Jump to content


Fotografije

slomljena ključna kost


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
4 odgovora na ovu temu

#1 LILI123

LILI123
  • Members
  • 1 posts

Postavljeno 25 May 2020 - 08:15 AM

Pozdrav svima, možete li da pišete tko je imao iskustvo s operacijom slomljene kosti :(. Jeste osećali šipku i šarafe i do kad? Ja sam izgubila i oset ispod reza, dal ce to da se vrati? Kad se može trenirati? I kad ste vadili tu šipku van? Hvala
  • 0

#2 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 03 June 2020 - 08:22 AM

Nemam iskustva sa ovim tipom povrede, ali svakako želim što brži oporavak i da se što pre vratiš na bicikl.  n2:thumbsup


  • 1

#3 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 03 June 2020 - 09:29 AM

Имамо двојицу форумаша који су преживели ту врсту повреде, један је за 3 год сломио обе кључне кости. Можда им је промакла ова тема.


  • 0

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#4 RiderBC

RiderBC
  • Members
  • Pip
  • 18 posts

Postavljeno 03 June 2020 - 11:11 AM

Nemam iskustva sa sipkom i sarafima ali sam imao slomljenu kljucnu kost.Uglavnom,nisam bas bio mnogo miran te je kost zarasla malo nepravilno,osjeti se pod prstima i cak vizuelno ako se detaljno zagleda.Uglavnom posle 4 sedmice sam poceo sa laksim vjezbicama,pomjeranje ruke u nekim smjerovima.Oporavak zaista nije dugo trajao,recimo mjesec,dva.Posle toga nikakvih problema,smetnji nisam imao.Osjet ispod reza ce se sigurno vratiti. Zelim Vam brz oporavak i povratak na biciklo.


  • 0

#5 draganninkovic

draganninkovic
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 380 posts

Postavljeno 08 June 2020 - 02:14 PM

Имамо двојицу форумаша који су преживели ту врсту повреде, један је за 3 год сломио обе кључне кости. Можда им је промакла ова тема.

:- n2:Cm-smiley  n2:redbull


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika