Jump to content

Fotografije

Muzički biciklist

• Molimo uloguj se da bi odgovorio
60 odgovora na ovu temu

#61 MI1966

MI1966
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1014 posts

Postavljeno 13 October 2021 - 09:22 PM

Samo MI1966 treba na neki način nagraditi za ovaj odnos. Ovo sada bez šale mislim. Ako ništa za doprinos unapredjenju biciklističkog sporta ali pošto je forum u pitanju onda i komunikacije.

Ma nagradio bi ga ja da bude moderator foruma :). I ja mislim bez sale. Uh kako raste ovaj posts merac :)

- "Unapređenje biciklističkog sporta..." :D Baš sam ga ja unapredio.
Ne znam zapravo gde sam pokupio te zelembaće, pretpostavljam da dobijem određeni broj kad odvezem neki veliki brevet i pišem o tome, pa mi onda to podigne % zelenih u odnosu na ukupan broj postova.
- A kad sam već kod "ne znam", eto ne znam, tj. nije mi jasno ni kako sam nakupio ovoliko postova, preko 1000 komada, za oko 1,5 godinu. :) Šta sam ja to pisao, na kojim temama trabunjao, pojma nemam... ja imam osećaj da sam aktivan samo na 3-4 teme, a ostale samo čitam.

*

Fala za predlog da budem moderator. :D Baš sam se uželeo da opet budem policajac.

Imam svoj forum o AC Milanu već 11 godina i prošle godine je bio u ropcu, a ove je izgleda konačno pandrknuo. Takođe, fb stranica o Milanu (AC Milan Serbia) sa preko pola miliona fanova, gde sam bio admin 10 godina (ali slabije aktivan otkako sam počeo da vozim, znači od 2017.), nedavno je obrisana i ne postoji više.

Tako da... oću ponovo da budem vlast negde na internetu. :D

Šalim se, neću. :)
  • 1

0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika