Jump to content


Fotografije

Pomoć pri kupovini, 181cm, vožnja po drumu i ataru, do 250 eur


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
2 odgovora na ovu temu

#1 nuclearpanda

nuclearpanda
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 31 May 2020 - 12:37 PM

Pozdravi, po uputstvima:

 

Visok sam 181 cm, bicikl bih vozio rekreativno - do sada sam trčao, ali mi je dosadilo i hoću malo da napravim pauzu a da nastavim biciklom da se održavam u kondiciji. Ako znači nešto, i pored redovnog trčanja održavam zdravih 103 kilograma težnine, lol.

 

Primer namene: vožnja po ataru, zemljana ili nasuta površina ili iskreno gdegod može da se protera. Može da bude ravno (tipa. park Ivanovo), vinska ruta itd, a mogu biti i zemljani brdski putevi (tipa potez prigradskih naselja prema Smederevu, Kaluđerica, Vinča). 

Kratko rečeno, voleo bih da mogu da ubrzam svoje kretanje po lokalu a i da imam opciju da pređem rutu Novi Sad - Beograd i obrnuto. 

 

Ne bih radio egzibicije po strminama i planinskim bespućima, ne bih da se bavim sportski, samo bih više naprezao mašinu koja god da je.

 

Pošto jako jako dugo nisam imao bicikl, sada bih kupovao isključivo novi, pa posle da vidimo šta mi godi najviše. 

 

Otvoren za sve ideje, ako vas ne mrzi linkovi su mi dobrodošli, pošto bih relativno brzo uzimao.

 

Budžet, 25 -30000 RSD.

 

Hvala svima!

 

 

 


  • 0

#2 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14593 posts

Postavljeno 31 May 2020 - 05:21 PM

(link) (link) (link)


  • 1

#3 nuclearpanda

nuclearpanda
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 31 May 2020 - 06:05 PM

(link) (link) (link)

Hvala. Ovaj (link) izgleda kao ono što mi odgovara.

Dodatno pitanje - da li ima odlučujuće razlike između crno zelene i crno-žute varijante (https://www.capriolo...uti-2018-outlet). Vidim razlike u komponentama ali ih ne razumem?


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika