dosta koji su spremni da za svoju zemlju ucine sve  ,da je odbrane...bicemo krivi pred nasim vlastima..jer znam a i ti sigurno znas da postoje snage reda koje bi trebalo da prave reda .Sve ostalo je samoorganizovanje ,paravojska i protiv zakonito.Dok zakon dodje na red ,mi smo gotovi..djamije se nici na sve strane a nase crkve ce biti unistene...pa se pitaj kako je moguce i ko to radi?
Zato sam se ja povukao ,evo napisao sta mislim o komentaru KAKO JE MOGUCE.Bio sam i danas tamo gore ali sa malim pojacanjem ,NJIH nije bilo.Mozda su tu negde u tvojoj ili mojoj ulici ,sede piju kafu ,...i CEKAJU.
Pozdrav i budite svesni da stvarnost nije bas onako kako izgleda ...losa je i to mnogo losija nego sto mislimo  jer niko nezna osim onih koji kroje nase sudbine STA SE IZA BREGA KRIJE.
Biciklisti i ostali normalni ljudi ,sve najbolje i cuvajte se...
 
 
  • rep_up.png
  •  
  • 0

  • 2

#4 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 25 November 2020 - 02:03 PM

Zakljucavam posto smo vec imali jednu dugu temu o migrantima koja je otisla u pogresnom smeru.


  • 5




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika