Jump to content


Fotografije

Biciklističke ture i "emigranti" - crna budućnost za Srbiju ?


  • Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
95 odgovora na ovu temu

#81 veljo1981

veljo1981
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 830 posts

Postavljeno 22 June 2020 - 12:25 PM

Dokle gazda kaze, bolje vrabac u ruci nego golub na grani, vidis da taj narod ode i bez rata, dopizdilo je vise, zato ti kazem, jebes ledinu

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk
  • 0

#82 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 22 June 2020 - 12:26 PM

Склонимо се и пустимо брата да страда, мајку да буде бачена у креч, док за то време док смо се склонили од ,,лудила рата”, машемо главом на мрачњаке и питамо их како се усуђују или подвикнемо како их није срамота?

Zaboravio si silovanu sestru?!

 

Ajd ne prosipaj više mračnjačke floskule na biciklističkom forumu. Jesi li TI bio na Košarama, jesi li TI bio na Vukovaru, jesi li bio igde gde se ginulo?

 

Odaberi odgovarajući forum, pa tamo kenjaj do mile volje. Ostavi nam ovu oazu, da pričamo o biciklizmu.


  • 1
Homesick for a place you've never been...

#83 syncemasters

syncemasters
  • Members
  • PipPipPip
  • 162 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 22 June 2020 - 12:33 PM



Zaboravio si silovanu sestru?!

Ajd ne prosipaj više mračnjačke floskule na biciklističkom forumu. Jesi li TI bio na Košarama, jesi li TI bio na Vukovaru, jesi li bio igde gde se ginulo?


Reci ti nama jesi li ti bio ?
Najglasniji si ovde kada se mudruje, a na delima te nema nigde.
  • 0

"Лажима је све почело"


#84 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3335 posts

Postavljeno 22 June 2020 - 12:34 PM

Zaboravio si silovanu sestru?!
 
Ajd ne prosipaj više mračnjačke floskule na biciklističkom forumu. Jesi li TI bio na Košarama, jesi li TI bio na Vukovaru, jesi li bio igde gde se ginulo?
 
Odaberi odgovarajući forum, pa tamo kenjaj do mile volje. Ostavi nam ovu oazu, da pričamo o biciklizmu.

Не просипај ни ти више твоју самомржњу и комплексе, кад ме већ вучеш за језик. Провоцираш, а онда се кријеш иза бици форума. Погледај тему поста која је, ако ти не одговара, слободан си да прескочиш. И да, био сам где је требало да будем, ако те баш занима. С знаш и где сам, био си код мене, ево позивам те да дођеш да изаберемо мени прикладан форум. :)
  • 2

#85 MI1966

MI1966
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1817 posts

Postavljeno 22 June 2020 - 12:36 PM

omega, da li si ti hrišćanin?
  • 0

#86 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3335 posts

Postavljeno 22 June 2020 - 12:38 PM

Dokle gazda kaze, bolje vrabac u ruci nego golub na grani, vidis da taj narod ode i bez rata, dopizdilo je vise, zato ti kazem, jebes ledinu
Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk

Дакле да резимирамо - неко каже дај ми све своје, дај ми све што јеси и ја ћу ти можда оставити главу целу и ти кажеш важи?
  • 1

#87 MI1966

MI1966
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1817 posts

Postavljeno 22 June 2020 - 12:43 PM

.
Не, него ћу да будем дефетиста. Сад си пуцао у општељудске племените особине и жртвовање ради виших вредности. Пуцао у све племените карактере. Пуцао у све који верују у то да свет може да буде бољи. У интегритет и љубав. Браво.

Čovek je ipak mnogo sličniji životinjama... Može da ti se to ne sviđa, ali tako je kako je.
Možeš se busati u prsa koliko ti je volja, ali teško da bi bilo ko (normalan) žrtvovao svoj život za... BILO ŠTA!
Naravno, ljudi žrtvuju živote za bilo šta, ali to je zato što veruju i nadaju se da im se u toj borbi za to nešto, neće dogoditi gubitak života (noge, ruke...). Znači, naivni optimisti.
  • 0

#88 veljo1981

veljo1981
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 830 posts

Postavljeno 22 June 2020 - 12:43 PM

@omega

Ne moze svako tako da kaze jbg, al bolje ziva glava nego nista

Znas onaj vic kad dva orla skacu sa litice, mnogo volim da ga pricam inace na forumima
I naidje medvjed, kaze poz orlovi, sta se radi?
Kazu orlovi evo malo se kurcimo, moze nam se
Kaze medvjed jel mogu i ja da se malo kurcim s vama
Kazu orlovi ma moze medo i skoce oni svi sa litice
Pita jedan orao medvjeda a jel znas ti da letis, kaze medvjed ne znam, kaze njemu orao pa sto se kurcis crni medo kad ne znas da letis?

Poenta, kad budemo mogli da letimo mocemo se kurciti a do tad kako se u mom kraju govori, vezi konja gdje gazda kaze

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk
  • 1

#89 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3335 posts

Postavljeno 22 June 2020 - 12:46 PM

Čovek je ipak mnogo sličniji životinjama... Može da ti se to ne sviđa, ali tako je kako je.
Možeš se busati u prsa koliko ti je volja, ali teško da bi bilo ko (normalan) žrtvovao svoj život za... BILO ŠTA!
Naravno, ljudi žrtvuju živote za bilo šta, ali to je zato što veruju i nadaju se da im se u toj borbi za to nešto, neće dogoditi gubitak života (noge, ruke...). Znači, naivci.

Ово је толико нетачно да не вреди набрајати безбројне примере у историји када су људи жртвовали своје животе ради виших циљева и вредности или ради спаса туђих живота. То се зове жртва, а описа има у светској литератури колико волиш. Такође у предањима.
  • 4

#90 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3335 posts

Postavljeno 22 June 2020 - 12:47 PM

@omega
Ne moze svako tako da kaze jbg, al bolje ziva glava nego nista
Znas onaj vic kad dva orla skacu sa litice, mnogo volim da ga pricam inace na forumima
I naidje medvjed, kaze poz orlovi, sta se radi?
Kazu orlovi evo malo se kurcimo, moze nam se
Kaze medvjed jel mogu i ja da se malo kurcim s vama
Kazu orlovi ma moze medo i skoce oni svi sa litice
Pita jedan orao medvjeda a jel znas ti da letis, kaze medvjed ne znam, kaze njemu orao pa sto se kurcis crni medo kad ne znas da letis?
Poenta, kad budemo mogli da letimo mocemo se kurciti a do tad kako se u mom kraju govori, vezi konja gdje gazda kaze
Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk

Хвала на одговору. Разумео.
  • 0

#91 MI1966

MI1966
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1817 posts

Postavljeno 22 June 2020 - 12:49 PM

@omega

Da li bi ti dao ruke i noge ako bi se od sada pa zauvek u Srbiji koristila isključivo ćirilica?
  • 1

#92 MI1966

MI1966
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1817 posts

Postavljeno 22 June 2020 - 12:50 PM

može odgovor?

omega, da li si ti hrišćanin?


  • 0

#93 veljo1981

veljo1981
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 830 posts

Postavljeno 22 June 2020 - 12:51 PM

Totalni off al kad ste vec spomenuli cirilicu, jesam li ja dobro vidio da su vam tablice na autima na latinici sad?

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk
  • 1

#94 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 22 June 2020 - 12:52 PM

Провоцираш, а онда се кријеш иза бици форума.

U svom drugom postu sam pitao da li je tema odgovarajuća za bici forum.

 

Poziv da dođem kod tebe da nađemo odgovarajući forum ne razumem. Nisam ti bio na slavi, nego kupovao delove u više navrata, i javno ti se zahvalio kad si mi ustupio čuveni stalak. To mi je govorilo da si čestit čovek i trgovac, ali ne razumem kakve to veze ima sa ovom raspravom?

 

 

Najglasniji si ovde kada se mudruje, a na delima te nema nigde.

A kako ti poznaješ moja dela? Proverio na Fejsu?


  • 0
Homesick for a place you've never been...

#95 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3335 posts

Postavljeno 22 June 2020 - 12:53 PM

@omega
Da li bi ti dao ruke i noge ako bi se od sada pa zauvek u Srbiji koristila isključivo ćirilica?

:) Да ли си озбиљан са овим питањем? Издвајаш један делић и постављаш га као основу хипотезе која се не може никако проверити. Заиста очекујеш да ти ико одговори нс овакво питање?
  • 0

#96 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 22 June 2020 - 12:54 PM

Uf, iz privatnih razloga nisam stigao da procitam forum dva dana.

 

Ovo je bici forum na kome nema mesta politici, ratovima i slicnim temama.

 

Sigurno postoje forumi koji obradjuju ovu tematiku. Ja ih ne pratim pa ne mogu da preporucim nijedan. Rodjen sam i ziveo sam u Bosni, da ne bude da nemam pojma o cemu se piše... Tema ide u Recycle Bin.. nije za ovaj forum...


  • 9




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika