Jump to content


Fotografije

Kupovina bicikla niže klase sa kasnijom nadogradnjom?


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
21 odgovora na ovu temu

#21 sajkotik

sajkotik
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 861 posts
  • LocationSokobajna

Postavljeno 11 June 2020 - 06:00 AM

Pa da, izađe to na kraju dosta para, ali nebi mi bio problem ako dodajem postepeno, svake godine po malo i ako ću znati da ću na kraju imati dobar i srđen po mom ukusu bicikl. Zato mi je bitno da znam da mi barem ram vredi, da bih kasnije mogao da ga unapređujem, nije to ni tako loš mini-hobby, svakako bi mi bilo interesantno da istražujem.

Baš je lep ovaj tvoj bicikl, sviđa mi se ram. Ja sam navalio na hybrid, hoću da bude malo brži i naravno udoban, da mogu međugradsku vožnju da praktikujem, ali lepo izgleda i kad se na mtb dodaju ćelave gume (što uglavnom ovde skoro svi preporučuju). Meni bi čak odogovaralo da nađem neki bicikl srednje bolje klase (mtb/hybrid) oko 200-300e, koji bi mi izdržao barem jednu sezonu, pa bih ga posle unapredio sa novijim delovima postepeno, ali opet u neku osnovnu verziju bez hidraulike, ali čisto bih ga osvežio i dodao neke sitnice za moje potrebe, taman kad se malo bolje upoznam sa njim.

 

Е, хвала, не видех одговор... Бајс је заиста одличан, није што је мој ...  n2:thumbsup

 

Него, јеси ли решио на крају шта ћеш ?


  • 0

#22 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Postavljeno 11 June 2020 - 06:47 AM

Ima nekoliko ljudi koji na ovom forumu koji su kupili nov bajs Polar Shadow. Cini mi se da lici na ono sto ti treba. Brz treking bez amorta ali sa hidraulicnim kocnicama sto mu nije zapravo mana nego prednost.

Mozda da razmotris taj bajs? Uklopio bi se manje vise u tvoj budzet. Ne bi bilo lose kad bi neke kolege malo napisale utiske o tom bajsu, cisto da i drugi koji traze nesto slicno imaju uvid o tome kakav je...
  • 0

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford





0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika