Jump to content


Fotografije

Komplet za zaključavanje vile XCM Suntour


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
5 odgovora na ovu temu

#1 Darko17

Darko17
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 13 October 2020 - 08:30 AM

Pozdrav ljudi

Potreban mi je ovaj komplet za zeključavanje vile:

 

https://ibb.co/SwcHVLg

 

za ovakvu vilu:

 

https://ibb.co/FYgm0xF

 

Da li to ima negde da se kupi i gde? Kupio sam polovan bicikl pa želim da ga namestim. Na aliekspresu ga ima ali je poštarina 70e. Hvala svima na odgovoru.

 

 

 

 


  • 0

#2 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 13 October 2020 - 11:04 AM

Druže, to ti je vila klase vozi dok traje, a lock ti ionako treba samo ako si mnogo jak u sprintu uzbrdo pa ti žao da rasipaš snagu na gickanje amorta. Ne ulaži ništa, samo čisti i podmazuj štapove. Cena tog kompleta na aliju prelazi cenu vile.


  • 0

#3 broker975fx

broker975fx
  • Members
  • PipPipPip
  • 121 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 13 October 2020 - 12:50 PM

Yes vala, evo ja sada skidam jednu potpuno novu sa novog bajsa i prodavacu je za 15-20 jura, ako ode ode ako ne poklonicu je
  • 0

#4 Darko17

Darko17
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 13 October 2020 - 05:28 PM

@ broker
Prodajes celu vilu za 20€ ako sam dobro razumeo? Klinac je neki slomio taj lock pa mi je zao da to stoji tako slomljeno.
  • 0

#5 broker975fx

broker975fx
  • Members
  • PipPipPip
  • 121 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 14 October 2020 - 11:24 AM

Da podacu celu vilu, stim sto ja nesto ne vidim da ona moze uopste da se zakljuca. Na svakom stapu je podesavanje tvrdoce. Na YT neko kaze da koliko jedan stap odvrnes toliko bi trebalo i drugu stranu. Sa druge strane neko kaze da ne mora. Kako god razlike su minimalne a ja ne videh da on moze da se zakljuca. To je XCM koji je ugradjen u Scotta koji 2009 godiste. Stajao je ne prodat do skoro. Mozda na novijim modelima postoji zakljucavanje. U svakom slucaju ova vila je presla od kupovine mozda 20 km a vozi je klinja od 8 godina, vila je za tocak 26.
  • 0

#6 Darko17

Darko17
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 21 October 2020 - 12:12 PM

Ja trazim taj LOCK za CUBE AIM iz 2018 godine. Ta vila ima zakljucavanje ali se zakljucavanje vrsi na kormanu. Ako neko ima bilo kakvu informaciju gde to da kupim neka napise. Zelim da sredim bicikl da bude full.
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika