Jump to content


Fotografije

1 000 000 dolara vredna ideja za sklapanje ultra brzog i laganog carbon Hibrida


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
25 odgovora na ovu temu

#21 MI1966

MI1966
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1817 posts

Postavljeno 19 August 2020 - 12:25 PM

Već viđen scenraio, hejteri hejtuju...


Ako si mislio i na mene, zbog pitanja koje sam ti postavio, fala.

Eto, nakon 12 godina na internetu, da i ja ispadnem hejter. :(

*

Samo sam bio znatiželjan. A ovo ovde nije rasprava u Skupštini, pa može i povremeno da se napravi i neka digresija, skrene malo s teme i sl. Zar je to toliko strašno?
Kao što se i u živom razgovoru ljudi ne drže uvek striktno teme, već vrludaju tokom razgovora, tako i na forumima...

A mene je zanimalo kako stoji sa težinom neko kome je stalo da bicikl olakša za 1 kg.
Pa ako je tip-top, onda bih izveo za sebe jedan određeni zaključak.
A ako ima višak kilograma, onda bih opet izveo neki drugi zaključak.


A ti nisi morao da mi odgovoriš na pitanje, kao što i nisi, tvoje pravo.
Ali da nekog ko te je pitao nešto što možda nema direktne veze sa tvojom temom i njenim naslovom (a možda i ima ;) ) nazoveš hejterom...
Mislim, ako si mislio (i) na mene. Ako nisi, izvinjavamo se, mnogo se izvinjavamo...
  • 0

#22 Spacemaster

Spacemaster
  • Members
  • Pip
  • 23 posts

Postavljeno 19 August 2020 - 12:58 PM

Pa u tome i jeste problem. Ja sam došao ovde da se posavetujem, te malo da se skrene sa teme ne bi bio problem da se nije skrenulo totalno, iliti da se nekolicina nije posrala na temu na samom startu. Na forumima sam od prvog foruma koji se pojavio kod nas, i opšte je poznato da kad tema krene u pravcu skretanja u startu od hejtera koji nista drugo ne znaju nego da bacaju taj jebeni hejt, sa sugestijama tipa, a zašto bi trošio svoj novac, ne isplatiti se, to ti ne treba, pa onda izvlačenja reči iz kontesta, podjebavanjem, a jebeno nemaš konstruktivan predlog oko onoga najbitnijeg za šta sam pokrenuo temu, jebeno ja odlučujem šta ću sa svojim novcem, jasno je da od teme nema ništa.

 

Ja sam se konsultovao sa nekim ko je imao vremena da me sasluša i ko se razume, dobio sugestiju totalno drugom rutom, ali da se nije odustalo od 1X sistema, i poručio komponente, tako da ću bajs najverovatnije pakovati za dva vikenda.

 

Bajs pakujem zbog sebe, ne zbog foruma, te čekam da se tema zatvori jer je izgubila svaki smisao.

 


  • 2

#23 veljo1981

veljo1981
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 830 posts

Postavljeno 19 August 2020 - 01:25 PM

Drag neki djecak

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk
  • 5

#24 sajkotik

sajkotik
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 861 posts
  • LocationSokobajna

Postavljeno 19 August 2020 - 01:50 PM

Hahaha, baš :D

a i ovi hejteri danas... Izvinjavaju se, idu niz dlaku, gaze k'o po jajima... Pih... :D
  • 2

#25 MI1966

MI1966
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1817 posts

Postavljeno 19 August 2020 - 02:30 PM

...te čekam da se tema zatvori jer je izgubila svaki smisao.


A, to neće da može... :D Tj. ne verujem da će da može. Zašto bi direktor foruma zaključavao temu? Ako niko više na njoj ne piše, sama će otići tiho u istoriju, to je jedini način... :)
  • 1

#26 MI1966

MI1966
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1817 posts

Postavljeno 19 August 2020 - 05:01 PM

Evo sad sam ponovo pregledao temu od početka i, najiskrenije, vidim jednu najnormalniju, najuobičajniju forumsku priču, ne vidim neke ko zna kakve hejtove... (osim svog posta :D )
  • 1




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika